Cinsellik Hayatınızda Kaçıncı Sırada ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaaa çok tatlişsiniz beni düşünen insanların olması ne güzel. :bhr: @Çiğdem- @denizz19 @DarkLegenD @MEnes
Küpe müpe hikaye cnm sen rahat hissetiğin gibi giyin dolaş bilmeden kırdıysak kusura bakma ciddi olmadığımızı zaten biliyorsundur :bhr: @MEnes

Ama Sigara olayı farklı ona kesinlikle bulaşmanı istemeyiz para verip kendini zehirliyorsun söz meclisten dısarı aptallık biz seniniyiliğini isteriz :bhr:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
bak aslan burcu icin ne yaziyo simdi okuyodum tam :D
Sevecen, sıcak ve samimi Aslan aşk oyunlarında tam bir ustadır. Sevdiğini göstermekten, cinsel boyuttaki istekliliğini sergilemekten hiç çekinmez, ama her zaman iplerin kendi elinde olmasından yanadır. Enerjik doğası gereği, cinsellik hayatın temel taşlarından birisidir. Güneş'in yönettiği Aslan burcu bireyleri, cinsel olarak da son derece çekici, karizmatik bir yapıya sahiptir. Aslan'ın partneri için sadece önemli olması yeterli değildir. Tek olmayı ve ilişkiye domine etmeyi ister. Ancak karşısından beklediği tek eşliliğe ve anlayışa, kendisi genellikle poligam davranışlarla cevap verir.

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bak aslan burcu icin ne yaziyo simdi okuyodum tam :D
Sevecen, sıcak ve samimi Aslan aşk oyunlarında tam bir ustadır. Sevdiğini göstermekten, cinsel boyuttaki istekliliğini sergilemekten hiç çekinmez, ama her zaman iplerin kendi elinde olmasından yanadır. Enerjik doğası gereği, cinsellik hayatın temel taşlarından birisidir. Güneş'in yönettiği Aslan burcu bireyleri, cinsel olarak da son derece çekici, karizmatik bir yapıya sahiptir. Aslan'ın partneri için sadece önemli olması yeterli değildir. Tek olmayı ve ilişkiye domine etmeyi ister. Ancak karşısından beklediği tek eşliliğe ve anlayışa, kendisi genellikle poligam davranışlarla cevap verir.
Ahh bu aynı sen :love1: senin doğum günün ne zaman :bhr:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Pek bir şey kalmamış.Eğer Bulgaristanda olsaydım sana muhteşem bir hediye verecektim :A
bi yavru kopek mesela :bhr:
c92306a25eea612ecd00e7cf10e51d74--rayban-samoyed-puppies.jpg