Çiğdem- 90.000'ler Kulübünde!

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
la yanlış kişiyi tebrik ediyorsunuz burada tebrik edilmesi gereken kişi benim, ben hogathaya o ka laf atmasam ; duygusal ve fiziksel şiddet uygulayarak @destere ile aralarında aşk doğmasına sebep olmasam ; @Dosi @vadikızı ve önceki cadolozlarla yarış içine sokmasam; memeli oğlan fotolarına etiketleyip @Ahmed ve @Thequeer den önce oğlanları kapmasını sağlamasam ; dirilişine cwsine laf etmesem bu cadoloz şimdi böyle @Aserat gibi @xBUGRAx gibi @ozmoturk gibi sıradan bir mesaj sayısında kalacaktı; asıl tebrik edilmesi gereken benim bu işe yaramaz sıska çirkin şeye 90 bin mesaj yazdırıp baş cadoloz yaptım :bhr: :A
tebrikler sana yavrum, yılan gibi dilinle zehirledin milleti :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
la yanlış kişiyi tebrik ediyorsunuz burada tebrik edilmesi gereken kişi benim, ben hogathaya o ka laf atmasam ; duygusal ve fiziksel şiddet uygulayarak @destere ile aralarında aşk doğmasına sebep olmasam ; @Dosi @vadikızı ve önceki cadolozlarla yarış içine sokmasam; memeli oğlan fotolarına etiketleyip @Ahmed ve @Thequeer den önce oğlanları kapmasını sağlamasam ; dirilişine cwsine laf etmesem bu cadoloz şimdi böyle @Aserat gibi @xBUGRAx gibi @ozmoturk gibi sıradan bir mesaj sayısında kalacaktı; asıl tebrik edilmesi gereken benim bu işe yaramaz sıska çirkin şeye 90 bin mesaj yazdırıp baş cadoloz yaptım :bhr: :A

Kaç sene ara verdim 70 bin olmuştum çoktan. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
maşallah ne ÇENE :A:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Tebrikler başarılarının devamı dileğiyle. :bhr: @Çiğdem-

Tüm mesajları incelemedim o yüzden hediyeler pişti olursa orasını bilemem. :A

%C3%87ukur-dizisi-oyuncu-kadrosu.jpg

999

Supernatural-Season-11-Poster-Featured-09092015.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kutlarım @Çiğdem- harika skor:) bu hızla yakında @xemrexxx topacını geçersin :)

Kaç yıllık üyesin, kendin geçememişsin bi tosbağayı. Anca @Çiğdem- geçer zaten, sen de olmayacak hayaller kur. :A

ay yine geldi black friday :A:A Hiç biri etiketi de yapamamissin :A
aman değmesin yoksa kim uğraşır bizimle :D
Benim kutlama konumdan yine gelmiş kendi primini reklamını yapmış yer cücesi
:A :A :A @Forumdash @eskici @Harunnn60

Aaa inş onu geçtiğimiz günleride görürüz @destere :Z:Z:Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tebrikler Çiko nice 90 bin mesajlar yazarsın umarım foruma katkın büyük benim de en sevdiğim üyelerden birisin değişik yorumlarınla güldürüyorsun bizleri seninle konuşmak eğlenceli oluyor :A şimdi hediyelere geçelim umarım beğenirsin :A @Çiğdem-

Severek izlediğin Diriliş reyiz :A

IMG_1688.JPG

Yine severek izlediğin ama çakma ve saçma bir dizi olan Çukur :A :A

IMG_1685.JPG

Bu da ikimizin de izlediği yabancı dizi La Casa de Papel'den Berlin ve Denver reyizler :A
IMG_1689.JPG

IMG_1690.JPG

Ve son olarak Türkiye'nin efsane şarkıcısı Musti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrikler Çiko nice 90 bin mesajlar yazarsın umarım foruma katkın büyük benim de en sevdiğim üyelerden birisin değişik yorumlarınla güldürüyorsun bizleri seninle konuşmak eğlenceli oluyor :A şimdi hediyelere geçelim umarım beğenirsin :A @Çiğdem-

Severek izlediğin Diriliş reyiz :A

Ekli dosyayı görüntüle 58697

Yine severek izlediğin ama çakma ve saçma bir dizi olan Çukur :A :A

Ekli dosyayı görüntüle 58698

Bu da ikimizin de izlediği yabancı dizi La Casa de Papel'den Berlin ve Denver reyizler :A
Ekli dosyayı görüntüle 58699

Ekli dosyayı görüntüle 58700

Ve son olarak Türkiye'nin efsane şarkıcısı Musti :A

Aaa tşşkler güzel düşüncelerin için @eskici :bhr: Bizde senin sohbetlerinden keyif alıyoruz forumun son durgun dönemlerine ilaç gibi geldin birlikte daha nice güzel sohbetlere diyelim :Z:Z:Z

Hediyelerimde çok cici Berlini görünce hüzün kaplıyor :( :( :(

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Tebrik ederim @Çiğdem- , Ben tebrik edene kadar bu kulüp çoktan kapanmış yenisine girmişsindir :A :A

Hediye olarak benim profildekinden veriyorum :D Güle güle bak :A :A
Ayrıca sana sincap atmıştım niye profil yapmadın :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bende alıntı yapayımda yine herkese bildirim gitsin zıvanadan çıksınlar :)
iddian yanlış, biz @Çiğdem- le beşik kertmesiydik zaten zamanında kertmişlerdi bizi:) yani senle alakası yok bu işin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Çiğdem- , Ben tebrik edene kadar bu kulüp çoktan kapanmış yenisine girmişsindir :A :A

Hediye olarak benim profildekinden veriyorum :D Güle güle bak :A :A
Ayrıca sana sincap atmıştım niye profil yapmadın :D
bende alıntı yapayımda yine herkese bildirim gitsin zıvanadan çıksınlar :)
iddian yanlış, biz @Çiğdem- le beşik kertmesiydik zaten zamanında kertmişlerdi bizi:) yani senle alakası yok bu işin :)
O hediyelerin yeter zaten koleksionuma ekledim çok teşekkürler yokluğunda hemen hissedildi forumda :bhr::bhr::bhr: @gözlemci

@xemrexxx her zaman gibi yine prim peşinde cnm :A :A :A @destere