ÇEYREK FİNAL! İSVEÇ-İNGİLTERE Maç Tahmini ve Yorumları Fav10 Tahmin Yarışması

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kesin giderdi. :A Ama öyle bir dizi ki gerçekten insan hakkında konuşmaya başladı mı susamıyor. :A
Ülkece hazırız maça :A @Yakamoz-Asi @gözlemci @denizz19 @vadikızı
Sverige =İsveç :D
20180707_150155.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Köpekler tatlı maç umrumda değil :A İnşallah yenilirsiniz de Türkiye'ye yanıma gelirsin :F
Ne alaka? Yenilsek niye geliyormuşum yanına?(b)
Az önce @gözlemci ye yazdım, Stadyuma gidecektim izlemek için, hatta evdende çıktım ama hava acayip sıcak, birde trafik sorunlu vazgeçtim :F
Babamlara gidip izleyecem :A
Bizim burdada dev ekranlar ayarlanmış ama maç akşama olsaydı dışarda izlenirdi. Şuan acayip sıcak. Çekemem :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne alaka? Yenilsek niye geliyormuşum yanına?(b)
Az önce @gözlemci ye yazdım, Stadyuma gidecektim izlemek için, hatta evdende çıktım ama hava acayip sıcak, birde trafik sorunlu vazgeçtim :F
Babamlara gidip izleyecem :A
Bizim burdada dev ekranlar ayarlanmış ama maç akşama olsaydı dışarda izlenirdi. Şuan acayip sıcak. Çekemem :F
Artık İsveç yenilirse Türkiyeyi tutarsın ondan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen fazla havalanmışsın o havanı söndürürüm senin :A
Dünden beri övüyon beni, normaldir :A Daha bugün sana yüz vermedim diye perişan olduğunu söyledin. Burdada yanına gelmemi istediğini söylüyorsun. Ben havalanmıyayımda kim havalansın? Senin gibi havasıyla popüler birinden bu sözleri duymak şımartır insanı :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dünden beri övüyon beni, normaldir :A Daha bugün sana yüz vermedim diye perişan olduğunu söyledin. Burdada yanına gelmemi istediğini söylüyorsun. Ben havalanmıyayımda kim havalansın? Senin gibi havasıyla popüler birinden bu sözleri duymak şımartır insanı :A
Neyse güzel cümleler kurdun ruhumu okşadın inceden inceden :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olan @DiziTutkunu'na olacak. Şimdi bunca yorum arasında tahminleri ara dur. :A

Önceden tahminleri bir kenara yaz. Yoksa konu çığ gibi büyüyecek gibi gözüküyor. :A