Çağatay Ulusoy'un Yeni Filmi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Çağatay Ulusoy'un Yeni Filmi Belli Oldu!

595a55857af5073fcc3ecbc7.jpg

Ekranların sevilen oyuncusu Çağatay Ulusoy'un yeni filmi belli oldu!

Adını Feriha Koydum, Medcezir, İçerde dizileri; Anadolu Kartalları, Delibal filmleriyle büyük dikkat çeken Çağatay Ulusoy'dan yepyeni bir film geliyor. 1856-1898 yılları arasında yaşayan dünyaca ünlü Türk güreşçi Koca Yusuf’un hayatı film olacak, filmdeki Koca Yusuf'u Çağatay Ulusoy canlandıracak. Yapımcılığını yeni kurulan Yayla Grup'un yapacağı 25 milyon lira bütçeli filmin çekimleri Kanada’da başlayacak, Amerika ve Türkiye’de devam edecek.

Çağatay Ulusoy'un ise filmden tam 1 milyon TL kazanacağı konuşuluyor.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oyuncu dediğin böyle karakterleri oynamalı zaten. Bir kez daha takdirimi kazandı Çağatay:clapping: şimdi çocugu yermeyin şimdi. Konudabahsedilmemiş ama kilo da alacak. Bi oyuncu dediğin karakteri böyle bürünür. C.Bale örneğini sereyim şuraya laf eden/edecekelere :X

Christian-bale-vucudu-degisimi1.jpg

150426-kapak.jpg

HHHAHA aa bizim süperkahramanımızda bukadar olur işte ayoll :A :A :A

@Harunnn60 @Forumdash @Yiğitt @mrt-06

Bu film kızz, netflixin çektiği dizi değil :X o süperkahraman başka bişey :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyuncu dediğin böyle karakterleri oynamalı zaten. Bir kez daha takdirimi kazandı Çağatay:clapping: şimdi çocugu yermeyin şimdi. Konudabahsedilmemiş ama kilo da alacak. Bi oyuncu dediğin karakteri böyle bürünür. C.Bale örneğini sereyim şuraya laf eden/edecekelere :X

Christian-bale-vucudu-degisimi1.jpg

150426-kapak.jpg

Bu film kızz, netflixin çektiği dizi değil :X o süperkahraman başka bişey :X
hhaha en sonunda anladım bende bende dşyorum böyle süperkahramanmı olur @xemrexxx de doğru düzgün anlatmıyor konuyuda okumuyorum tabi :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çağatay'ı çok beğendiğim gibi gerçekten çok da takdir ediyorum. Bu zamana kadar hep üstüne kata kata ilerledi. Çok geliştirdi oyunculuğunu, Türkiye'de rüştünü ispatladı. Eminim yine çok başarılı bir şekilde bu rolü canlandıracağından. Merakla bekliyoruz hem filmini, hem de dizisini. :rolleyes:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çağatay bilmiyorum ya eski sempatikliğini bence kaybetti. Yani eski doğallık yok gibi ama başarılı bu da bir gerçek. Yolu açık olsun. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bakalım bu filmde nasıl olur Çağatay Delibal filmi çok iyidi bu filmdede o başarıyı yakalayabilir:)