FF Forumdaki Ahlaki Çöküntü

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Bully @Afet Güçverir @Yiğitt @sokak sanati @serhatt @kerem @denizz19 @DarkLegenD @xBUGRAx @Billy Kane @MEnes @Doğu @MasacRE- @Sherlock @dreamy @Maskeli Fedai

@Afet Güçverir Böyle bir konu açmıştı erkek üyelerin birbirleriyle cilveleşmeli mesajlarına değinerek :A @bazinga da püflüyordu :A

@destere Geldiğinde buna ne tepki verecek diye merak ediyordum işte :A :A :A
2379incil2959157.png

@DarkLegenD En fırlama parlakcıdır kulupten zor atmıstık :A @destere Forumun bu halini yeni görmeye basladı en çokta onu merak ediyordum :A :A :A
Destere 'ağır abi' olmuş, Çukur izleyip gelmiş. :A Kendisinden güzel bir karşılık beklerdim. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
hogathamla izdivacımız yaklaşıyor izdivaçtan sonra durulacaktır:) şimdi gezsin eğlensin herşey serbest ona yeterki boynuzlamasın beni :)
upload_2018-9-26_12-1-49.jpeg

Biz ona "inatçı keçi" demiştik. Arada sincaptan inatçı keçiye dönüşüyor. Boynuzları sen mi taktın ona? :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
@Bully @Afet Güçverir @Yiğitt @sokak sanati @serhatt @kerem @denizz19 @DarkLegenD @xBUGRAx @Billy Kane @MEnes @Doğu @MasacRE- @Sherlock @dreamy @Maskeli Fedai

@Afet Güçverir Böyle bir konu açmıştı erkek üyelerin birbirleriyle cilveleşmeli mesajlarına değinerek :A @bazinga da püflüyordu :A

@destere Geldiğinde buna ne tepki verecek diye merak ediyordum işte :A :A :A
2379incil2959157.png
@destere forumun son haline bakınca far görmüş tavşan gibi kaldı daha neler neler görecek :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
ben diyorum bu dark niye yumuşadı birden demekki forum onu bozmuş :) valla bu gırgır şamata muhabbetler kararında güzelde aşırıya kaçınca bayıyor:)
yukarda @MEnes in mesajıda gördüm bizim kırsaçlıda bu aşırılıktan bunalıma girmiş gibi :)
Fazla cıvıklaşmıştı bu muhabbetler, ben de sıkılmaya başlamıştım. Zaten bu ara fazla damlamıyorum foruma, sen yeni geldin ama diğerleri tarafından fark ediliyordur. :) Ama sen gelince bir istisna yapıp özellikle Cumartesi geceleri uğrayabilirim, etrafı bir güzel sıvarız hazır tüm sıvacılar buradayken. :) @MasacRE- @Doğu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Fazla cıvıklaşmıştı bu muhabbetler, ben de sıkılmaya başlamıştım. Zaten bu ara fazla damlamıyorum foruma, sen yeni geldin ama diğerleri tarafından fark ediliyordur. :) Ama sen gelince bir istisna yapıp özellikle Cumartesi geceleri uğrayabilirim, etrafı bir güzel sıvarız hazır tüm sıvacılar buradayken. :) @MasacRE- @Doğu
Sivan bozulmuştur senin , forum değil :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tamam cumartesi bekliyoruz:) hangi konuyu sıvayacağımızı şimdiden kararlaştırmayalım gelişigüzel dalarız :) @MasacRE- @Doğu kaybolmayın bir yere :)