eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kız en son başa baş gidiyorlardı ne ara fark attı Sertab :A Dişi Acun cidden :A @Çiğdem-

Ah ah ben elenmeseydim bu sezonun şampiyonu net ben olurdum :(

Tebrik ederim hayatım çok iyi bir isimle, çok iyi şekilde yarıştın neredeyse her hafta ilk 3’te yer aldın ve şampiyon oldun :bhr: :Z
@kerem

Seni de tebrik ediyorum hemşehrim :A @Maskeli Fedai Bu zamana kadar sen de çok iyi yarıştın Yalın da Sertab da çok sevdiğim isimler ve her zaman yüksek puanlar verdim size :bhr:

Bir tebrik ve teşekkür de sana gelsin sayende çok güzel bir sezon geçirdik. Foruma yeniden renk geldi, emeklerine sağlık Çiko :bhr: :Z @Çiğdem-
Çok teşekkür ederim canım, finalde verdiğin desteğe çok sevindim. Sürpriz oldu gerçekten. :Z:bhr:

Gelecek sezon sen 1. olursun. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
tebrikler @kerem şampiyon olmana sevindim :bhr:
Çok teşekkür ederim, biliyorum. Puanlarınla belki en büyük desteği verenlerdensin. Çok kaliteli bir üyesin, daha çok aktif görmek istiyorum seni. :Z
tenor.gif

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@kerem bu şarkıyı kullanmadı değil mi :eek: Valla kadında nasıl bir kalite varsa bu alamancının rezil etmesine rağmen iyi şampiyon oldu ha :A Neyse tebrik ederiz arada batırsan da fena değildin alamancı :A

@Maskeli Fedai sana da tebrikler, en azından çeyrek finalin ötesinde geçtin bu da bir aşamadır :A

Çiğdem senin de emeklerine sağlık, çok uğraşıp emek veriyorsun, bu konuda hakkın ödenmez :D
Sertab'ın en yüksek başarısı Çeyrek finaldi, ben yarı final, final derken Şampiyon yaptım kadını. Kadın'ı ben şaha kaldırdım asıl. :A

Neyse, çok teşekkür ederim. Oylarınla bana dedtek olduğun için. İlk sezonumuzda şampiyon olduk. Kütük beyimiz sağolsun. :Z:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
yine harikalar yaratmışsın hogatham nereye elin ayağın değse kalite getiriyorsun seni kutlayarak diğer yamtirik finalistlere geçeyim :)

@kerem sana rağmen kazanan sertabı kutluyorum :) bir ara fırsat bulursam senide kutlarım :)
@Maskeli Fedai seninde yalı kazığı muhteşem bir final çıkardı burun farkıyla (gülmekten ölecem @MasacRE- :) arada kırk kilometre mesafe oluşmuş birde burun farkı diyerek maskeliyi teselli et işin yoksa :) ) kaçırmış olmasına rağmen yalı kazığınıda tebrik ediyorum senide bir ara kutlarım maskeli, şu an müsait değilim fazla zamanım yok :)
La şunu sen de bir dene @Çiğdem- den kurtulmak için @serhatt in kafasına iki yumruk atarız ağlar : @Harunnn60 zaten kahrolur bu durumda @kerem mahvolur sen de Hogathadan kurtulursun :A @Dosi @vadikızı @cookies @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE- @MEnes @Sherlock @gözlemci @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @dreamy @Maskeli Fedai @ozgur2113 @turkuazz
FB_IMG_1539811836357.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Cisıs kırayst. Öleceğim şimdi. Sertab Erener ne? En ölü sezonda bile şampiyon olamayacak kadar vasat şarkılara sahip bir şarkıcı.

Bknz: Fav10 adlı forumun ciddi ciddi zevksiz olması
Bknz: DarkLegenD'in, forumun zevksiz olduğunu sürekli söylemek zorunda kalması
Olmamışlarınız beni daha da güçlü kılıyor. :A @kerem @ozgur2113 @sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai Bana desteklerini unutamam 2015 de Tarkanla katıltıkdan sonra yarışmalara ara vermiş 3 yıl olmuş :A Tek benim yarışmalarımda oy vermeye devam ediyordun ve bu yıl bir de yarışmacı olunca çok sevinmiştim Yalını güzel temsil ettin @Bully gururlanmıştır bence :bhr::bhr::bhr:

@kerem MS Heyecanını yaşamana çok sevinmiştim seninde bu heyecanı her üye en az 1 kere yaşamalı forumun temel taşı gibi oldu tabi @GunesinOglu formatı getirdiğine tekrar teşekkürlerimizi sunalım :bhr: Sertab çok önemli bir kadın sanatçımız ilk yarışmana rağmen az hatalarla finale gelip şampiyon oldun tebrikler :Z:Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Tebrik ederim @kerem. En başından beri favoriler arasındaydın bana göre. Sadece finaldeki şarkı seçimini beğenmedim, onun dışında baştan sona kusursuz götürdün yarışmayı. :)

Sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai’de gayet iyi geldi finale kadar, şarkı seçiminden ötürü benim finalde favorim kendisiydi ama forum benim gibi düşünmüyormuş. Tebrik ederim. :) @Maskeli Fedai

Ve yarışmayı baştan sona muhteşem yöneten, benim gibi oy göndermeye üşenen bir adama sürekli hatırlatmalar yapan yönetici dostum Çiğdem’e de büyük tebrikler tüm emekleri için. :bhr: @Çiğdem-
Çok teşekkür ederim, ilk ve orta haftalarda çok iyi puanlar aldım senden. Şaşırttın o zaman. :D

Sonlarda desteğini pek göremesem de bu verdiğin tam puanları unuttuğum anlamına gelmiyor. Sertab Erener hep MP3'ünde olsun. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Liste geniş olsa ne olur, ilk başta yazılması gereken şarkılardan biri bu. O çık çıkı çık çıkı şarkısının yerine bunu kullansaydı elenmenin kıyısından dönmezdi mesela, bunlar hep taktik hatası :A
O da nazar boncuğumuz olsun, bence hala çok iyi şarkı. Sana armağan ediyorum şarkıyı. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt @denizz19 @bazinga final turlarına kalanlarada tebrikler :Z:Z:Z

@denizz19 ilk 4 sezonun 2 şampiyonuydu ama benim sunuculuğumda yarı finali ilk kez gördü bir kendini tekrar hatırlattı bunu 5 yıldır henüz olan İrem ile yapmak hemde All Star gibi şu sezonda büyük işti :bhr:

@Yiğitt İlyas Yalçıntaş gibi Gökhan Türkmen ilede çeyreği gördü evet finalde olabilirdi ama buralarda sürekli dolanmakta başarı final şampiyonlukta gelir bir gün :Z

@bazinga Kenan ile çok iyi yarıştı bence daha iddialı koysa Aşkım Aşkım gibi yarıda görebilirdi bu arada @kerem e etiketini takmanı rica edelim tekrar hak etti :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xBUGRAx Gülben Ergen ile çok büyük renk kattı bence finale çıkanlar kadar katkısı etkisi var bu sezonda bunu inkar edemem çok teşekkürler renk kattın :Z:Z:Z

@ozmoturk hernekadar takılsamda bizim forumdakı huyumuz o :A Çok iyi yarıştı Sezen tabi final görebilirdi ama bu ozmoturkun başarısını gölgelemez her sezon bir tık daha gelişim gösteriyorsun :Z

@dreamy Gülşenle büyük renk kattı daha ileriside olabilirdin ama All Star gibi bir kazaya kurban gittin sende Gülşenle orda da biraz erken elenmişti ama bu sezona renk katanlardan oldun ve iyide gittin bence :bhr:

@Billy Kane Demeti sevmiyorum evet ama 1 kere dısında sanırım en düşüğü vermedim bir kaç ekz tam puanda verdim yanı hakkını antiliğime rağmen yemediğimi düşünüyorum sende yarışmaya renk katanlardan oldun sanada teşekkürler :Z:Z:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Cisıs kırayst. Öleceğim şimdi. Sertab Erener ne? En ölü sezonda bile şampiyon olamayacak kadar vasat şarkılara sahip bir şarkıcı.

Bknz: Fav10 adlı forumun ciddi ciddi zevksiz olması
Bknz: DarkLegenD'in, forumun zevksiz olduğunu sürekli söylemek zorunda kalması
Rezil oldun. Kussana sen bi. :D

Sorun senin zevklerinde demek ki, kötü bir kulağa sahip olduğunu hep söylemiştim. Zaten daha önce ilk haftadan elenen yarışmacıdan ne beklenir ki? :A

Çatla. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yabancı seçenler @MayısKralı @Ahmed bence biraz bu sezonun ağırlığına kurban gittiniz yoksa final ve şampiyonluk görmüş şarkıcılardı ama bu sezonun ağırlığı yüksek olunca , forumda yabancılara bakış açısını biliyorsunuz ama ikinizede teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@mesmeso61 @batuhankaralar @-potterhead- @Arslan Bey ilk 5 hafta elenenler şarkıcılarınız kesinlikle zayıf değildi derece alan final dörende vardı içlerinde ama yukarıda da dediğim gibi bu sezonun ağırlığına kurban gittiler hepinize teşekkürler :Z:Z:Z

Ahmet Kaya ile çok iyi başladın gerçekten hatta bir ara ağır favori durumunada geldin ama olmayınca olmuyor cnm :( @ozgur2113 sende renk kattın efendi sevimli kişiliğinle :bhr:

Hande Yener 1 kere finale çıktım beni elemişti :A Yine o potansiyel vardı ama All Starda daha erken elenmişti sen en azından 12.haftaya kadar geldin @tolgab bence iyi yarıştın sanada tebrikler , teşekkürler :bhr::bhr::bhr: