Spor Fenerbahçe

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya senin gibi kesin konuşmayı sevmeyen birisinin bile yorumlarına baksana 2008-2009'da falan. :D Cidden rakipsizdik Beşiktaş zaten 20 senede 2 şampiyonluk alan bi takımdı Galatasray da ha battı ha batacak gözüyle bakıyorduk. :D Şimdi Beşiktaş'a bedavaya futbolcu verir olduk.
Başarılı teknik adamları kovdu, taraftarı kulübe küstürdü, iyi olduğu önemli şeylerden biri olan transferde de saçmalamaya başladı. Takımın adını şikeye bulaştırması, saçma sapan açıklamalarla kulübü küçük düşürmesi de işin ekstrası. Eskiden en büyük destekçilerindendim ama şu an itibariyle Aziz Yıldırım'dan kurtulmadan rahat yok bize.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Başarılı teknik adamları kovdu, taraftarı kulübe küstürdü, iyi olduğu önemli şeylerden biri olan transferde de saçmalamaya başladı. Takımın adını şikeye bulaştırması, saçma sapan açıklamalarla kulübü küçük düşürmesi de işin ekstrası. Eskiden en büyük destekçilerindendim ama şu an itibariyle Aziz Yıldırım'dan kurtulmadan rahat yok bize.
Şike olaylarında suçsuzdu ama hapisten çıktıktan sonra her hareketi yanlış oldu maalesef. Hapisten çıktıktan sonra başkanlığı bırakıp kulübü dışardan desteklemeye devam etse efsane başkan olarak anacaktık.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yeni başkanı Aziz Yıldırım karşıtı, Aziz Yıldırım tarafından sevilmeyen biri olması lazım. Ali Koç eğer başkan olursa Aziz Yıldırım hala kulübe etkisini hissettirmeye dışarıdan devam eder.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yeni başkanı Aziz Yıldırım karşıtı, Aziz Yıldırım tarafından sevilmeyen biri olması lazım. Ali Koç eğer başkan olursa Aziz Yıldırım hala kulübe etkisini hissettirmeye dışarıdan devam eder.
Yok aga Ali Koç kukla olacak adam değil. Ali Koç başkan olursa kendi bildiğini okur kesinlikle ama ümidim kalmadı olmayacak gibi.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayat enerjisini düşüren artık hiçbir zaman başarı beklemediğim takımım :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Özellikle Ocak ayından itibaren planlı olarak bezdirme operasyonuna maruz kalan takım ve durulacak gibi de değil. Kepenkleri kapaması düşmanlarına en güzel cevap olur aslında o zaman Fenerbahçesiz nasıl bir ortam oluyormuş görürler.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kendimi bildim bileli ülkenin en zengin futbol kulübüyken Aziz Yıldırım'ın beceriksizlikleri nedeniyle fakirlikle boğuşmaktadır. Başında Ali Koç gibi ülkenin en zengin adamlarından biri bulunmasına rağmen bu durumdan kurtuluş olmayışı ise bir hayli ironik.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Avrupa'da Mayıs ayını gören ikinci ve son Türk takımı. Muhtemelen uzun yıllar boyuncu Mayıs ayını bir kez daha gören bir Türk takımı olmayacaktır.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Avrupa'da Mayıs ayını gören ikinci ve son Türk takımı. Muhtemelen uzun yıllar boyuncu Mayıs ayını bir kez daha gören bir Türk takımı olmayacaktır.
Avrupa’da finale çıkmak ya da kupalar kazanmak değil de şu ayı görmek bu ayı görmekle övünülecek bir duruma gelindi demek ki... 🚬

• Üzücü
Reactions: Polat Şaşmaz

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Avrupa’da finale çıkmak ya da kupalar kazanmak değil de şu ayı görmek bu ayı görmekle övünülecek bir duruma gelindi demek ki... 🚬
Türk takımlarının son zamanlarda Avrupa'da döküldüğü düşünüldüğünde değeri daha da artan bir başarı. Övünme falan da yok attığım mesajda sadece var olan bir gerçeği söyledim. :D