CW The 100 - 5. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3 günün var sonra Protector'a başlıyoruz :A @Forumdash @Harunnn60

@Forumdash geldiğine göre o zibidiyi tek battaniye altından izleyin ikiniz :A @Harunnn60 @kerem Gibi :A :A :A @xemrexxx
Niye tek battaniye altında izliyormuşuz :F Senin fantazilerin iyice artmiş ben yokken:X Herkes kendi battaniyesi altında izlesin :A

Muhafız'ı 1 hafta filan geç izleyebilirim. Türk dizisi oldugu için kendimi tutamayıp 10 bölümü birden izlemekten korkyorum:A Bi takvim yapalım. @Çiğdem- hiç mırın kırın yapma izleyceksin. İzlemem dersen her sahnesine konu açtiğin CUKUR rezaletini boş boş gömerim :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Forumdash geldiğine göre o zibidiyi tek battaniye altından izleyin ikiniz :A @Harunnn60 @kerem Gibi :A :A :A @xemrexxx

Sen bizden ayrı kalmaya dayanamazsın :A @MasacRE- @xemrexxx
Nete düşer :A

Niye tek battaniye altında izliyormuşuz :F Senin fantazilerin iyice artmiş ben yokken:X Herkes kendi battaniyesi altında izlesin :A

Muhafız'ı 1 hafta filan geç izleyebilirim. Türk dizisi oldugu için kendimi tutamayıp 10 bölümü birden izlemekten korkyorum:A Bi takvim yapalım. @Çiğdem- hiç mırın kırın yapma izleyceksin. İzlemem dersen her sahnesine konu açtiğin CUKUR rezaletini boş boş gömerim :A:A
Ortak karar verilmiştir. Protector izliyoruz beraber :A Şu an benim izlediğim bir dizi yok. İlk gününden itibaren bana uyar. İtirazı olan varsa konuşsun ona göre ayarlarız takvimi :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x10

Dizi beni kazanmaya başladı bu bölümle. :ok:

Hala Octavia-Diyoza ittifakı göreceğimizi düşünüyorum. :D

Octavia sen nasıl bir canavara dönüştün ya, kız savaşmakla besleniyor sanki. Alglerin hepsini yaktı bildğin savaşa girmek için. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ortak karar verilmiştir. Protector izliyoruz beraber :A Şu an benim izlediğim bir dizi yok. İlk gününden itibaren bana uyar. İtirazı olan varsa konuşsun ona göre ayarlarız takvimi :A
Çağatay zibidisiyle vakit harcayacağıma @dreamy gibi Bu konudakı diziyi izlerim Bellamıy var en azından :A :A :A @xemrexxx

Tek battaniye altından @kerem @Harunnn60 izliyor :A :A :A Sen yokken işi ilerlettiler Harunu kurtaramadık alamancıdan :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çağatay zibidisiyle vakit harcayacağıma @dreamy gibi Bu konudakı diziyi izlerim Bellamıy var en azından :A :A :A @xemrexxx

Tek battaniye altından @kerem @Harunnn60 izliyor :A :A :A Sen yokken işi ilerlettiler Harunu kurtaramadık alamancıdan :F
Süper kahraman dizisi deyip durdun adam süper kahraman dizisiyle geldi şimdi de onu beğendiremiyoruz sana ne cinssin ya :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1 haftalık geçikmeli izleyebiliriz?

@destere de izleyecekmiş. Hazar var diye:A Hayır kıza aşık olacak sen kalıcaksın sap gibi :A Şimdi bu mesajımı görünce sana yağ yakmak için Hazar'a mundar çiğer muamelesi yapar :A

Süper kahraman dizisi deyip durdun adam süper kahraman dizisiyle geldi şimdi de onu beğendiremiyoruz sana ne cinssin ya :A
Link bulamam diye mi korkuyor ne? :A İlk ay da ücretsiz. Bir aya bitiririz zaten:F:F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

@destere de izleyecekmiş. Hazar var diye:A Hayır kıza aşık olacak sen kalıcaksın sap gibi :A Şimdi bu mesajımı görünce sana yağ yakmak için Hazar'a mundar çiğer muamelesi yapar :A

Link bulamam diye mi korkuyor ne? :A İlk ay da ücretsiz. Bir aya bitiririz zaten:F:F
Aaa tamam bakarız beleş olursa kötü adamı tutarak :A :A :A

