Çiğdem Foruma Hükümdar Olmaz - 2. Bölüm | YENİ BÖLÜM

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hahahah Çok güzel olmuş Ünal bey bazinga ile aramda geçiyor dizi Çakırbeyli olarak masayı oda 2.3. bölümlerde kontrol ediyordu bende 2.bölümden kontrol altına alıyorum.Diziyi bildim için son sahneye şaşırmadım zaten geçen hafta demiştim böyle olacağını ve devamınıda az çok tahmin ediyorum diziyi foruma gerçekten güzel aktarıyor diziyi izlemeyenler anlamıyor olabilir :A :A :A @Bully @mrt-06 @Sherlock

Ve şu konusma sahnesinide gerçekten çok başaırlı yazmış @batuhankaralar dan beklenmeyecek şekilde iyi :A :A :A @serhatt @xemrexxx

xemrexxx: Ay kesin destere melununun ruhu dirildi yoksa forumda niye TWD havası essin dimi kız Çiğdem- :A
Çiğdem-: Hep bu serhatt'ın yüzünden ben ona gece üstün açık yatma dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi :D Neyse yoruldum yarışmayı yetiştireceğim diye hasadı da ektim bari seneye çalışayım :F
serhatt: @xemrexxx Üstüne koriş paçozunu atarım senin destere nereden çıktı be :A
Çiğdem-: Aaa desteremin ruhunu rahat bırakın ayol geliyor oklava haa :A :A
xemrexxx: Rahmetlinin yıldönümünde anadan üryan fotoğrafını bastırıp foruma yükleyeyim de ruhu huzura ersin, ölmeden önce son istek diye helva istiyordu zıkkım yesin :F

Afişede bayıldım bu arada :Z:Z:Z
EDHO'yu foruma uyarlamış demek @batuhankaralar :A

Yönetimden atılacakken forumu ele geçirdin resmen helal olsun kız :A Diyaloglar da güzel yazılmış, beğendim ben. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
EDHO'yu foruma uyarlamış demek @batuhankaralar :A

Yönetimden atılacakken forumu ele geçirdin resmen helal olsun kız :A Diyaloglar da güzel yazılmış, beğendim ben. :D
Hızırların ticaret masası var Tarık Ünlüoğlu oranın patronu ama Oktay Kaynarca oranın asıl lideri gibi davranıyor onu masadan kovmak istiyorlar ama Hızır Hükümdar oluyor sonunda :A

Bende 2.Bölümden ağırlığımı koymuşum bazinga Tarık Ünlüoğlu ben Hızır kazanan belli :A :A :A @batuhankaralar @xemrexxx
2511664-728xauto.jpg

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aradaki 10 gün içinde neler oldu acaba kız yılbaşında foruma darbe yaptı :F :F

Seni Çiğdem'in fedailerinden yapacağım o zaman :A
Onlara da açıklık getireceksindir artık senarist olarak. :A İlk bölümün sonunda özel mesaj vardı, başka biri yıldız olacaktı, bu @Çiğdem- cadısı nasıl oldu da ele geçirdi forumu :eek:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Onlara da açıklık getireceksindir artık senarist olarak. :A İlk bölümün sonunda özel mesaj vardı, başka biri yıldız olacaktı, bu @Çiğdem- cadısı nasıl oldu da ele geçirdi forumu :eek:
İpuçlarını düşündüğümüzde ters köşeler gayet mümkün, @Çiğdem-'in ne yaptığını bilemeyiz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İpuçlarını düşündüğümüzde ters köşeler gayet mümkün, @Çiğdem-'in ne yaptığını bilemeyiz :A
Kafanda başka bir şey varsa o da olur reis emretsin domaini çökertelim :A
Aaa Hızır Çakırbeyli tarafıyız sonucta :A :A :A Biz kadromuzu oluşturduk bile :A

Benle Bazinga :A
2511664-728xauto.jpg

@serhatt ile @felon :A felon kel kafalı olan :F
maxresdefault.jpg

Buda yine başıma bela olan Annem @xemrexxx :F :F :F
maxresdefault.jpg