CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6x22 SEZON FİNALİ

Sonunda Elena'ya veda ettik 6 sezondur ölmedi ölmedi gerçi yine ölmedi ama artık olmayacak. :F 60 sene oğlanlar rahatladı valla Bonnie daha iyi. :A

Şu manyak oğlan Kai çok iyidi kötü olarak CW değerlendirsin. Güzeldi sezon finali tüm karakterler Elena'ya veda etti. Yeni sezonda Damon'a aşk yazmazlar herhalde sondaki şehvetli danstan sonra. :D

@Çiğdem- @cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
6x22 SEZON FİNALİ

Sonunda Elena'ya veda ettik 6 sezondur ölmedi ölmedi gerçi yine ölmedi ama artık olmayacak. :F 60 sene oğlanlar rahatladı valla Bonnie daha iyi. :A

Şu manyak oğlan Kai çok iyidi kötü olarak CW değerlendirsin. Güzeldi sezon finali tüm karakterler Elena'ya veda etti. Yeni sezonda Damon'a aşk yazmazlar herhalde sondaki şehvetli danstan sonra. :D

@Çiğdem- @cookies
Öldü demeyelim :A Ölmedi de demeyelim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elenasız dizi çok sıkıcı olur gibi.Ben bıraktım Elena çıktıktan sonra bi finali izledim :A
6x22 SEZON FİNALİ

@Çiğdem- @cookies
Aaa Kai gerçekten Klaustan sonra gelenler içinde en iyilerinden biriydi diziye evet :Z

Elena yok diye @cookies gibiler diziyi izlemedi final yaptık :( Ama bu sezonu @mrt-06 bence çok beğenecek çünkü aksiyonu inanılmaz yüksek bir sezondu düşmeyi hak etmedi heyecan hiç bitmiyor finali zaten çok dugusal mükemmeldi :T

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aaa Kai gerçekten Klaustan sonra gelenler içinde en iyilerinden biriydi diziye evet :Z

Elena yok diye @cookies gibiler diziyi izlemedi final yaptık :( Ama bu sezonu @mrt-06 bence çok beğenecek çünkü aksiyonu inanılmaz yüksek bir sezondu düşmeyi hak etmedi heyecan hiç bitmiyor finali zaten çok dugusal mükemmeldi :T
Nina reyting kaynağıydı.Nina gittikten sonra Ninanın reytingleri Shadowhuntersa geçmişti :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Aaaa ben de izlemem artık Elena'dan dolayı değil ama. :F Baydı beni yaaa artık dayanamıyorum. Zar zor geldim sezon finaline. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaaa ben de izlemem artık Elena'dan dolayı değil ama. :F Baydı beni yaaa artık dayanamıyorum. Zar zor geldim sezon finaline. :(
Kim ölüyo :eek: Git finali izle :A
Finali izle bencede bir şey kaybetmezsin en azından diziyi tamamalrsın ve o final bölümünü zaten mutlaka izlemen lazım cnm Ezel gibi gibi sonu yanı spoi yedin ama izleyince görüceksin hertürlü soru işaretine tahmine açıktı :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Finali izle bencede bir şey kaybetmezsin en azından diziyi tamamalrsın ve o final bölümünü zaten mutlaka izlemen lazım cnm Ezel gibi gibi sonu yanı spoi yedin ama izleyince görüceksin hertürlü soru işaretine tahmine açıktı :A
Ben sonunu hala anlayamadım zaten :A Bana spoide anlat la
En son Elena günlük yazıyodu sonra Damonla öldüler mi :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

2 sezon atlayıp izlesem anlar mıyım ki. :A