Bu ve @Harunnn60 ın Youruna bakacam :A :A :A @xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıyafetleri gölerimi yoracak :F Flash'ın kıyafeti Arrow'a dar, Arrow'un kıyafeti Flash'a bol gelmiştir:F
Arrow biraz değişik durmuş gerçekten flash kostumunde :F @DarkLegenD @mrt-06

Batmanın Kardeşide vardı ayrıdan dizi yapılacakmış Batmanın kuzenine izleriz :A :A :A @xemrexxx @MasacRE- @Harunnn60 @Maskeli Fedai @turkuazz
Arrowverse-Crossover-Elseworlds-Photos.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Arrow biraz değişik durmuş gerçekten flash kostumunde :F @DarkLegenD @mrt-06

Batmanın Kardeşide vardı ayrıdan dizi yapılacakmış Batmanın kuzenine izleriz :A :A :A @xemrexxx @MasacRE- @Harunnn60 @Maskeli Fedai @turkuazz
Arrowverse-Crossover-Elseworlds-Photos.jpg
OOOO harika bi haber:Z CW'dan soğucam yoksa bu gidişle. 3 sezondur bana dizi yapmıyorlar. Arrow'un kostumunu önune gelen giydiği için yadırgamam da Flash kostumu gerçekten tuhaf durmuştur. Barry ince zayıf bişey. Oliver kalıplı izbandut:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
OOOO harika bi haber:Z CW'dan soğucam yoksa bu gidişle. 3 sezondur bana dizi yapmıyorlar. Arrow'un kostumunu önune gelen giydiği için yadırgamam da Flash kostumu gerçekten tuhaf durmuştur. Barry ince zayıf bişey. Oliver kalıplı izbandut:A
Batmanı göstermiyorlar nedense ama kuzenine olucakmış dizide onunda reklamını yaptılar :A :A :A

Senin Supermanda vardı Derek :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İyi tamam öyle yapalım :D Dizi de bence her türlü düşer korsana. Bilmem kaç tane ülkede yayınlanacak sonuçta, link bulamama ihtimali yok :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
5x13

Sezonun geneli inişli çıkışlıydı. Mesela her bölüm bazı karakterlerin taraf değiştirmesi iyice baymıştı. Bu yüzden insan haliyle olayların hızlı ve tesadüflere dayalı ilerlediğini düşünüyor. Kesinlikle 4. sezondan iyiydi, özellikle son bölümü dizinin en iyi bölümlerindendi ama 9.8'lik (Imdb puanı) bir bölüm de değildi.

Diyoza'nın Clarke'a 'Hangi tarafta olduğunu kestirmek zor demesi ve Clarke'ın da cevap olarak 'Ortak noktamız var demek ki' deyişi güldürdü. :A

Octavia'nın yola gelişine sevindim sonunda sevdiğim hallerine bürünüyor umarım yanılmam. Karakterin asıl halini yeniden görmek istiyorum.

Son sahne ise tamamen sürpriz oldu. Monty ve Harper'ın uykuya yatmadığını vs. göstermemişlerdi. Diğer sürpriz ise ikinci bir Güneş ikinci bir gezegen olduğuydu. Yeni maceralara orada devam edeceğiz inşallah. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
You dizisini izleyelim güzel bir diziye benziyor :A
5x10

Dizi beni kazanmaya başladı bu bölümle. ?

Hala Octavia-Diyoza ittifakı göreceğimizi düşünüyorum. :D

Octavia sen nasıl bir canavara dönüştün ya, kız savaşmakla besleniyor sanki. Alglerin hepsini yaktı bildğin savaşa girmek için. :A
Çağatay zibidisiyle vakit harcayacağıma @dreamy gibi Bu konudakı diziyi izlerim Bellamıy var en azından ?A:A @xemrexxx

Tek battaniye altından @kerem @Harunnn60 izliyor ?A:A Sen yokken işi ilerlettiler Harunu kurtaramadık alamancıdan :F

En baştan beri öyleydi zaten. :A Sen kuytu köşede fokun gelmesini beklemeye devam et. :A
6.sezon başlamadan kalan bölümleri bitireyim dedim acaba hangi bölümde kalmıştım unuttum :F