Çukur - 38.Bölüm Yorumları | 2.Sezon 5.Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi "Çukur" 38.bölümüyle bu akşam Show TV'de ekranlara gelecek.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği,yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli,Dilan Çiçek Deniz,Ercan Kesal,Perihan Savaş,Erkan Kolçak Köstendil,Öner Erkan,Rıza Kocaoğlu,Erkan Avcı,Berkay Ateş,Necip Memili gibi isimler yer alıyor.

"Çukur"un 38.bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz!

DpiSCUqW4AA2Irl.jpg:large

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Genelde aralar hep böyle heyecanlı biten bölümlere geliyor :( Cumali , Çeto ile Yamaçlar Mahsunlar ile birlikte hareket edecek gibiydiler 2 hafta bekleyemem vlla :confused::confused::confused:
ara vermesi için sebep yok büyük ihtimal yine artık vermeyecekler sneak peek yada arada sırada verecekler

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Yetişmemiştir belki ama insan korkuyor işte :A Reytingler henüz düşmemişken böyle saçma aralar verilmemesi lazım :A

Abuzer bey de damga vurdu bölüme :Z:Z:Z
evet öyle oldu benim adım abuzer kömürcü ben türküm merzifonluyum zürriyetsiz erdal'ı geberene kadar dövmek için buraya geldim :D :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok öyle her hafta tanıtım :A İYİ ALIŞTIN
Alışmis kudurmuştan beterdir dicem de @Çiğdem- hem alışmış hem kudurmus biri.ss
Bölümleri yetiştirmeleri zor oluyor, ondan dolayı yoktur. Sezon başlayınca sadece 1-2 bölüm stoklu gidebiliyorlar, sonraki bölümleri hep ucu ucuna yetiştirebiliyorlar. Bildiğim kadarıyla haftaya önemli bir gün değil, vardır yani bölüm. :A Biliyorsun zaten. :A
Tanıtım olmayınca hep bölüm yok diye geliyor aklıma , fragmana kadar korkmaya devam
:eek::eek::eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanda gününde çıkmadı :( İnş saçma sapan bir ara vermeyi düşünmüyorlardır reytingler hazır iyiyken düşürmeye gerek yok, Söz tanıtımı fragmanı herşeyi vermiş fırsat verecez diziye, eğer yarında fragman gelmezse son umut :( :( :( @MasacRE- @Sherlock @xemrexxx @kerem @serhatt @Felon @ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280