Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Yiğitt tarafından profilinize gönderilen mesajlar

1. gözlemci
    gözlemci
    Neler aldın ya öyle :bhr:  klasik roman tarzı mı yoksa günümüz şaileri mi?
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  2. Yiğitt
    Yiğitt
    Dönüşüm, Bir Delinin Anıları, İnsan Neyle Yaşar, Ruh Adam ve 3-4 tane Cengiz Aytmatov kitabı aldım. :bhr:
    23 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  3. gözlemci
    gözlemci
    Sende aynı benim aldığım kitapları almışşsın :eek: bende dönüşüm , ezilenler, 3-4 Cengiz Aytmatov İnsan ne ile yaşar aldım diğerleri de günümüz sanatçılarından oldu, 1-2 Sabahattin Ali vs derken 25 kitap almıştım :bhr:
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  4. Yiğitt
    Yiğitt
    Aşk canım benim. :bhr:  Sabahattin Ali'den Içimizdeki Şeytan'ı okuyorum da baya ağır ilerliyor. Sıkılıyor gibiyim, bir de iş olunca 10  gündür bitiremedim kitabı. :D
    23 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  5. gözlemci
    gözlemci
    Öyle bazen oluyor, sıkabiliyor, bende sürükleyiici kitapları severim :D Uyuşuk giderse nereden aldım ben bunu elime falan diye söylenir dururum :D
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  6. Yiğitt
    Yiğitt
    Ben sırf klasik diye okuyorum, ölmeden bir kitabı yarım bırakmak veya neden okumadım demek istemiyorum. Hayatım boyunca kitaplarla, dergilerle bir yaşamaya devam edeceğim inşallah. Kitap, dergi, kahve hayattır... :bhr:
    23 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  7. gözlemci
    gözlemci
    Aynen Yiğidim resmen benim gibi düşünüyorsun :bhr::Z
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  8. Yiğitt
    Yiğitt
    Bu arada takip ettiğin bir dergi var mı, okur musun?
    23 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  9. gözlemci
    gözlemci
    Uzun zamandır sarnıç dergisini arıyordum ama yeni sayılarını hiç görmemiştim eskide olsa onu buldum geçenler de nasıl mutlu oldum anlatamam :D  Genelde edebiyat dergileri hoşuma gidiyor Kafa ,Bavul gibi birde Derin tarih dergisini takip ederim , Sen hangilerine bakıyorsun?
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  10. Yiğitt
    Yiğitt
    Kafa favori dergimdir, aylık alıyorum. Bavul'un Aralık sayısını almıştım bi o da güzel. Tuhaf'ı iki kere aldım biraz ağır, bir daha almam gibi ama o da güzel yine de. Geçen ay Masa diye bir dergi buldum, çok beğendim. Keşke daha erken bulsaymısım diyorum. Almanı öneririm, o da edebiyat  öykü dergisi. :D
    23 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  11. gözlemci
    gözlemci
    Ben Masa yı duymamıştım   :bhr:  Deneyeyim bir daha gittiğimde bulursam alırım , severim edebiyat Dergilerini, aynı kafadan birilerini görmek daha da mutlu ediyor insanı  :bhr:
    23 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.