TVen Çiğdem İle Müzikli Saatler 3.Bölüm (Toygar Işıklı Yaptığı Dizi Müzikleri)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Toygar Işıklı'nın üstüne daha iyisi gelemez bu konuda sanırım, gerçekten efsane... Özellikle Fatmagül'ün şarkılarının yeri ben de ayrıdır. Aşkı Memnu, Medcezir, Yaprak Dökümü, Kara Sevda...

Emeğine sağlık, güzel liste olmuş. :bhr: @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Toygar Işıklı'nın üstüne daha iyisi gelemez bu konuda sanırım, gerçekten efsane... Özellikle Fatmagül'ün şarkılarının yeri ben de ayrıdır. Aşkı Memnu, Medcezir, Yaprak Dökümü, Kara Sevda...

Emeğine sağlık, güzel liste olmuş. :bhr: @Çiğdem-
Ay yapım - Beren -Kanal D- Toygar bu dörtlü tekrar buluşmalı bence Beren izlemeyen birisi olarak diyorum sizin kanala ancak bu dörtlü ilaç olur :A :A :A @sokak sanati

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet dizileri müziksiz düşünemiyoruz :eek: Dizi müziği denilince ise akıla gelen ilk isimlerden Toygar Işıklı :Z

Sevgili dizi sevenler hatta sevmeyenlerde dinlerken keyif alabileceği yeni bir çalışmamı sizlere sunuyorum . Videoda Toygar'ın her yaptığı dizi müziği değil tutan dizilere yer verilmiştir :Z

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @kerem @serhatt @sokak sanati @Harunnn60 @batuhankaralar @mrt-06 @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Doğu @gözlemci @Ahmed @xdragxx @soo @yatutarsa @cookies @pompy
aşkı memnu ezel ve fatmagüldeki muhteşem işlerinden dolayı toygar kazmasını kutluyoruz :)