eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta (2 Eleme Haftası)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
yok sezen teyze kulağıma parmağını soktu adeta :)
Çok tatlısın güzelsin, şekerci mi baban senin :A

fok-baligi.jpg

Şarkını çok beğendim :A ( Beğenmedi :A )
Bana laga luga yapma laptop Recai :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
12.hafta şarkımız İrem Derici'nin günlüğünde sürekli kimsenin bilmediği bir Sezen Aksu parçası söylemek istediği bir hayalin şarkısı olacak. "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" yayınlandığı dönem büyük ses getirmişti. Umarım sizler tarafından da beğenilir ve 2'li elemeyi atlatırız bu hafta. :D

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci
Rezalet, hatta kazanmasını istediğim bir isim olmasa şarkıcının elenmesi için elimden geleni yapacak olduğum bir şarkı. Bunu 1.000 ile çarp, ilk 11 haftadaki şarkıların toplamıyla yarışamaz. Arttırıyorum 10.000 ile çarp. Elimden geldiğince yüksek vermeye çalışacağım.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Rezalet, hatta kazanmasını istediğim bir isim olmasa şarkıcının elenmesi için elimden geleni yapacak olduğum bir şarkı. Bunu 1.000 ile çarp, ilk 11 haftadaki şarkılarıyn toplamıyla yarışamaz. Arttırıyorum 10.000 ile çarp. Elimden geldiğince yüksek vermeye çalışacağım.
Sevmediğini düşünmüyorum sen İremine kıyamazsın :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12.hafta şarkımız İrem Derici'nin günlüğünde sürekli kimsenin bilmediği bir Sezen Aksu parçası söylemek istediği bir hayalin şarkısı olacak. "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" yayınlandığı dönem büyük ses getirmişti. Umarım sizler tarafından da beğenilir ve 2'li elemeyi atlatırız bu hafta. :D

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

@ozmoturk 2 elemeye bile bilinmeyen tuhaf şarkısıyla devam ediyorya tebrikler ayol :A

@denizz19 @ozmoturk benim gözümde bu haftaya aşırı zayıf kalmıslar @Yiğitt @kerem @maskeli Fedai @tolgab şarkılarını biliyorum sezen ve iremle ayrılmışlar kalite olarak şimdi @bazinga Kenan nasıl gelecek merakla onu bekliyorum :A :A :A @Billy Kane @Bully @xemrexxx @sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
@ozmoturk 2 elemeye bile bilinmeyen tuhaf şarkısıyla devam ediyorya tebrikler ayol :A

@denizz19 @ozmoturk benim gözümde bu haftaya aşırı zayıf kalmıslar @Yiğitt @kerem @Maskeli Fedai @tolgab şarkılarını biliyorum sezen ve iremle ayrılmışlar kalite olarak şimdi @bazinga Kenan nasıl gelecek merakla onu bekliyorum :A :A :A @Billy Kane @Bully @xemrexxx @sokak sanati
İrem Derici çok iyi gelmiş, bir de aşırı zayıf demişsin :eek: @denizz19

@bazinga iddialı bir şarkıyla gel lütfen sana yüksek puan vermek istiyorum. :(