Çiğdem- 90.000'ler Kulübünde!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Çiğdem- ablamız sağlam bir ablamızdı. Mesaj yazmasını, çok mesaj yazmasını bilirdi, mesela ben bilmem. Çok gülerdi, ben gülmem. Forumdaki arkadaşlar abla bana bu kadar mesaj yazmanın taktiğin ver derdi o sırtını dönerdi, ben dönmem. @destere Çiko beni yanına al derdi o dalga geçerdi, ben geçmem. Çiğdem ablamız sevdiğimiz bir ablamızdı ama mesajı da bir tuhaf yazardı, ne nokta ne virgül hiç bir şeye bakmazdı, ben bakarım! Bende tüm imla kuralları olması gerektiği gibidir herkes istediği kadarını görür. Daha devam ederdim de neyse bu kadarı yeterlidir heralde. :A

Nice güzel mesajlar diliyorum Çiko. Sabah sabah bu sahne aklıma geldi niyeyse bu kutlama mesajının üstüne daha bir şey denemez sanırım. :A Al hediye olarak da onu vereyim. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ecünnülerin baş düşmanı olan @Çiğdem- ecünnülere söve söve 90.000 mesajı devirmiş. Bu muazzam başarıdan ötürü kendisini tebrik ediyorum. :A

Hediye olarak verebileceğim sincap resmi kalmadığı için hediyen Çukur'dan geliyor:

nOa9JB.jpg

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Tebrikler aşkımmmm :love1: Nice minnoş mesajlara, mobil olduğum İçin hediye veremiyorum en büyük hediyeyi kendim olarak görüyorum :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin ismini öğren önce. :A Anne ne ya, Kadın işte. :A

Bugün UTC'nin son bölümünü izledim, total aksiyonu vardı dizide. Haftaya tekrar yükselecektir :A Senin Fatih de başlayamadı gitti :A @Harunnn60

@Çiğdem- ablamız sağlam bir ablamızdı. Mesaj yazmasını, çok mesaj yazmasını bilirdi, mesela ben bilmem. Çok gülerdi, ben gülmem. Forumdaki arkadaşlar abla bana bu kadar mesaj yazmanın taktiğin ver derdi o sırtını dönerdi, ben dönmem. @destere Çiko beni yanına al derdi o dalga geçerdi, ben geçmem. Çiğdem ablamız sevdiğimiz bir ablamızdı ama mesajı da bir tuhaf yazardı, ne nokta ne virgül hiç bir şeye bakmazdı, ben bakarım! Bende tüm imla kuralları olması gerektiği gibidir herkes istediği kadarını görür. Daha devam ederdim de neyse bu kadarı yeterlidir heralde. :A

Nice güzel mesajlar diliyorum Çiko. Sabah sabah bu sahne aklıma geldi niyeyse bu kutlama mesajının üstüne daha bir şey denemez sanırım. :A Al hediye olarak da onu vereyim. :D

Ecünnülerin baş düşmanı olan @Çiğdem- ecünnülere söve söve 90.000 mesajı devirmiş. Bu muazzam başarıdan ötürü kendisini tebrik ediyorum. :A

Hediye olarak verebileceğim sincap resmi kalmadığı için hediyen Çukur'dan geliyor:

nOa9JB.jpg

Of bıktık senin şu kulüplerinden ya, 100 bin olmadan hediye mediye yok sana :A

Hediyelerin :D @Çiğdem- en sevdiğim şarkısı Musti’nin

ve

Tebrikler aşkımmmm :love1: Nice minnoş mesajlara, mobil olduğum İçin hediye veremiyorum en büyük hediyeyi kendim olarak görüyorum :A @Çiğdem-
Aaa teşekkürler @Menes Forumdakı önemimi Ezel sahnesiyle çok uyumlu şekilde anlatmışsın beğendim :Z Kütük bey @MasacRE- de car car ediyor az örnek alsın :A

Çok teşekkürler 2 şarkı seçiminde çok güzel şarkılar @S.G.A.T. :bhr::bhr::bhr:

@Sherlock Çukur hediyeside güzel Yamaç ile Vartolu babasının oğulları :bhr:

