Çığlık 4.Sezon 1.Bölüm

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Karakterler : Çiğdem @Çiğdem- Alper @cookies Harun = @Harunnn60 Selim = @destere Enis= @gözlemci Yiğit = @yiğit Erhan = @MelankoliK Ali Ozan = @pompy
Diğer karakterlerin tamamı forum dışıdır :)
ÇIĞLIK 4.SEZON 1.BÖLÜM​
Tüm geçmiş,herşey unutulmuştu, kimse o korku dolu dünleri hatırlamıyordu bu 2 sene maske olmadan devam ederek geçmekteydi. Herkes halinden memnundu , ölenler unutuldu,kalanlar ise üniversite son sınıf öğrencisi olarak yaşamlarına devam etmekteydi... ta ki o güne dek ...

Alper'in telefonu birden çalar ,telefon görüntülü arama şeklindedir , Maskeli Katil telefonu Çiğdeme doğru tutar ,Alper Çiğdemi kanlar içerisinde görünce çığlıklar atarak olduğu yerden uzaklaşır ...

Olay anından 15 saat önce :
Çiğdem: Herşey hazır değil mi ? Bak sakın ışıkları söndürmeyi unutmayın !
Selim: Tamam ,tamam unutmayız cadı , Enis çok şaşıracak diyerek kahkayı fırlatır

Enis içeri geldiğin tüm sevdikleri bir arada ona sürpriz yapmak için hazır bulunmuşlardır. Alper elinde kocaman bir pasta ile koşarak içeri geldiği sırada birşeyler dikkatini çekmişti, ancak aklına bir daha kötü günleri getirmemek için gayret etmekteydi.

Harun koşarak partiye yetişmek için Enisin evinin önüne geldiği sırada yerde ses konuşmasını değiştiren bir cihazın yerde olduğunun farkına varır, eline alır ve birden bir ses çıkar " ölümün nasıl olsun istersin " korkarak birden yere atar ,o sırada Yiğit kapıyı açar ve Harunun rengi atmış bir şekilde görünce geç hadi soğuktan morarmışsın diyerek içeriye alır.

Müzik son ses devam ederken şimşek çakması ve gök gürültüsüyle birlikte elektirkler birden kesilir. Herkes önce bir bağrış çağrış yapar ama Erhan telaş etmeyin mumları alıp geliyorum diyerekten odadan çıkar,

İçerde göz gözü görmüyordu ve birinin içeriye girmesiyle bağrışlar arttı ancak kimse neyin ne olduğunu anlayamadı . Elektrikler geldi ,herkes yerindeydi ama tek Çiğdem ortalıkta yoktu kimse farkına bile varmadı .
Alperin telefonu görüntülü arama ile aranınca arayanın Çiğdem olduğu yazıyordu . Maskeli Katil Alper'e göz kırparak sana daha önce sormuştum sevgilin mi Çiğdem mi diye , sen seçimini yaptın izle ve seyret diyerek bıçağını Çiğdemin boğazına götürür... Alper çığlık atarak evden çıkar.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Iyy benim hayatta işim olmaz bu diziyle, okumadım ama senaristi çok itici bir tip. ss
Aşk olsun be dostum ayıp ediyorsun :( Çok değil ama az da olsa iticilik buluyorum bende kendimde :A
Ben çığlık falan atamam.s.s İstemez.
Ben attırırım sana Umutcum :D haftaya @cookies den beter çığlığı basınca görürüm seni :A
4 sezondur bu kafayı sıyırmış @gözlemci nin elinde oyuncak olduk vlla ayol hadi hakkımızda yine hayırlısı :F @Harunnn60 u maskeli katil ortadan ikiye ayırmıştı ama hala harun yaşıyor @pompy den kopya çekmiş @gözlemci :F :F :F
Dedim ama kulağım çınlıyor :A Biri beni konuşuyor
Ayrıca harunun ikiye yarıldığı yok uydurma insanları kaçırıyorsun senaryoda :bağır: :F
Oha cidden mi be :F :F
Gözlemciye bu yakışmadı :F
Çiğdem asparagas haberler çıkarıyor başıma :A En iyisi senaryoda onu katile yem etmek :A :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aşk olsun be dostum ayıp ediyorsun :( Çok değil ama az da olsa iticilik buluyorum bende kendimde :A

Ben attırırım sana Umutcum :D haftaya @cookies den beter çığlığı basınca görürüm seni :A

Ayrıca harunun ikiye yarıldığı yok uydurma insanları kaçırıyorsun senaryoda :bağır: :F

Çiğdem asparagas haberler çıkarıyor başıma :A En iyisi senaryoda onu katile yem etmek :A :F

Pis pis konuşma kepcuk ağızlı.s.s

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Tabii ki o mesaj gerçek düşüncelerimi yansıtmıyor, Gökhan'a düşük verdiğini söyledikten sonra sinirle yazılmış bir mesajdı. :A

Dizine de bol reytingler diliyorum yolu açık olsun. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

HAHAHA hayırrr var harun üzülmüştü belki yaşıyor olabilirsin demiştin haruna sonrada çaktırmadan diziye dahil ettin :A :A :A