Bizim Hikaye - 47. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX TV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Bizim Hikaye'' bu akşam yine izleyiciyi ekranlara kilitleyecek!

Bizim Hikaye dopdolu bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX Türkiye'de!

Dizinin 47. bölümüyle ilgili yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

@serhatt @vadikızı @denizz19 @Dosi @xBUGRAx @turkuazz @ozgur2113 @haluk792 ve izleyen diğer herkes...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu haftaki bölüm son zamanlardaki en keyifli bölümdü :Z

Fikri nihayet sahalara döndü ya :Z Bu kadar önemli bir karakterin sezon başından beri sahnelerinin az olması aşırı saçmaydı ama bu bölüm her sahnesi muhteşemdi tabi Reha Özcan’ın ustalığı söz konusu :bhr: Kaynana fena oyuna getirdi Fikri’yi :F

Cemil ve Çiçek ikilisi çok iyi resmen bayılıyorum :F Börek sahnesi iyiydi baya Çiçek yanlış anladı her şeyi :A

Elibolların Selim’i ziyaret ettikleri sahnelerde baya güldüm :A

Filiz ve Barış’ın önünde bir engel yok artık çocuğa kalp bulunduğuna göre :A Yalnız son sahnede bir an kaza yapacaklar sandım ama harika bir sahne geldi :bhr:

Tülay ve Rahmet iyice saçma sapan karakterler olmaya başladı Rahmet’i bu kadar dengesiz yapmaları çok saçma.ss

Filiz’in Rahmet’in yalanını öğrendiği sahne ve Rahmet’e en büyük hayal kırıklığım sen oldun demesi baya üzdü :(

Bu bölümdeki RahDen sahneleri Shameless tadındaydı resmen :A Parti ve sonrası :A @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu haftaki bölüm son zamanlardaki en keyifli bölümdü :Z

Fikri nihayet sahalara döndü ya :Z Bu kadar önemli bir karakterin sezon başından beri sahnelerinin az olması aşırı saçmaydı ama bu bölüm her sahnesi muhteşemdi tabi Reha Özcan’ın ustalığı söz konusu :bhr: Kaynana fena oyuna getirdi Fikri’yi :F

Cemil ve Çiçek ikilisi çok iyi resmen bayılıyorum :F Börek sahnesi iyiydi baya Çiçek yanlış anladı her şeyi :A

Elibolların Selim’i ziyaret ettikleri sahnelerde baya güldüm :A

Filiz ve Barış’ın önünde bir engel yok artık çocuğa kalp bulunduğuna göre :A Yalnız son sahnede bir an kaza yapacaklar sandım ama harika bir sahne geldi :bhr:

Tülay ve Rahmet iyice saçma sapan karakterler olmaya başladı Rahmet’i bu kadar dengesiz yapmaları çok saçma.ss

Filiz’in Rahmet’in yalanını öğrendiği sahne ve Rahmet’e en büyük hayal kırıklığım sen oldun demesi baya üzdü :(

Bu bölümdeki RahDen sahneleri Shameless tadındaydı resmen :A Parti ve sonrası :A @xBUGRAx

Derinciyim ben olmaz olsun o sahneler. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha, Deniz ve Rahmet diyorum... Olay diyorum. :eek: Partide öpüşme sahnesi (bu sahneye kesin RTÜK el atar), ardından aynı yataktan çıkmaları... Tabi en büyük şok ise Rahmet'in Derin'e ''Ben ablana aşık oldum.'' demesiydi. :eek:

Rahmet'in yalanı da ortaya çıktı bu bölüm, Filiz döktürdü yine. ''Benim en büyük hayal kırıklığım oldun'' dedi. :(

Cemil ve Çiçek sahnelerine bayılıyorum, geçen bölüm iticilik abidesi olan Cemil'i bu sezon sevimli yapmışlar. :A Mektubu da alıp Filiz'in cebine koymuş saf. :F

Tülay ve Tufan'a nazar değdi, Tülay cidden delirdi. Olan garibim Tufan'a oldu...