'Çember'den Sürpriz Karar!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'Çember'den Sürpriz Karar!

cember-dizisi.jpg

Star TV'nin sevilen polisiye filmler serisi Çember'den sevenlerine müjdeli haber geldi.

Başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan'ın yer aldığı, yapımcılığını ve yönetmenliği Abdullah Oğuz'un üstlendiği 6 film serisinden oluşan ve ilgiyle izlenilen Çember'den yeni sezon için 6 film daha geleceği açıklandı.

Çember, bu akşam 21.45'te Star TV'de!

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Çok iyi oldu. Haberi görünce diziye dönüşeceğini düşünmüştüm ama hiç yoktan iyidir en azından. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu ANS şirketi para için yapımlarının kalitesini harcar, klasik bir şirket. :D Yakında diziye dönüşürse şaşırmam açıkçası.
Birisi ben setten bilgi alıyorum reytig yii olursa diziye dönüşücek diye okudum demiştim sende dalga geçmiştin o kşiyle sanırım yada @EFE UYSAL ikisinizden biriyle konustum diye hatırlıyorum :F :F :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Birisi ben setten bilgi alıyorum reytig yii olursa diziye dönüşücek diye okudum demiştim sende dalga geçmiştin o kşiyle sanırım yada @EFE UYSAL ikisinizden biriyle konustum diye hatırlıyorum :F :F :F
hepsi açığa alındı onların amerikan üssünü bastılar diye Arka sokaklardada mesutla ekip incirli hava üstünü bastılar diye ekibi dağıtma kararı geldi

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Dizi gerçekten harika. Her bölüm farklı olay ve şaşırtan şeyler. Galip Derviş gibi. Ama keşke her sezon 10 bölümden oluşup ara verse Game of Thrones ya da diğer yabancı diziler gibi.