Çağatay Ulusoy ve Merve Boluğur'un Dizisi Ertelendi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çağatay Ulusoy ve Merve Boluğur'un Dizisi Ertelendi!

CRDuYoPUsAAOUdF-150x1501.jpg

Ocak ayında ekrana gelmesi beklenen Çağatay Ulusoy ile Merve Boluğur'un dizisi ertelendi!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstleneceği, yönetmenliğini Hakan Bilgin'in üstleneceği, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Merve Boluğur'un bulunacağı dizinin Ocak ayında başlaması bekleniyordu. Fakat dizi Eylül 2016'ya ertelendi.

Çağatay Ulusoy ve Merve Boluğur'lu yeni dizi Eylül 2016'da Star Tv'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
iyi olmuş. fazla dizi izlemek istemiyorum, ygs'ye daha rahat hazırlanırım. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Doğru karar, Ay Yapım bu sezon sadece Analar ve Anneler ile Kara Sevda'ya yoğunlaşmalı.

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Çağlayan'ın yüzünü 1 sene dinlendirmesi iyi olur. İşin üstünde bu süre zarfında daha fazla yoğunlaşıp daha iyi bir iş çıkarırlar umarım :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sorma ya fazlasıyla dolu:D cuma dahi 3 tane çok iyi dizi bulunuyor:)

Aynen bir de Çağatay 3 dizisini Cuma yayınladı. Yine cuma günü yayınlanmak istenilecek ama gün çok karışık ve Star'da Kiralık Aşk var. Bu sebeple ertelenmiş olabilir bence.:X

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen bir de Çağatay 3 dizisini Cuma yayınladı. Yine cuma günü yayınlanmak istenilecek ama gün çok karışık ve Star'da Kiralık Aşk var. Bu sebeple ertelenmiş olabilir bence.:X
çok doğru cuma günleri yayınlandı..özellikle medcezir denince akla cuma günleri gelir zaten:) ayrıca cuma günleri dizi yayını açısından bence oldukça önemli çünkü ertesi gün tatil filan olduğu için dizinin izleyici kitlesi daha fazla olma ihtimali oluyor..ayrıca cuma günü dediğin gibi kiralık aşk oynuyor böyle bir dizi ile çarpışmayı kimse kolay kolay göze alamaz:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
çok doğru cuma günleri yayınlandı..özellikle medcezir denince akla cuma günleri gelir zaten:) ayrıca cuma günleri dizi yayını açısından bence oldukça önemli çünkü ertesi gün tatil filan olduğu için dizinin izleyici kitlesi daha fazla olma ihtimali oluyor..ayrıca cuma günü dediğin gibi kiralık aşk oynuyor böyle bir dizi ile çarpışmayı kimse kolay kolay göze alamaz:)

Katılıyorum.:)
Kiralık Aşk şimdilik düşmüyor ama düşecek bence her romantik komedi gibi gelecek sezonda Aşk Yeniden gibi devam edebilir. Yani Cuma gününü kolay kolay boşaltamayacak bu Star. Daha da ileri tarihe ertelenmesi muhtemel. Ocak 2017 mesela.:X Kiralık Aşk hala 10 alıyor senarist sağlam çıktı.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Katılıyorum.:)
Kiralık Aşk şimdilik düşmüyor ama düşecek bence her romantik komedi gibi gelecek sezonda Aşk Yeniden gibi devam edebilir. Yani Cuma gününü kolay kolay boşaltamayacak bu Star. Daha da ileri tarihe ertelenmesi muhtemel. Ocak 2017 mesela.:X Kiralık Aşk hala 10 alıyor senarist sağlam çıktı.
çok doğru dedin aslında..senaristi baya sağlam biri..şu ana kadar bence çok iyi iş çıkarttı..ayrıca hak ettiğini düşünüyorum..çünkü kendi gününde en iyi rağbeti yakalamış bulunuyor..ayrıca oyunculukları ile dizi kurgusunu çok iyi yakalamış..bu tarzda diziyi yaptığı sürece çok daha iyi olacağa benziyor.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
çok doğru dedin aslında..senaristi baya sağlam biri..şu ana kadar bence çok iyi iş çıkarttı..ayrıca hak ettiğini düşünüyorum..çünkü kendi gününde en iyi rağbeti yakalamış bulunuyor..ayrıca oyunculukları ile dizi kurgusunu çok iyi yakalamış..bu tarzda diziyi yaptığı sürece çok daha iyi olacağa benziyor.

O zaman Çağatay rahat 1.5 yıl yok demektir. Bu dizi devam eder ve Cuma günü yakaladığı kitleyi Çağatay bırakmak istemez. Sonuç rahat 2017 olur bu dizinin tarihi.:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
O zaman Çağatay rahat 1.5 yıl yok demektir. Bu dizi devam eder ve Cuma günü yakaladığı kitleyi Çağatay bırakmak istemez. Sonuç rahat 2017 olur bu dizinin tarihi.:D
durum öyle görünüyor...:D ben olsam bende cuma günleri isterim dizi yayınlansın:D çünkü cuma günü önemli bir gün..tatilden dolayıda değil aslında cuma günü dizi günlerine yakışıyor:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
durum öyle görünüyor...:D ben olsam bende cuma günleri isterim dizi yayınlansın:D çünkü cuma günü önemli bir gün..tatilden dolayıda değil aslında cuma günü dizi günlerine yakışıyor:D

Sen pek gıcık olmazsın ünlülere ama severmiydin bu 2'liyi.:D

Tarihini de belirledin hemen. :A

Gelecek sene Eylül ayında Cumartesi yayınlanır? :D

Cumartesi Ay Yapım dizi yayınlamaz.:D Hafta sonu tek Al yazmalım yayinlandin onda da sonradan alındı.:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ha tamam dalgınlık anlayamadım bi an:D ikisinide severim:)..ama oyunculuk olarak bu dizide merve biraz eksik kalabilir..çünkü oyunculuk deneyimi çağataya göre biraz daha az..ama ikiside beğendiğim oyuncular.:)

Olur oyle dalgınlık.:D
Merve bazı rolleri iyi kıvırıyor belli olmaz yani uygun bir rol olursa bence iş çıkartir:D ama Çağatay çok gıcık oynamıyor mu.:(