"Çikolata Yok Sana Gerzek!" | Çukur 8. Bölüm

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Erkan Kolçak Köstendil'in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un dün akşam yayınlanan 8. bölümünde Hale, teşekkür etmek için Aliço'nun barakasına gelir. Hediye olan çikolatayı gören Aliço'nun aklına geçmişi geldi ve bir anda deliye döndü.

Çukur, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'da Show TV'de!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Bölümü tamamlayamadım ama bu sahneyi izledim çikolatayı görür görmez tepkisinie şaşırdım ve merak ediyorum neden öyle davrandı bölüm bitince anlıcam galiba

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Bu adam bu sezonun en iyi oyunculuğunu çıkartıyor. Çok değişik bir karakter koyuyor ortaya. Çikolata meselesi ise askerden kalma bir travmadır kesinlikle. Orada neler oldu gerçekten çok merak ediyorum. Aslında tek başına bile bir dizi olur o hikayeden.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hikayesini, geçmişini en çok merak ettiğim karakter Aliço. Rıza Kocaoğlu'nun muhteşem oyunculuğu ile karakter bambaşka bir hal alıyor. Bu sahnesi dışında gözükmedi son bölümde Aliço. Bundan sonra bol bol sahnesi olur umarım. Aliço'nun sahnelerinin ağırlıkta olduğu bölümler güzel oluyor.