Çiğdem- 90.000'ler Kulübünde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrikler Çiğdem aşkım, nice güzel ve bol mesajlara inşallah. :Z

Kaliteli hediyelerin. :bhr:
54665d34f6309a10e04836fc.jpg

atakankutu206648544259708943655cc.jpg
Aaa Sezenin şarkısını ilk dinledim güzelmiş :bhr::bhr::bhr:

O Barış Arduçun yanında duran kıllı Hanzo da kim :confused::confused::confused:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Boşuna elit sıvacı demiyorum sana @MasacRE- E DE kütük demem gibi :A Sevmeme rağmen Duman hediye ettim utanır inş ama Kütük sonucta :A :A :A

Senin sayende olmuş etiket @kerem :F

@Harunnn60 Özel :bhr::bhr::bhr:

Sağol canım :A Hani diyorsun ya hep kötüleri görüyorsun iyi mesajlarımızı görmüyorsun diye gördüm bak bu sefer. :A

Ben bu gifi çok seviyorum. :D O yüzden sana armağan hediyorum. :D

giphy.gif

@Sherlock etiket olayını kıskanmış bu arada. :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sağol canım :A Hani diyorsun ya hep kötüleri görüyorsun iyi mesajlarımızı görmüyorsun diye gördüm bak bu sefer. :A

Ben bu gifi çok seviyorum. :D O yüzden sana armağan hediyorum. :D

giphy.gif

@Sherlock etiket olayını kıskanmış bu arada. :A :A
Yeni biri bulurum yakında, Meriç Aral'ı baya profil yaptım zaten. Değişiklik şart oluyor. :A
Değiştir ama erkek koy Yamacın şu çıplak fotosunu düşünürsen atarım sana Parlak takımında çekmiştimya :A :A :A @Yiğitt

@Harunnn60 Aaa çok teşekkürler cnm :bhr: Evet sende öyle sevgi dolusun :bhr::bhr::bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Tebrikler @Çiğdem- aslında sana hediye vermemek gerek ama aramızdaki tek kan bağımız bu :A
Geceleri artık yalnızlık çekmeyeceksin:A Çok edepsizce oldu k.bakma @destere :A
go-back-gallery-for-it-is-your-birthday-supernatural-supernatural-body-pillow-l-c9dd4f15c691c50f.jpg

'İtici' diye okudum, "aa, aynı sen" deyip lafı yapıştıracaktım.))

Tebrik ederim Çiğdem hanım.) Nice 90.000'lere.)

@Çiğdem- tebrikler gızz nice mesajlara o çenene nazar değmesin inşallah:D

Ortakca çok sevdiğimiz mustafa sandal şarkısını armağan ediyorum:D

Masaüstü görüntüsü yapta gözün kadın görsün :A:A

@Çiğdem- ablamız sağlam bir ablamızdı. Mesaj yazmasını, çok mesaj yazmasını bilirdi, mesela ben bilmem. Çok gülerdi, ben gülmem. Forumdaki arkadaşlar abla bana bu kadar mesaj yazmanın taktiğin ver derdi o sırtını dönerdi, ben dönmem. @destere Çiko beni yanına al derdi o dalga geçerdi, ben geçmem. Çiğdem ablamız sevdiğimiz bir ablamızdı ama mesajı da bir tuhaf yazardı, ne nokta ne virgül hiç bir şeye bakmazdı, ben bakarım! Bende tüm imla kuralları olması gerektiği gibidir herkes istediği kadarını görür. Daha devam ederdim de neyse bu kadarı yeterlidir heralde. :A

Nice güzel mesajlar diliyorum Çiko. Sabah sabah bu sahne aklıma geldi niyeyse bu kutlama mesajının üstüne daha bir şey denemez sanırım. :A Al hediye olarak da onu vereyim. :D

Ecünnülerin baş düşmanı olan @Çiğdem- ecünnülere söve söve 90.000 mesajı devirmiş. Bu muazzam başarıdan ötürü kendisini tebrik ediyorum. :A

Hediye olarak verebileceğim sincap resmi kalmadığı için hediyen Çukur'dan geliyor:

nOa9JB.jpg

Of bıktık senin şu kulüplerinden ya, 100 bin olmadan hediye mediye yok sana :A

Hediyelerin :D @Çiğdem- en sevdiğim şarkısı Musti’nin

ve

Tebrikler aşkımmmm :love1: Nice minnoş mesajlara, mobil olduğum İçin hediye veremiyorum en büyük hediyeyi kendim olarak görüyorum :A @Çiğdem-

la yanlış kişiyi tebrik ediyorsunuz burada tebrik edilmesi gereken kişi benim, ben hogathaya o ka laf atmasam ; duygusal ve fiziksel şiddet uygulayarak @destere ile aralarında aşk doğmasına sebep olmasam ; @Dosi @vadikızı ve önceki cadolozlarla yarış içine sokmasam; memeli oğlan fotolarına etiketleyip @Ahmed ve @Thequeer den önce oğlanları kapmasını sağlamasam ; dirilişine cwsine laf etmesem bu cadoloz şimdi böyle @Aserat gibi @xBUGRAx gibi @ozmoturk gibi sıradan bir mesaj sayısında kalacaktı; asıl tebrik edilmesi gereken benim bu işe yaramaz sıska çirkin şeye 90 bin mesaj yazdırıp baş cadoloz yaptım :bhr: :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
la yanlış kişiyi tebrik ediyorsunuz burada tebrik edilmesi gereken kişi benim, ben hogathaya o ka laf atmasam ; duygusal ve fiziksel şiddet uygulayarak @destere ile aralarında aşk doğmasına sebep olmasam ; @Dosi @vadikızı ve önceki cadolozlarla yarış içine sokmasam; memeli oğlan fotolarına etiketleyip @Ahmed ve @Thequeer den önce oğlanları kapmasını sağlamasam ; dirilişine cwsine laf etmesem bu cadoloz şimdi böyle @Aserat gibi @xBUGRAx gibi @ozmoturk gibi sıradan bir mesaj sayısında kalacaktı; asıl tebrik edilmesi gereken benim bu işe yaramaz sıska çirkin şeye 90 bin mesaj yazdırıp baş cadoloz yaptım :bhr: :A
ay yine geldi black friday :A:A Hiç biri etiketi de yapamamissin :A