FF sokak sanati

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa yapmacık olmayan içten düşüncelerin uzunluğun kısanın ne önemi var ayoll :bhr:

Sözlüğe bakarkan mrt-06 güncel yorum atılmış gözüme takıldı oan içimden geçenleri yazdım sokak sanatınada şöyle yazayım aklımda yok :A Sonra Bully xBugra da aynı şekilde upladıklarını görüp onlarada yazdım sonra bizim tayfadan başka kimlerin var bir bakayım dedim sokak sanati Yiğit ve xemrexxx de ben hortlattım :F

Şöyle bir şey var Niye @Yiğitt @sokak sanati @xemrexxx e daha uzun yazdım çünkü onlarla mesajlarımız goy goy lu, ciddi iltifatlı sohbetlerimiz olmuyor oyüzden onlara diyeceklerim haliyle daha detaylı çıktı ama @mrt-06 @Bully ile her sohbetimiz hemen hemen iltifatlı içimizde ki güzel düşünceleri diğerlerine oranla her sohbetimizde basediyoruz normal konusmalarımızda yaptımız için diğerlerine diceklerim daha detaylı çıktı normal sohbetlerimiz çünkü onlarla daha cıvık :A
Son cümleyle ikna oldum gibi :A Ben de şakasına diyorum tabii ki canım, biliyoruz birbirimiz hakkındaki düşüncelerimizi zaten :bhr:

Ayrıca hep @sokak sanati gıcığı mı kıskanacak, bizim de hakkımız olsun arada :A İnsan sevdiğini kıskanır :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son cümleyle ikna oldum gibi :A Ben de şakasına diyorum tabii ki canım, biliyoruz birbirimiz hakkındaki düşüncelerimizi zaten :bhr:

Ayrıca hep @sokak sanati gıcığı mı kıskanacak, bizim de hakkımız olsun arada :A İnsan sevdiğini kıskanır :A
@sokak sanati nin amacı başka yaygara çıkarmak ayoll :A :A :A Onun yerine 1 teşekkür etseydi keşke :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu da böyle doğmuş işte yapacak bir şey yok :A Teşekkürü bırak azar yiyormuşsun nerdeyse :A
Ben sevgi cümleleri ile duygulanamıyorum:(
Kin en güzel duygu birde ortalığı karıştıran mikser hissi:A
Hep demedim için işte diyeceklerim birikmiş :A @mrt-06 a 5 mesajımızdan zaten 3 ü içimizdeki duygular :A

Burada sizi kıskandırmaya çalısmıs MS de de etiket olayında kendi kıskanmıştı her şeyden bir şey çıkarıyor ayoll :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hep demedim için işte diyeceklerim birikmiş :A @mrt-06 a 5 mesajımızdan zaten 3 ü içimizdeki duygular :A

Burada sizi kıskandırmaya çalısmıs MS de de etiket olayında kendi kıskanmıştı her şeyden bir şey çıkarıyor ayoll :A :A :A

Valla genetik bir şey. Ailemi tanı anlarsın neden böyle olduğu mu? Küçüklükten beri tartışma içinde büyüdük. O yüzden böyle gelişti benim zeka bence :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine tarihi olayları yaşatan üye. :cool: Tarih onu 3.000.000. Mesajı yazan üye olarak hatırlayacak.:bhr: (Alkış efekti ve tebrikleri alalım.:A )

2020-05-02 22.59.22.png

@Ahmed @kerem @Çiğdem @Forumdash @dreamy @Emre Ozansoy @mrt-06 @xemrexxx @alperuz @The_Erinch @eskici @Bully @xBUGRAx @Harunnn60 @serhatt @denizz19 @Billy Kane @MayısKralı @Hachiko @yigit_00 @Yiğitt vs vs..

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati