eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 8.Hafta Sonuçları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@ozgur2113 Çok büyük renk kattın Ahmet Kaya favorilerden biriydi kesinlikle bir kaza kurşununa denk geldin onunda sebebi herkes en iyi parçalarıyla şey ettiler ama çok iyi yarıştın @Yiğitt in emanetine iyi sahip çıktın bence :bhr::bhr::bhr:

Yarın foruma gündüz gelirsen konukları özelden söyle yeni haftayı açmamış olursam yaparım 3-4-5 civarları yaparım sanırım biraz işlerimde var . Gelemezsende diğer haftayı sen seçersin :Z
Geldim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa ne duygusuz ayoll boşuna kütük demiyorum kalbi yok ki tahta :eek::eek::eek:

Acımadan oğlana 1 verdiğine üzülmüyorda keşke rakibine fazla verseydim 1 puanıda alamasaydı diye üzülüyor :eek::eek::eek:
902incif9042394.jpg
Ne üzüleceğim hak etmiyor final puanını falan, ne kadar zevksiz insan varsa toplanmış buraya :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx İyi ki Kandıramazsın gibi acele etmedin Yalnızlığa gerçi 2 haftadır ben tutuyorum seni :A :A :A

Bu haftayı düşündüğün şarkılar dışında bir şarkıyla geçirmek çok önemiydi bir de puanda tadı tuzu oldu ama buda çok hit şarkılarından tabi adı gibi sürpriz olmadı bence :Z

Valla hit şarkıymış beklemiyordum ben kalemine sağlık Gülben. :A Teşekkürler danışmanlığım için. :bhr: :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes süper süper teşekkürler :D
No problem bro. :D

@MEnes harikasın, teşekkürler. :Z
Öyle miyim gerçekten. :A

@MEnes Gökhan'a verdiği puanla şaşırtırken Yalın'a verdiği puanla yine şaşırtmadı. :A

Söz @Maskeli Fedai de :A
Ben de şaşırdım aslında ama şaşırmamak üzere şaşırtmayı tercih ettim. :A Neden böyle bir cümle kurdum onu da bilmiyorum. :A

@MEnes harika puanınızı görmekten çok mutlu oldum efenim. Siz hep böyle olun. Muhteşem kalın. :bhr::Z
Muhteşem ve esen kalmaya devam edeceğim. :A Sanata vereceğim desteği hiç bir zaman eksik bırakmayacağım. Teşekkürler iyi günler. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,678
Puanı
1,060
No problem bro. :D

Öyle miyim gerçekten. :A

Ben de şaşırdım aslında ama şaşırmamak üzere şaşırtmayı tercih ettim. :A Neden böyle bir cümle kurdum onu da bilmiyorum. :A

Muhteşem ve esen kalmaya devam edeceğim. :A Sanata vereceğim desteği hiç bir zaman eksik bırakmayacağım. Teşekkürler iyi günler. :A
Yani bana vereceğiniz yüksek puanlarla beni mutlu etmeye devam edeceksiniz. :A

Harikasınız. Esen kalın. Musmutlu günler dilerim. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yani bana vereceğiniz yüksek puanlarla beni mutlu etmeye devam edeceksiniz. :A

Harikasınız. Esen kalın. Musmutlu günler dilerim. :Z
Sevdiğim şarkılarla geldikten sonra siz veya bir başka biri olması fark etmez, ben her zaman puanımı ona göre veririm beyefendi. :A

Size de mutlu ve huzurlu günler diliyorum. :D