@Thequeer tşk ederim cnm hediye olarak seni kabul ediyorum @Harunnn60 ettiğim gibi sizlerin varlıkları en büyük hediye tabi :bhr::bhr::bhr:

@kerem Kadın dizisine nedense Anne diyorum hep farkında olmadan yarın öbürgün yine diyebilirim anlamadım vlla :F

@Harunnn60

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa teşekkürler @MEnes Forumdakı önemimi Ezel sahnesiyle çok uyumlu şekilde anlatmışsın beğendim :Z Kütük bey @MasacRE- de car car ediyor az örnek alsın :A

@Thequeer tşk ederim cnm hediye olarak seni kabul ediyorum @Harunnn60 ettiğim gibi sizlerin varlıkları en büyük hediye tabi :bhr::bhr::bhr:

@kerem Kadın dizisine nedense Anne diyorum hep farkında olmadan yarın öbürgün yine diyebilirim anlamadım vlla :F

@Harunnn60
Güzel uydu iyi de uydu, beğeneceğine emindim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa teşekkürler @MEnes Forumdakı önemimi Ezel sahnesiyle çok uyumlu şekilde anlatmışsın beğendim :Z Kütük bey @MasacRE- de car car ediyor az örnek alsın :A

@Harunnn60
Ee kütüklük yapmazsam olmaz tabi :A Ama çok rutin bir şeye dönüştü bu olay, reyting konusu açılır gibi Çiğdem şu kulübe girdi konuları açılıyor. Sana özel 50 binde bir falan açılması lazım anca öyle bir anlamı olur :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060

@Harunnn60
Beceriksiz birini daha buldum. Insan en azından bir tanesini etiketlemeyi becerir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

@Harunnn60

Yalnızca @Harunn60'ı etiketlemeyi nasıl başardın? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beceriksiz birini daha buldum. Insan en azından bir tanesini etiketlemeyi becerir :A
Ee kütüklük yapmazsam olmaz tabi :A Ama çok rutin bir şeye dönüştü bu olay, reyting konusu açılır gibi Çiğdem şu kulübe girdi konuları açılıyor. Sana özel 50 binde bir falan açılması lazım anca öyle bir anlamı olur :A
Güzel uydu iyi de uydu, beğeneceğine emindim. :A
Boşuna elit sıvacı demiyorum sana @MasacRE- E DE kütük demem gibi :A Sevmeme rağmen Duman hediye ettim utanır inş ama Kütük sonucta :A :A :A

Senin sayende olmuş etiket @kerem :F

@Harunnn60 Özel :bhr::bhr::bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Boşuna elit sıvacı demiyorum sana @MasacRE- E DE kütük demem gibi :A Sevmeme rağmen Duman hediye ettim utanır inş ama Kütük sonucta :A :A :A

Biz senin gibi her gün kulüplere girmiyoruz, hediye edeceksin tabi :A 100 bine özel bir paket ayarlarım sana şimdilik böyle kuru kuru idare et, 90 binin kutlu olsun :A

Sen onu da başaramadın :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Hediyeleri geri çekin hemen. :A @S.G.A.T. @MEnes @Thequeer

Sen hediye vermeyerek en doğrusunu yapmışsın. :A @MasacRE-

Biz senin gibi her gün kulüplere girmiyoruz, hediye edeceksin tabi :A 100 bine özel bir paket ayarlarım sana şimdilik böyle kuru kuru idare et, 90 binin kutlu olsun :A

Senin benim tarafımda olman lazımdı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hediyeleri geri çekin hemen. :A @S.G.A.T. @MEnes @Thequeer

Sen hediye vermeyerek en doğrusunu yapmışsın. :A @MasacRE-

Senin benim tarafımda olman lazımdı. :A

Sen hediye ederek kütük ile farkını gösterdin @Sherlock :A :A :A @MasacRE-

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler Çiğdem aşkım, nice güzel ve bol mesajlara inşallah. :Z

Kaliteli hediyelerin. :bhr:
54665d34f6309a10e04836fc.jpg

atakankutu206648544259708943655cc.jpg