eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yabancı seçenler @MayısKralı @Ahmed bence biraz bu sezonun ağırlığına kurban gittiniz yoksa final ve şampiyonluk görmüş şarkıcılardı ama bu sezonun ağırlığı yüksek olunca , forumda yabancılara bakış açısını biliyorsunuz ama ikinizede teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@mesmeso61 @batuhankaralar @-potterhead- @Arslan Bey ilk 5 hafta elenenler şarkıcılarınız kesinlikle zayıf değildi derece alan final dörende vardı içlerinde ama yukarıda da dediğim gibi bu sezonun ağırlığına kurban gittiler hepinize teşekkürler :Z:Z:Z

Ahmet Kaya ile çok iyi başladın gerçekten hatta bir ara ağır favori durumunada geldin ama olmayınca olmuyor cnm :( @ozgur2113 sende renk kattın efendi sevimli kişiliğinle :bhr:

Hande Yener 1 kere finale çıktım beni elemişti :A Yine o potansiyel vardı ama All Starda daha erken elenmişti sen en azından 12.haftaya kadar geldin @tolgab bence iyi yarıştın sanada tebrikler , teşekkürler :bhr::bhr::bhr:
Yine boncuk dağıtma kız. :A @sokak sanati
Harun demeyeli. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Yiğitt @denizz19 @bazinga final turlarına kalanlarada tebrikler :Z:Z:Z

@denizz19 ilk 4 sezonun 2 şampiyonuydu ama benim sunuculuğumda yarı finali ilk kez gördü bir kendini tekrar hatırlattı bunu 5 yıldır henüz olan İrem ile yapmak hemde All Star gibi şu sezonda büyük işti :bhr:

@Yiğitt İlyas Yalçıntaş gibi Gökhan Türkmen ilede çeyreği gördü evet finalde olabilirdi ama buralarda sürekli dolanmakta başarı final şampiyonlukta gelir bir gün :Z

@bazinga Kenan ile çok iyi yarıştı bence daha iddialı koysa Aşkım Aşkım gibi yarıda görebilirdi bu arada @kerem e etiketini takmanı rica edelim tekrar hak etti :bhr:
Biz doğuştan starız bebeğim :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok teşekkür ederim. Yalın'la buraklara kadar gelmek büyük bir şarkıydı. :D

@Bully 'e selamlarımı ilet, tepkisini çok merak ediyordum. :A
Pardon da Yalın ile buralara gelmek mi başarı? Sertab ile şampiyon olduğuna dua et. Yalın her anlamda fersah fersah önünde senin şarkıcının.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@kerem tebrikler, Sertab Erener güçlü bir ses ama bana hitap etmiyor. Umarım verdiğim puanlara kızmamışsındır :A

@Maskeli Fedai aga oy kullanacaktım ama iki şarkıyı da seviyorum bu yüzden finalde adil davranmak adına çekimser kaldım :A

Her neyse gönüllerin şampiyonu Selda Bağcan'ı da ben tebrik ediyorum, bu son MS sezonumdu adil bir puanlama sistemi gelmezse 9. sezona katılmayı düşünmüyorum :D @Çiğdem-
Verdiğin puanlar kötü olsa da yinede teşekkür ederim. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere @mrt-06 @sokak sanati @xemrexxx

Başkanlarımıza gelelim konuda zaten değinmiştim ama yine teşekkür edelim :bhr:

@destere İlk başkandı hatta bu juri başkanlığı olayını 2016 da Benim Albümüm de ikimiz keşfetmiştik ve yarışmaya ayrı bir hava kattı son sezon forumda yoktun bu sezona yetişmene sevindik renk kattın :bhr::bhr::bhr:

@sokak sanati Daha önce sezonlarda juri başkanlığı yapmıştı bu sezon şef oldu anlamı hep juri olmakmış sanırım , yarışmacı olmasından memnundum ama şef olarakta büyük katkısı oldu her türlü destek verir zaten yarışsın yarışmasın çok teşekkürler şefimiz :Z

@xemrexxx Forumda aktifliği azalınca son 2 sezondur yarışmacı olamıyor ama bu sezon juri başkanlığında büyük renk kattı zaten forum için eğlence bakımından olmazsa olmaz üye teşekkürler ama yarışmacı olmanıda özledik :bhr:

@mrt-06 gelirsek 2 ayrı katkısı oldu Zülfü ile yarışmacıydı böyle bir sezonda 7.haftaya kadar gelmek başarıydı güzel eserler dinledik ve juri başkanlığı olarak katkısı devam etti zaten desteğini katkısını bizden esirgemez hiç bir zaman :bhr::bhr::bhr:

Böyle yönetim dünyada yok vlla :Z:Z:Z
-Juri Başkanları-
Milli Şef @sokak sanati
7b5f129a57.gif

Korişimiz @xemrexxx
giphy-7.gif

Doğal Afet @mrt-06
tumblr_nx5echlZ3O1ucvdjxo4_250.gif

tumblr_nx5echlZ3O1ucvdjxo3_250.gif

Fok @destere
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Rezil oldun. Kussana sen bi. :D

Sorun senin zevklerinde demek ki, kötü bir kulağa sahip olduğunu hep söylemiştim. Zaten daha önce ilk haftadan elenen yarışmacıdan ne beklenir ki? :A

Çatla. :Z
İki saattir lavabodan çıkamadım zaten ikide bir kusmaktan. :A Midem bu rezaleti daha sindiremedi. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
yine harikalar yaratmışsın hogatham nereye elin ayağın değse kalite getiriyorsun seni kutlayarak diğer yamtirik finalistlere geçeyim :)

