TV BluTV

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
blutv.jpg

Türkiye'nin ilk dijital platformudur. Doğan Medya bünyesinde yer alır. Türkiye'nin ilk internet dizisi olan ''Masum''u üretmiştir. İlk yerli vampir dizisi, ilk yerli korku dizisini de üreten platformdur. Yüzlerce film, yüzlerce yerli ve yabancı diziyi izleyebileceğiniz kaliteli bir içerik platformu...​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son dönemde büyük atak yapmış kaliteli platform.

Önce geçen sezon HBO dizileriyle anlaştılar, ardından bu sene Friends ve The Big Bang Theory başta olmak üzere Warner Media dizilerini bünyesine kattılar.

Discovery ile ortaklık kurmalarıyla da bütçeleri iyice arttı. Özellikle son hafta içerisinde her gün 10-15 tane çok kaliteli içerik ekleyerek izleme listemi şişirmeye devam ediyorlar.

Bu şekilde kaliteli takviyelere devam edip, HBO & Warner Media dizilerini güncel olarak da yayınlamaya başlarlarsa Türkiye'deki pazar paylarını iyice büyüteceklerdir.

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son dönemde büyük atak yapmış kaliteli platform.

Önce geçen sezon HBO dizileriyle anlaştılar, ardından bu sene Friends ve The Big Bang Theory başta olmak üzere Warner Media dizilerini bünyesine kattılar.

Discovery ile ortaklık kurmalarıyla da bütçeleri iyice arttı. Özellikle son hafta içerisinde her gün 10-15 tane çok kaliteli içerik ekleyerek izleme listemi şişirmeye devam ediyorlar.

Bu şekilde kaliteli takviyelere devam edip, HBO & Warner Media dizilerini güncel olarak da yayınlamaya başlarlarsa Türkiye'deki pazar paylarını iyice büyüteceklerdir.
Bu atılımlarda benim payım çok yüksek, çok fırçaladım. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Son dönemde çok iyi atılımlar yapan ve içeriğini sürekli geliştiren platform. Özellikle dizi içeriği Netflix ve Amazon'dan çok daha iyidir. An itibariyle Friends'e ingilizce altyazı desteği de getirerek beni mutlu etmişlerdir. Şimdilik sadece Friends'de var ama diğer içeriklere de getirmelerini bekliyoruz. :Z

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son dönemde çok iyi atılımlar yapan ve içeriğini sürekli geliştiren platform. Özellikle dizi içeriği Netflix ve Amazon'dan çok daha iyidir. An itibariyle Friends'e ingilizce altyazı desteği de getirerek beni mutlu etmişlerdir. Şimdilik sadece Friends'de var ama diğer içeriklere de getirmelerini bekliyoruz. :Z
Yine başardık. :A @Sherlock

Bu da güzel bir gelişme olmuş. Tüm yapımlara yaymaları en büyük temennimiz.

Ve de lütfen HBO Max yapımları (başta The Flight Attendant), Shameless ve Young Sheldon güncel bölümleri gelsin artık. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • İlginç
Reactions: phoebebuffay

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Son zamanlarda cidden çok iyi atılımlar yapıyorlar. Yabancı dizilere merakımın bu kadar arttığı bir zamanda benim için en iyi seçeneklerden biri (şu anda yerli olarak tek Yarım Kalan Aşklar'ı izlemiştim, onun da mükemmelliğinden bahsetmemize gerek yok). O yıllık üyeliği iyi ki almışım dedirten platform.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yine başardık. :A @Sherlock

Bu da güzel bir gelişme olmuş. Tüm yapımlara yaymaları en büyük temennimiz.

Ve de lütfen HBO Max yapımları (başta The Flight Attendant), Shameless ve Young Sheldon güncel bölümleri gelsin artık. :A
Burada neyin gelmesini istesen max 1 gün içinde istediğin yapımı getiriyor adamlar :A
Aramıza hoş geldin @phoebebuffay. :A Dijital platform piyasasına yön vermeye devam ediyoruz, kaybettiğimiz savaş yok. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2021'deki atılımı kısa sürmüş platform. Sanırım istedikleri kitleye ulaşamayınca bütçe kıstılar.

Şu günlerde Apple TV uygulamaları saç baş yolduruyor. Genel olarak da her yerde gördüğüm herkes uygulamalarından şikayetçi. Hiç göze hitap etmemesi bir yana temel fonksiyonları da düzgün çalışmıyor. Görüntü kalitesi de diğer büyük platformların gerisinde. Bunları geliştirmedikten sonra en iyi HBO dizilerini getirseler de boş maalesef.