Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Yiğitt tarafından profilinize gönderilen mesajlar

1. xBUGRAx
    xBUGRAx
    Dün gittim giriş sırası kaç kere dolanmıştı yılan gibi. :D
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  2. gözlemci
    gözlemci
    Ben de daha yeni 25 tane kitap aldım ama İstanbuldayım :A :A
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  3. Yiğitt
    Yiğitt
    Congreisum küçük ya, o kadar yayınevi standını nasıl sığdırmışlar şaşırdım. Bayağı da kalabalık, hafta sonu gidilmez öyle yerlere zaten. Salı veya çarşamba gideceğim. Nasıl fiyatlar uygun mu? :bhr:
    18 Şubat 2018
  4. DarkLegenD
    DarkLegenD
    (Entel dantel görünmeye çalışırken ben)
    18 Şubat 2018
  5. Yiğitt
    Yiğitt
    @gözlemci bende daha yeni kitap aldım bayağı, kitap fuarını unutmuşum. Hiç yoktan hatıra 2-3 kitap garanti alırım. :D

@DarkLegenD öyleyim zaten. :bhr:
    18 Şubat 2018
    DarkLegenD ve gözlemci bunu beğendi.
  6. gözlemci
    gözlemci
    Bu aralar kendimi kitaplara adadım, yalnızlığıma ortak oluyorlar napsınlar :A  Severim kitap okumayı ve okuyanı  :Z
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  7. xBUGRAx
    xBUGRAx
    Ben de gitmezdim ama bu sene emekli olacak bir hoca varmış okulda imza günü varmıştı dün hocamız gidin bir kitabını alın ve imzalatın dedi. :A Uygundu sahaf bölümü vardı orası daha güzel. :D
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  8. Yiğitt
    Yiğitt
    Aynen @gözlemci kitap muhabbeti yapmak da ayrı güzel, özel şeyler bunlar. :bhr:
    18 Şubat 2018
    gözlemci bunu beğendi.
  9. gözlemci
    gözlemci
    Seni daha bi çok sevmeye başladım :bhr:
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  10. Tolstoyevski
    Tolstoyevski
    Fuarlar ve kitapçılar el yakıyor, arada bakarım ama mümkün mertebe almamaya çalışırım aşırı pahalı oldukları için. Ya kitapyurdu.com ya da sahaflardan almak daha ucuza geliyor, geçen Z. Livaneli'nin etiket fiyatı 33 TL olan Serenad'ını 10 TL'ye aldım ikinci el sanırım ama ondan bile emin olamıyorum çünkü sıfırdan farkı yok. :D

Kitaplardan KDV kalkmadıkça lüks tüketime girecek yavaş yavaş, ipince kitaplar 25-35'den başlıyor...
    18 Şubat 2018
    Yiğitt bunu beğendi.
  11. Yiğitt
    Yiğitt
    @Tolstoyevski ben zenginim, öyle sıkıntım yok. :A Siz öğrencisiniz, normal.

Ben hiç netten kitap almadım, önce kitabı elimde incelemem lazım. Bakınmam lazım, öyle alırım anca. :D
    18 Şubat 2018
    Tolstoyevski bunu beğendi.