Çember - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Çember - Tanıtım Fragmanı | Star TV

her-filmde-farkli-oyuncu-2649541.gif

Star TV'nin 'polisiye film serisi' olarak yayınlayacağı yeni projesi Çember'in fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan'ın yer aldığı, yapımcılığını ANS Prodüksiyon'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz'un oturduğu proje, Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından kurulan özel bir ekibin hikayesini anlatıyor.

Projede ayrıca Sedef Avcı, Menderes Samancılar, Duygu Yetiş, Melisa Sözen, İrem Altuğ ve Gözde Çığacı gibi birbirinden başarılı isimler de konuk oyuncu olarak yer alacak.

Çember, TV'de ilk kez 3 Temmuz Pazartesi 20.00'da Star'da!

Orijinal formatta oku

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Pelin Akil'i severim ama bu iş tutmayacak gibi. Sanırım Kanıt mantığında çekiliyor, aslında görüntü ve senaryo olarak daha hareketli ve iyi bir iş gibi duruyor Kanıt'a göre ama yine de emin olmak için izlemek lazım. Denk gelirsem izlerim ilk bölümü. Ama zamanlama açısından kötü olmuş, yaz projesi değil bu. Sezon içinde PT2'de yayınlanabilirdi 22.30 gibi. Neyse başarılar dilerim. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bariş'i o suratla hiç ciddiye alamam izlerken. Rolü hiç olmamiş der dururum izlerken:X biz dizi çekmiştik 2004'muydu neydi tam hatırlamıyorum. O zamanlar çaycıydım Ay yapımda ( :F) böyle bir dizi çekmiştik. Star bi keresinde 24saat(sanırım adı böyleydi) diye dizi yapmişti. Onun gibi olabilir:X o dizi de tv filminden uyarlama diye biliyorum.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Serhat abi teröristten direkt Polise geçi yapacak.Daha doğrusu yapmış:D Nasıl bir ruh halinde oynamış acaba:A Yapımcıların onu oynatması ilginç neredeyse aynı imajla hem de:D