FF mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gideli daha bir hafta olmadan yokluğu hissedilen üye. Her gün, her şeyi konuşunca bir an gidince boşlukta hissediyorum kendimi. Düşünsene her gün gördüğün ve samimi olduğun birini göremiyorsun bir daha. Şu an o boşluktayım, arayı kısa tut nolur. Merakla dönüşünü bekliyorum dostum. :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Gerçekten çok iyi niyetli bir üye, kanaldaşım. Bu süreden sonra forumun olmazsa olmazıdır artık, dönüşünü bekliyoruz. :-)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Şu sıralar forumda olamıyor ama forumda olacaktır tabiki,show tv,Perihan Kutman,hayat bilgisi hayranıdır.forumun olmazsa olmazı adminidir:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Gideli daha bir hafta olmadan yokluğu hissedilen üye. Her gün, her şeyi konuşunca bir an gidince boşlukta hissediyorum kendimi. Düşünsene her gün gördüğün ve samimi olduğun birini göremiyorsun bir daha. Şu an o boşluktayım, arayı kısa tut nolur. Merakla dönüşünü bekliyorum dostum. :(
Gerçekten çok iyi niyetli bir üye, kanaldaşım. Bu süreden sonra forumun olmazsa olmazıdır artık, dönüşünü bekliyoruz. :-)
Şu sıralar forumda olamıyor ama forumda olacaktır tabiki,show tv,Perihan Kutman,hayat bilgisi hayranıdır.forumun olmazsa olmazı adminidir:)
Çok teşekkürler, mutlu oldum görünce. :bhr:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Beni instagram da bulan ender kişilerden. Forumda değer verdiğim ender kişilerden biridir. Fav10 dediğimde akla gelen isimler arasındadır.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Canım kardeşim, dostum, ruh ikizim, kader ortağım.. Konuştukça ortak noktamız çıkıyor, şaşırmıyoruz artık :D İyi ki var :bhr: :love1:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Canım kardeşim, dostum, ruh ikizim, kader ortağım.. Konuştukça ortak noktamız çıkıyor, şaşırmıyoruz artık :D İyi ki var :bhr: :love1:

Ne ortak noktanız var. Burada sevgi cümleleri kurma:A
Atacan yazıyor günde 3 kere yemek yiyorum. Kaan diyor evet bende 3 kere yiyorum.
Sonra konuştukça ortak noktamız çıkıyor falan klişesi. Iyy bayıksınız.:A @Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öz kardeşim gibi vlla ben tek çocuğum ama kardeşim olsa @mrt-06 kadar anlaşacağımızı uyumlu olacağımızı sanmıyorum :bhr:

En çok Sigara karşı tutumu akşamları onunda süt içmesi benim gibi :A Temiz kalbini dememe gerek yok öz akrdeşim olsa bu kadar uyumlu olamazdık sanırım dedim gibi :A

Foruma mecburi aralar verdi malesef umarım bir daha ayrılmayız forum onsuz oda forumsuz olamıyor :bhr::bhr::bhr:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Geldiği günden beri çok farklı bir bağımız var, kendisi ile iyi günde kötü günde hep beraberdik bu çok önemli bir şey. @Çiğdem-'de tek kardeşmiş bende öyleyim mesela, o yüzden hep bir manevi kardeş, çok yakın bir dost hissiyatı alıyorum ondan o yüzden çok özel bir yeri var bende. 5 yıl olmuş dile kolay. :hearteyes: Şu hayatla ilgili hep birbirimize destek ve kol kanat gerdik. Germeye de devam edeceğimize inanıyorum. Çok ortak noktamız var, say say bitmez o yüzden onları saymaya gerek duymuyorum ama samimiyeti, dostluğu, yumuşak kalbi pahabiçilmez baby face'im, Mert'im, kankeeeem. :mouth::X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Geldiği günden beri çok farklı bir bağımız var, kendisi ile iyi günde kötü günde hep beraberdik bu çok önemli bir şey. @Çiğdem-'de tek kardeşmiş bende öyleyim mesela, o yüzden hep bir manevi kardeş, çok yakın bir dost hissiyatı alıyorum ondan o yüzden çok özel bir yeri var bende. 5 yıl olmuş dile kolay. :hearteyes: Şu hayatla ilgili hep birbirimize destek ve kol kanat gerdik. Germeye de devam edeceğimize inanıyorum. Çok ortak noktamız var, say say bitmez o yüzden onları saymaya gerek duymuyorum ama samimiyeti, dostluğu, yumuşak kalbi pahabiçilmez baby face'im, Mert'im, kankeeeem. :mouth::X
Çok teşekkürler kankem. Bu sözlerinin üzerine ne söyleyebilirim ki. :love1: İyi ki varsın iyi ki tanımışım seni. :bhr: