Beren Saat'in 'Netflix' Dizisinden Son Bilgiler!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En azından şans vereceğim mesela ben. Umarım yanılırım çok iyi dizi olur. :D Beren bi FOX'uma gelemedi. :D :D :D

Şans vermek gerek ve desteklemek gerek. Türk dizilerinde aile trajedisi dışında ki alanlarda da yükseltmek gerek. Bunun için oyuncular, yapımcılar işe el atıyor ama seyirci sadece sacmalamasınlar diyor. Ne çeksinler yine entrika mi? Zaten bunu 100lerce kez izlemedi mi bu halk.:D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,335
Puanı
1,060
Şans vermek gerek ve desteklemek gerek. Türk dizilerinde aile trajedisi dışında ki alanlarda da yükseltmek gerek. Bunun için oyuncular, yapımcılar işe el atıyor ama seyirci sadece sacmalamasınlar diyor. Ne çeksinler yine entrika mi? Zaten bunu 100lerce kez izlemedi mi bu halk.:D
Böyle yeni türlere şans vermek gerek ama eldeki dizilerde evet saçmalamasınlar istiyoruz. hep çok iyi gitsinler istiyoruz yoksa sıkıyor. :innocent:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Günlük Beren Saat övme dozumuzu da aldık çok şükür. :Z Neslihan’ı da bu diziye alsınlar, Beren’le abla-kardeş rolünü oynasınlar. Oyunculuklarını izleyip mest olalım. :A

Neslihan ile iyi olur. Hatta sadece kadınlar olsun @destere ekrana yapışsın :A
Daha az ünlü isimler Beren'in yanında olacak şekilde kadro kurulacak diye düşünüyorum.:D Çağatayın yanında nasıl ayça varsa Beren'e de o şekilde bi işim gelir.:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Neslihan ile iyi olur. Hatta sadece kadınlar olsun @destere ekrana yapışsın :A
Daha az ünlü isimler Beren'in yanında olacak şekilde kadro kurulacak diye düşünüyorum.:D Çağatayın yanında nasıl ayça varsa Beren'e de o şekilde bi işim gelir.:D

Ünlü veya ünsüz olmaları önemli değil benim açımdan yan kadronun, Beren yeterince büyük bir isim zaten. Yanına no-name isimler tercih edilebilir, yeterki oyunculuğu iyi isimler tercih edilsin ve yeterki replikler kaliteli olsun. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ünlü veya ünsüz olmaları önemli değil benim açımdan yan kadronun, Beren yeterince büyük bir isim zaten. Yanına no-name isimler tercih edilebilir, yeterki oyunculuğu iyi isimler tercih edilsin ve yeterki replikler kaliteli olsun. :A

Kurulacak evren bi şey ifade ederse yani bir amacı olan bir evren olursa replikler zaten gelir. Ben dünya ile çok bağlantısı bir yer olsun istemiyorum. Tamamen GoT dünyası gibi olmasın bence. Hani bir dizi vardı görünmez bir kafesin içine hapis olmuştu kasaba. Öyle bi şey olabilir. Kafesten çıkılmıyordu ama girilebiliyordu.:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kurulacak evren bi şey ifade ederse yani bir amacı olan bir evren olursa replikler zaten gelir. Ben dünya ile çok bağlantısı bir yer olsun istemiyorum. Tamamen GoT dünyası gibi olmasın bence. Hani bir dizi vardı görünmez bir kafesin içine hapis olmuştu kasaba. Öyle bi şey olabilir. Kafesten çıkılmıyordu ama girilebiliyordu.:D

Bu dediklerinin olması dizinin senaristine ve yönetmenine bağlı tamamen. Hakan: Muhafız bu ikisinden dolayı kaybetti, tabii orada oyuncu kadrosu da pek başarılı değildi bir kaç isim dışında. Artık bekleyip göreceğiz, dediğim gibi ama Beren kalitesiz ve içi boş bir proje için imza atmamıştır. Bu diziden umutluyum. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şeye çok takıldım, Game Of Thrones'da bu tarz fantastik bir dizi. Onu bayıla bayıla izliyorlar ama Türkler geçmiş zamanda geçen fantastik çekince saçmalamış oluyor. Hiç şans tanımayan kalın düşünceli insanları da bitireceğiz.:D
GoT ile neyi karşılaştırıyorsun. Fantastikliği bize göre uyarlayamıyorlar, sırıtıyor. Ki zaten Hakan: Muhafız'da fantastikliğin 'f'si yoktu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
GoT ile neyi karşılaştırıyorsun. Fantastikliği bize göre uyarlayamıyorlar, sırıtıyor. Ki zaten Hakan: Muhafız'da fantastikliğin 'f'si yoktu.

GoT olmadan önce bir çok deneme yapan Amerikan sektörünü karşılaştırıyorum. İlk denemede bu şekilde gömülmeyi, umutsuz vaka gibi bahsedip köstek olmayı doğru bulmuyorum. Ayrıca bizim bu sektörde ilerlememiz daha kolay çünkü bu sektörün yolunu açmış örnek işler var dünyada.
Kısacası daha bir şey görmeden eleştirmek için eleştirenlere lafım:X

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Fantastiğe okeyim de sıradan bir süper kahraman dizisi koymasınlar önümüze nolur. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Beren Saat'i kim almış bu diziye ya böyle işler başka oyuncularla denenmeli daha kaliteli oyuncular lazım yani :A @sokak sanati

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Beren Saat'i kim almış bu diziye ya böyle işler başka oyuncularla denenmeli daha kaliteli oyuncular lazım yani :A @sokak sanati
images (2).jpg