@kerem sana rağmen kazanan sertabı kutluyorum :) bir ara fırsat bulursam senide kutlarım :)
@Maskeli Fedai seninde yalı kazığı muhteşem bir final çıkardı burun farkıyla (gülmekten ölecem @MasacRE- :) arada kırk kilometre mesafe oluşmuş birde burun farkı diyerek maskeliyi teselli et işin yoksa :) ) kaçırmış olmasına rağmen yalı kazığınıda tebrik ediyorum senide bir ara kutlarım maskeli, şu an müsait değilim fazla zamanım yok :)
Sağol canım. :A Benim her daim arkamda oldun bunlar unutulmayacak..:bhr:
giphy.gif

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Konularda herkesi tek tek etiketleyip milleti övme rekoru kırıyordun. Madem Her Şey Sensin'i yiyeceğini düşünüyordun "Ayy beni şampiyon yapın" diye ağlamayacaktın kardeş :)
Forum halkı kararını verdi ve şampiyon ben oldum. :X

Senin çok sevdiğin RTE ne der hep seçim sonuçlarından sonra. ''Atı alan üsküdarı geçti. :F

Sanırım şampiyon olamadığın için ağlayan sensin anlıyorum seni.. Geçmiş olsun. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Teşekkür ederim ama beklediğin sonuç buysa neden bana oy vermediğini anlayamadım. Yani, destek olmasan da ben sana gerçekten puanlarımla çok destek oldum. Verdiğin oyu görünce şaşırttın baya. :D
Hayır halkın seni tercih edeceğini tahmin ediyordum ama Her Şey Sensin Yalın'ın en sevdiğim şarkısı kayıtsız kalamazdım :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@yatutarsa @MEnes @Felon

Şimdi gelelim jurilere öncelikle tüm juri ekibime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ilk haftalardan beridir yalnız bırakmadınız hepiniz sağolun bu yarışma sizin oylarınız olmadan yürümez tekerlekleri yanı sizin oylar yarışmanın :Z:Z:Z Bu sezon özellikle teşekkür edeceklerimden

@Bully özellikle çok teşekkürler başkanlar kadar yardımı dokundu geldi elinden geleni yaptı yardımcım gibiydi gitti hala oyları devam etti 1 yıl aradan sonra foruma gelip bizle tekrar eğlendiğin için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@serhatt Yine aslında görünmez başkanlar denirya öyle oda yarışmanın büyük renklerinden oldu hiç yalnız bırakmadı bizi oylarıyla eğlencesiyle katkı sağladı :Z

Kütük @MasacRE- ve pis oyları diye adlandırğımız @DarkLegenD @Sherlock üçününde ayrı ayrı katkıları tartışılmaz hernekadar oylarını sayma desede yarışmacılar :A İyi ki devam ettiniz yarışmacı olarakta juri olarakta kısaca MS de hep yeriniz var :bhr:

Sıvacılardan @Doğu @MEnes sizleride hep juri görmeye devam etmek istiyoruz Benim Albümüm de sohbetleriniz koyulaşmış sonra ogünden beridir foruma renk katmıştınız banada hep desteğiniz sürdü teşekkürler :bhr::bhr::bhr: @Felon seninde uzun zaman sonra tekrar juri olman güzeldi ve görüşlerinle sonuclara katılımlarınla renk kattın sende :bhr:

@pompy @xdragxx @yatutarsa gibi ara sıra oy verip bizi kırmayan forum halkınada teşekkürler :Z:Z:Z

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Forum halkı kararını verdi ve şampiyon ben oldum. :X

Senin çok sevdiğin RTE ne der hep seçim sonuçlarından sonra. ''Atı alan üsküdarı geçti. :F

Sanırım şampiyon olamadığın için ağlayan sensin anlıyorum seni.. Geçmiş olsun. :)
Yalın'ı hafife alarak sen ilk taşı attın. Her Şey Sensin'i bu kadar kolay yiyeceğini düşündüğün için herkesi sıvama rekoru kırıyordun zaten haklısın :A

Aman ne marifet. Forum halkı beni 1.yaptı falan :) Böyle küçük şeylerle mutlu olmaya devam et.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yalın'ı hafife alarak sen ilk taşı attın. Her Şey Sensin'i bu kadar kolay yiyeceğini düşündüğün için herkesi sıvama rekoru kırıyordun zaten haklısın :A

Aman ne marifet. Forum halkı beni 1.yaptı falan :) Böyle küçük şeylerle mutlu olmaya devam et.
Bu küçük yada büyük bir şey değil, sonuçta buradan para kazanmıyoruz, ben başta şarkıcıma değer verdim en iyi yere taşımak istedim. Benim için asıl mutluluk budur. :Z

Kendi sıvadıklarını çok çabuk unuttun her halde.. Beni 1.yapın mesajların duruyor hala. :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai Bana desteklerini unutamam 2015 de Tarkanla katıltıkdan sonra yarışmalara ara vermiş 3 yıl olmuş :A Tek benim yarışmalarımda oy vermeye devam ediyordun ve bu yıl bir de yarışmacı olunca çok sevinmiştim Yalını güzel temsil ettin @Bully gururlanmıştır bence :bhr::bhr::bhr:

@kerem MS Heyecanını yaşamana çok sevinmiştim seninde bu heyecanı her üye en az 1 kere yaşamalı forumun temel taşı gibi oldu tabi @GunesinOglu formatı getirdiğine tekrar teşekkürlerimizi sunalım :bhr: Sertab çok önemli bir kadın sanatçımız ilk yarışmana rağmen az hatalarla finale gelip şampiyon oldun tebrikler :Z:Z:Z
Çok teşekkür ederim Kraliçem, desteklerin çok büyüktü bana karşı.

Daha önce ilk sezonunda Şampiyon olan biri olmamıştır herhalde. Forumun tarihine geçtim herhalde. :Z:Z