Poyraz Karayel - Genel Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Yine harika bölümdü, dizinin her bölümü dolu dolu ayrı güzel geçiyor. Böyle dolu dolu izlediğim nadir projeler vardır, hatta düşününce aklıma bile gelmedi. Son sahnede Ayşegül, Poyraz'a evlilik teklifi etti. Poyrazcım Karayel bayağı yardımcı oluyor Bahri'ye, onun için canını veriyordu hatta. Keşke artık kabul etse...

Sefer ve Sema da yavaştan başlıyor sanki, Sema bir evet dese oooo... Sarılması bile sürpriz oldu tabi, beklenmeyen hareket. :X

Azra Akın da diziye dahil oldu bu bölümle, Zülfikar'a partner geldi. Bayağı da yakışıyorlar. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. BÖLÜM

Poyraz'ın eşi geldi, vay be eşini Şebnem canlandırıyormuş. Kayıp Şehir'de abisinin eşiydi, az değilsin Poyraz sen de. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
14. BÖLÜM

Yine harika bölümdü, dizinin her bölümü dolu dolu ayrı güzel geçiyor. Böyle dolu dolu izlediğim nadir projeler vardır, hatta düşününce aklıma bile gelmedi. Son sahnede Ayşegül, Poyraz'a evlilik teklifi etti. Poyrazcım Karayel bayağı yardımcı oluyor Bahri'ye, onun için canını veriyordu hatta. Keşke artık kabul etse...

Sefer ve Sema da yavaştan başlıyor sanki, Sema bir evet dese oooo... Sarılması bile sürpriz oldu tabi, beklenmeyen hareket. :X

Azra Akın da diziye dahil oldu bu bölümle, Zülfikar'a partner geldi. Bayağı da yakışıyorlar. :bhr:
Limon Film Sema - Sefer'i mahvetti zamanında. :( Bize geldi akıllandı Limon. :A :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
19. BÖLÜM

Sema, öz babasının Bahri tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Bahri ile bağlarını kopardı, ah be Bahri ne biliyorsan anlat. Sema gidip Zafer'le falan iş görebilir, ihanet edebilir. İnşallah yapmaz öyle bir şey. :(

Poyraz'ın olayı da ortaya çıkacak gibi duruyor, inşallah inanır bizimkiler.

Begüm'e ayar oluyorum, Ayşegül'e laf sokmalar falan... Bir de alıp Sinan'ı kaçırmaya çalıştı, Sinan kaçtı.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
20. BÖLÜM

Oha, oha, oha... Son dakikaları nefesimi tutup izledim resmen. Ah be Sema'yı vurdu Poyraz. :eek: Bahri baba durdurun demişti, yetişemediler... İnşallah kurtulur, Sema bu kadar erken veda etmemeli. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
20. BÖLÜM

Oha, oha, oha... Son dakikaları nefesimi tutup izledim resmen. Ah be Sema'yı vurdu Poyraz. :eek: Bahri baba durdurun demişti, yetişemediler... İnşallah kurtulur, Sema bu kadar erken veda etmemeli. :(
Cidden ilk bölümleri bir tık daha çok iyiydi. :cry::cry:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Bahri ve tüm tayfa Poyraz'ın içeride olduğunu anladı, Poyraz kendi itiraf etti. Ayşegül ile de arası iyi değil, Poyraz tam olarak çöküşte. :(

Olayların arasında Songül'ün ''Ben suçsuzmuşum gördünüz mü?'' demesi ve Bahri'nin azarlaması güldürdü. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
24. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Güzel bir sezon finali oldu, Sefer'in ölümü şaşırttı. Sema ile ikisini doya doya izlemek isterdim, çok erken oldu bu ayrılık...

Zafer öldü, sonunda kurtulduk. Sezon boyunca çok iyi iş çıkardı ama daha fazla uzatılması sıkardı, tam yerinde bitirdiler. Adil reis geliyor artık, o daha beteri anlaşılan. :X

Ayşegül gidiyor, fazla arayı açma. :(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
24. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Güzel bir sezon finali oldu, Sefer'in ölümü şaşırttı. Sema ile ikisini doya doya izlemek isterdim, çok erken oldu bu ayrılık...

Zafer öldü, sonunda kurtulduk. Sezon boyunca çok iyi iş çıkardı ama daha fazla uzatılması sıkardı, tam yerinde bitirdiler. Adil reis geliyor artık, o daha beteri anlaşılan. :X

Zafer aslında en iyisiydi biliyor musun? :(

maxresdefault.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
24. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Adil reis. :T:

Spoiler vermeyim ama yeni sezonda daha da manyak şeyler yaşanacak. Baya gerilimli ve aksiyonluydu ikinci sezon. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM (2. SEZON İLK BÖLÜM)

Güzel başladı sezon, Fırat Çelik yakışmış. Fatmagül'den sonra izlememiştim kendisini, ekranlara yakışan isimlerden. Mete karakterine burada gıcık olacağız anladığım kadarıyla, Ayşegül fazla yanaşmasa bari. :X

