kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Hayret o sarısın mal kadını tutmamışsın bu sefer düzelme var :A :A :A @xemrexxx

Alamancı kerem hayvan gibi bitirmiş :A Şimdi kös kös otursun 2-3 yarın bakmaya çalısırım 4 den devam ederiz pazartesi senle izlemek için başladım diziye sırf :Z:Z:Z
@kerem de tek başına dursun şimdi orda zaten onunla izlemeyi istemiyordum iyi oldu :A :A :A
Diziyi az önce bitirdim, gerçekten çok iyi bir diziydi. 2. sezonunu merakla bekliyorum. ;Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kim dedi sana pancar motoru gibi git diye :F Forumda dizi izlemenin amacı birlikte yorumlamak yoksa kendin istedin diziyi izlersin zaten :A

@Harunnn60 İle birlikte izleriz sen yoksun @xemrexxx de bitirmiştir :Z:Z:Z
Çarşamba başladım zaten, 4 günde bitirdim. Her bölümü de 40 dk zaten ve çok akıcı. :Z

@Harunnn60 'la size iyi seyirler o zaman. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1 - 1x2 - 1x3

Diziyi ben beğendim 10 bölüm olması da çok iyi olmuş. Diziye başlarken sanki aşk daha ön planda gibi zannediyorsunuz ama öyle bir şey yok. Dizi cinayetler-crimanal işler - ve sosyal medyanın hayatımıza ne kadar müdahale ettiğini de gösteriyor. :A Başrol oyuncularını da beğendim. :A

Başrolde ki çocuk ne kadar takmış kıza. :F Baya baya aşık. :A Kız başkası ile yatıyor ama yine sevgisinden de vazgeçmiyor. :F Bir ara da kız soyunurken filan kendinde geçiyordu. İzleyenler anlar. :A Neyse adam Her şeyi ince ince hesaplamış böyle. Ama arada panik yapıyor. :A Kızın eski sevgilisini de öldürmesi iyi oldu şöyle bir kaç kişi daha öldürse çok iyi olur. :F Yalnız ormanda cesedi yaktı ama ilerde başına iş almaz diye düşnüyorum gerçi adamı içecekle öldürdü yani adam bir nevi kendi kendini öldürmüş gibi oldu.

Zengin kızın evinde ki kitabı da başrolde ki eleman çaldı bence. Kız zaten ona taktı baya ilerde bela olur. :A Çocuğa da sürekli kitap verip okutması ile çok güzel sahneler çekilmiş arada bir nefes alıyorsunuz bu sahne ile yalnız üvey babası ne kadar gıcık. Hemen ölmesi lazım. :A

Şu akademisyen kılıklı adama da gıcık oldum. Bacaklara filan dokunuyor sonra tahrik ettin diyor pişkin pişkin. :A Kart Horoz :A Tehdit edildi ama yine bela olabilir gibi.

Başrolde ki kızın arkadaşları da çok gereksiz. :F Yok karnım ağrıyor gel yok çişim geldi gel fialn ayy ney böyle :A Hepsinden kurtulmalı bence başrolde ki kız.. :A

3.bölüm son sahnesine baya güldüm. :A Adam çok emiindi kendinden. :A

@kerem @xemrexxx
2. ve 3.bölümleri izledim yarın 4 den izlemeye devam et sende @Harunnn60 ve @xemrexxx 7 de bekle sende :A :A :A @keremde baksın öyle :F

2.Bölüm
ilk 3 bölümden en iyisi şu kafese kapattığı sarısın adamla olan tüm sahneleri güzeldi :A Öldürmeseydi dizide bir erkek oyuncu daha olurdu :A Alerji olduğunu yalan söylüyordur diye verdim ama dürüstlüğünden öldü sözleri komikti :F

3.bölüm Şimdi Harun bu adamı destereye benzetmemden neden memnun olup kıskanmayıp pişmiş kelle gibi sırıttığını 3.bölümün son anından anladım :F :F :F
Bölüm de sarısın adamın cesetinden kurtulmasıyla ve sarısın ecünnüyle şey ederek geçen bir bölümdü :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
2. ve 3.bölümleri izledim yarın 4 den izlemeye devam et sende @Harunnn60 ve @xemrexxx 7 de bekle sende :A :A :A @keremde baksın öyle :F

2.Bölüm
ilk 3 bölümden en iyisi şu kafese kapattığı sarısın adamla olan tüm sahneleri güzeldi :A Öldürmeseydi dizide bir erkek oyuncu daha olurdu :A Alerji olduğunu yalan söylüyordur diye verdim ama dürüstlüğünden öldü sözleri komikti :F

3.bölüm Şimdi Harun bu adamı destereye benzetmemden neden memnun olup kıskanmayıp pişmiş kelle gibi sırıttığını 3.bölümün son anından anladım :F :F :F
Bölüm de sarısın adamın cesetinden kurtulmasıyla ve sarısın ecünnüyle şey ederek geçen bir bölümdü :A
Daha yeni başlıyor Joe, sevdiği için neler yapıyor neler. Adamın ve psikopatın dibi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
O değilde bugün yarın yorum yapacağım diyorum hala yapamadım. D.Gray-man ve Hill House'a bile yorum yapmadım daha. :(