Çağatay Ulusoy'un Partneri Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Çağatay Ulusoy'un Partneri Belli Oldu!

BxmDdePIMAAatyt.jpg

Ay Yapım'ın yeni ve iddialı dizisi için Çağatay Ulusoy'un partneri belli oldu!

Senaristliğini Ertan Kurtulan'ın yapacağı, yönetmenliğini net olmamakla birlikte Ali Bilgin'in yapacağı dizinin erkek başrolü için Çağatay Ulusoy ile anlaşma sağlanmıştı. Merakla beklenen dizinin ilk kadın partneri ise Farah Zeynep Abdullah oldu.

Bu arada dizinin ikinci kadın başrol oyuncusu için ise Nilay Cafer'in ismi geçiyor. Nilay Cafer'in de dizide rol alacağı söylentileri Twitter'da kısa sürede TT oldu ve ikiliyi en çok konuşulanlar arasına soktu.

Farah Zeynep Abdullah ve Çağatay Ulusoy'lu yeni dizinin kanalı ve ismi de henüz belli değil.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Farah iyidir kendinden olgun karakteri oynuyor hep :X Filmdeki kadında sanki abla gibiydi hiç sevgili gibi değilerdi:X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kanal star olur :)

Farah good tercih ama nilayı tanımıyom :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok, kanal daha netleşmedi. :) Ranini en son yazdığında diziyi ATV'nin istediğini yazmıştı. Ya Star ya ATV olur da büyük ihtimal Star olur. :D

Kesinleşmediği için konuya eklemedim. :)
Ergenlere yönelik dizi olacağı için bol bol öpüşme isterler diye atv'nin yayın anlayışına artık bu tip diziler ters:A Hangi dizisinde öpüşme var artık:F
Star alır daha rahat olurlar:X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal d artık başrolleri ucuza kapatıp büyük proje peşinde:X en son yıldız isimleri Berenle intikam oldu:X Daha yaptılar mı? Poyraz Hayat Şarkısı Tatlı intikam gibi düşün işte:A
Zeki kanalın hali de başka oluyor işte. :A

Seneye Kerem Bursin var, Bergüzar Korel (%80) var, Halit Ergenç var. :Z Daha sayamadığım nice başarılı isimler D'de. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
farahın narin bir tipi var filmi izlemedim ama polsiiye bir rolse kötü tercih yapmış:D

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
aman tanrım farah polismi oluyor umarım doğru değildir böyle narin çıtı pıtı bir kıza hiç yakışmaz polis rolü ha polis rolünde olmazsa çağatayla gerçekten yakışırlar

baranelif

Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
144
bu dizi atv de olaçak ay yapım seneye atv en az 2 en fazla 3 dizi yapaçak duyumlara göre
atv kırgın çiçekler eşkiya dünyaya yeter haricinde bütün dizler bitecek kehribar belli deiğl
reytingler hiç iyi değil

atv yeni sezon dizlerini şimdeden merak ediyorum
atv yaza 2 dizi girecek bakalım başka hangi dizler koyacak

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
farah yetenekli oyuncu yinede başka bir oyuncu olmasını beklerdim..çağatay ile fazla uyumlu bulamadım

Meretg

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
2
Hic yakismadi bence bestemsu ozdemir olsaydi Kara para askda oynayan

Resul Yıldız

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
5
Web Sitesi
dizibilgi.tv
bu dizi atv de olaçak ay yapım seneye atv en az 2 en fazla 3 dizi yapaçak duyumlara göre
atv kırgın çiçekler eşkiya dünyaya yeter haricinde bütün dizler bitecek kehribar belli deiğl
reytingler hiç iyi değil

atv yeni sezon dizlerini şimdeden merak ediyorum
atv yaza 2 dizi girecek bakalım başka hangi dizler koyacak
evet Atv'de bu haberi daha önce paylaşmıştık biz http://dizibilgi.tv/cagatay-ulusoy-ve-farah-zeynep-abdullahin-yeni-dizisi-atvde/

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Resul Yıldız

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
5
Web Sitesi
dizibilgi.tv
yok ya o fotoğrafı ekledim düzenleme tarihi:) ya bırakın da azıcık bizde reklam yapalım hep adsense mi yapacak:p

daha önce reklam yapmadım ya:) yaptıysam da ayıp olmuş

bu arada sizden haber aldığım doğru; ama günde en az 50 defa giriyorum. keşke sizde benden haber alsanız:p