Bahri ve bizim ekipler hapisten çıktı, Bahri baba da koltuğunu Sadrettin'e bıraktı. Sadrettin ne kadar tutacak o koltuğu elinde bakalım? :A

Son sahne süperdi. Sinan, doğum gününde vuruldu. İlker Kaleli sen ne muhteşem oyuncusun, Kayıp Şehir'de anlamıştım yıllar önce. Döktürdü o sahnede yine, her yiğidin harcı değil... Umarım Sinan iyi olur. :(

Sefer ölmemiş bu arada, ben öldü sanmıştım. Sema'ya evlilik teklifi etti, bir yanına da silahı koyuyor. En değişik tekliflerden olabilir. Sema da kabul etti. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
25. BÖLÜM (2. SEZON İLK BÖLÜM)

Güzel başladı sezon, Fırat Çelik yakışmış. Fatmagül'den sonra izlememiştim kendisini, ekranlara yakışan isimlerden. Mete karakterine burada gıcık olacağız anladığım kadarıyla, Ayşegül fazla yanaşmasa bari. :X

Bahri ve bizim ekipler hapisten çıktı, Bahri baba da koltuğunu Sadrettin'e bıraktı. Sadrettin ne kadar tutacak o koltuğu elinde bakalım? :A

Son sahne süperdi. Sinan, doğum gününde vuruldu. İlker Kaleli sen ne muhteşem oyuncusun, Kayıp Şehir'de anlamıştım yıllar önce. Döktürdü o sahnede yine, her yiğidin harcı değil... Umarım Sinan iyi olur. :(

Sefer ölmemiş bu arada, ben öldü sanmıştım. Sema'ya evlilik teklifi etti, bir yanına da silahı koyuyor. En değişik tekliflerden olabilir. Sema da kabul etti. :Z

Sinan vurulduğunda çok ağlamıştım. :( :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
27. BÖLÜM

Meltem eksikti bir, sezon başlayalı her yerden bir tip çıkmaya başladı. Meltem Karayel, Poyraz'ın kardeşiymiş. Pek normal sayılmaz, Zülfikar ile ikisini yakıştırdım. Bakalım tutturacak mıyım, aralarında bir şey olacak mı? :X

Begüm, Poyraz'ı yanına çekmeye çalışıyor. Ayşegül'ü arayıp aradan çıkmasını istedi, Ayşegül de Poyraz'a artık Mete ile yeni yola girmek istiyorum dedi. Begüm bir sevimli gelmeye başladı gözüme. :D

Öykü Çelik de göründü dizide, onların olayları da karışık biraz.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
27. BÖLÜM

Meltem eksikti bir, sezon başlayalı her yerden bir tip çıkmaya başladı. Meltem Karayel, Poyraz'ın kardeşiymiş. Pek normal sayılmaz, Zülfikar ile ikisini yakıştırdım. Bakalım tutturacak mıyım, aralarında bir şey olacak mı? :X

Begüm, Poyraz'ı yanına çekmeye çalışıyor. Ayşegül'ü arayıp aradan çıkmasını istedi, Ayşegül de Poyraz'a artık Mete ile yeni yola girmek istiyorum dedi. Begüm bir sevimli gelmeye başladı gözüme. :D

Öykü Çelik de göründü dizide, onların olayları da karışık biraz.
Meltem kendine has biriydi. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
28. BÖLÜM

İkinci sezon başladı, Poyraz'ın ailesi her yerden çıkmaya başladı. :F Önce kardeşi Meltem, şimdi de babası çıktı. Babası Adil Topal çıkacak ya, her şey bu adamı bulur...

Zülfikar ve Meltem aşkı başlar yakında, şaşırtmadı. :A

Sema'nın bir hastalığı var, inşallah kötü bir şeyi çıkmaz. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
36. BÖLÜM

Adil Topal'ın Poyraz'ın babası olduğu netleşti, kendisi de kabul etti. Bir güzel de ajitasyon yaptı, helal olsun vallahi. :A

Sadrettin'in yeni bulduğu kız epey güzel, o kızı da Songül çıkardı ortaya. İkisi de birbirine aşık oldu diyelim, Songül yaptığı işle mahvetti ortalığı...

Sefer ve Sema'nın bu kadar çabuk harcanmasını yediremiyorum, çok yakışıyorlardı oysa. Sema artık hastalığını söylemeli, Sefer öyle de kabul ederdi oysa Sema'yı. :T:

Bakalım Bahri ne yapacak Adil Topal'a, son sahnede Poyraz çıkagelir büyük ihtimal. O kurtarmazsa Meltem kurtarır. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
37. BÖLÜM

Durgun bir bölümdü ama son dakikaları muhteşemdi, baya şoklu geçti.

Bahri babanın evi basıldı, bizimkiler bodrum katına yerleşti. Mete de vuruldu, öldü sanırım. Alışmıştık oysa. :(

Poyraz son sahnede babasını vurdu, İsmail Karayel ne kadar dayanacak? Öleceğini sanmıyorum ama Poyraz'ın başı epey derde girecek anlaşılan.