Çağatay Ulusoy'dan 'İçerde' Dizisine Yeni İmaj!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Çağatay Ulusoy'dan 'İçerde' Dizisine Yeni İmaj!

cagatay-ulusoy-10-kilo-verdi-23082013155211.jpg

Ay Yapım'ın yeni ve iddialı dizisi ''İçerde''nin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'dan diziye yeni imaj!

Yapımcılığını Kerem Çatay - Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay Roza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Dizde 'Sarp' karakterine hayat verecek olan Çağatay Ulusoy imajını değiştirdi. Ünlü oyuncu saçlarını kısalttı ve kirli sakal bıraktı.

'İçerde' dizisinin Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor. İşte Ulusoy'un yeni imajı:

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu dizi Show TV'demi kesin? @Yiğitt
Valla tüm siteler Show TV diye yazmış, geçen hafta da Star TV diye geçiyordu. Beni şüpheye düşüren Show TV'nin diziyle ilgili hiç bir habere sitesinde yer vermemesi. Mesela Show TV 'Arkadaşlar İyidir' dizisi için haber verdi, bu dizinin çekimler başladı hala haberi yok. O konuda biraz tereddütte kaldım. :D

Ama kanalların dizilerine bakarsak Kanal D, Star TV ve FOX'ta yer kalmadığını görüyoruz. TV8 ve TRT1'i de direk eliyoruz. Geriye ATV ve Show TV kalıyor. Yani Show'dur kanalı, kesin bir açıklamayı hiç bir yer yapmadı. Dediğim gibi siteler. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Valla tüm siteler Show TV diye yazmış, geçen hafta da Star TV diye geçiyordu. Beni şüpheye düşüren Show TV'nin diziyle ilgili hiç bir habere sitesinde yer vermemesi. Mesela Show TV 'Arkadaşlar İyidir' dizisi için haber verdi, bu dizinin çekimler başladı hala haberi yok. O konuda biraz tereddütte kaldım. :D

Ama kanalların dizilerine bakarsak Kanal D, Star TV ve FOX'ta yer kalmadığını görüyoruz. TV8 ve TRT1'i de direk eliyoruz. Geriye ATV ve Show TV kalıyor. Yani Show'dur kanalı, kesin bir açıklamayı hiç bir yer yapmadı. Dediğim gibi siteler. :D
Anladım. Bu yıl Show TV'den 'Bu Tarz Benim' döneminde olduğu gibi aniden yükseliş bekliyorum. 1. olmasa da baya ireli gider. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni halini beğenmedim pek ama rolü için girmiş bu kılığa o nedenle bir şey demek olmaz. Hayırlısı olsun, merakla bekliyoruz projesini. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Güzel bir dizi olcak inş:Z Medcezir gibi 1ü.bölümden sonra aşk sahneleriyle cıvıtmazlar inş:(

Kız sen orjinal filmi izlemdin mi hala? 8'le alksı yok orjinal karkterin de saçı kısa :X
images

Afferin 40 yılın başi böyle güzel işlere sahip çık:A
bizim anti @Çiğdem- ciliğimiz anti çaçalığımızdan büyüktür:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel bir dizi olcak inş:Z Medcezir gibi 1ü.bölümden sonra aşk sahneleriyle cıvıtmazlar inş:(

Kız sen orjinal filmi izlemdin mi hala? 8'le alksı yok orjinal karkterin de saçı kısa :X
images

Afferin 40 yılın başi böyle güzel işlere sahip çık:A
hangi filmki bunun uyarlaması :F