Çiftler Yarışıyor / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok be final puanı olmayacak bu hafta. :F

Zaten normalde de final haftasında final puanı olmuyor.:D Konuyu kopyalarken yanlışlıkla oldu zannımca.:D

çocuk oyuncağımı bu beee konuda ne yazıyorsa o olur :A yoksa çekiliriz yarışmandan sende koca kafalı @sokak sanati nin krşısına finalde kendin geçer kendini yarıştırırsın bir video çekip öyle kendiniz çalar kendiniz oynarsınız :A :A :A

Qapaq.:A
Bihter Behlül 1. İlan edilebilir.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten normalde de final haftasında final puanı olmuyor.:D Konuyu kopyalarken yanlışlıkla oldu zannımca.:D

Qapaq.:A
Bihter Behlül 1. İlan edilebilir.:A

Haftanın dizisi Hayat Bazen Tatlıdır @pompy :F

@Çiğdem- copy paste yapmışım o yüzden öyle olmuş yoksa haksızlık olur sokak sanatina :A
ayy hadi oradan sizde bee ilk sayfada sokak sanatıile konusma mesajların var evet final puanları var sana yakınlasıcakalr diyorsun çoktan kayt ettim :A :A :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ayy hadi oradan sizde bee ilk sayfada sokak sanatıile konusma mesajların var evet final puanları var sana yakınlasıcakalr diyorsun çoktan kayt ettim :A :A :A

Ne zaman dedim be öyle final puanı alamaz dedim :A Kız ne dert ediyorsun zaten devamlı jürilerin puanı 10 olacak fark kapanmayacak bir şey değil finalde :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Haftanın dizisi Hayat Bazen Tatlıdır @pompy :F

@Çiğdem- copy paste yapmışım o yüzden öyle olmuş yoksa haksızlık olur sokak sanatina :A

@Çiğdem- klipte Murat Boz'da var haahha :F Harika oldu bu :Z

hayat bazen tatlıdırı koyuyorsun değişiklik yap yani bir vodafonedaki patlamada ölenlerle ilgili Arka sokakların fragmanını koyabilirdin

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen. Öyle olması benim işime geliyor çünkü yarı finalde ikili eleme olunca 2 kişiyle final gibi bir şey oluyordu. :D Bu hafta +5 alanda çok iyi bir avantaj sahibi olacak puanlar yaklaştı artık. :D
Final puanı alamayacağım. Bana puan olarak yaklaşacaklar.:(
konusmalar burada ayoll final puanımızı alırız :A :A :A

yoksa @denizz19 ile biz bu hafta yarışmayalım elenmiyoruz puan almıyoruz ne diye yorucaz kendimizi siz aserat ve turkuazı yarıştırın bu hafta :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O nasıl olcak :A Jürilerin yarışacağı şekilse (O ses gibi) beni yapabilirsin jüri :A
Her hafta bir konseptimiz var mesela pop müzik işte yarışmacılar şarkı seçecek, önce seçen kapar mantığıyla, yine jüriler olacak oylama aynı olacak. Tek farkı şarkıcılar değil üyeler yarışmış olacak. :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Her hafta bir konseptimiz var mesela pop müzik işte yarışmacılar şarkı seçecek, önce seçen kapar mantığıyla, yine jüriler olacak oylama aynı olacak. Tek farkı şarkıcılar değil üyeler yarışmış olacak. :A

O format @GunesinOglu nundu kanaldaş. :A https://fav10.net/forum/threads/cen-yapımdan-yeni-müzik-yarışması.255742/

ARTI 5 NE AYOLL 1. KAÇ PUAN ALACAK 2. KAÇ ALACAK 3. KAÇALACAK TAM OLARAK AÇIKLAYICI KONUSUN :A

1. +5 alacak bu hafta gelecek hafta için. Yarı finaldede 2li eleme var işte :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@mrt-06 ama konseptler ilgi çekici olacak mesela 'Yabancı-Yerli-Pop-Rock' gibi değilde

'Roman Havası,Ayrılık Şarkısı,Düğün Müzikleri, 90'lar' gibi konseptler bul ki eğlenceli olsun :A