Her Gün Sabah 6'da Kalkıp Koşu Yapmak

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Entel işidir, neredeyse tüm gençlerin yapmak isteyip de yapamadığı bir kaç şeyden biridir.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir bu birde Portakal Suyu ile kahvaltı yaptığım zaman.... İşte o zaman zengin olmuş olacağım!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ufak Tefek Cinayetler'in ana görsel konusudur ayrıca. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Askeriye düzeninin entel düzeni olduğunu gösteren olaydır, ki askeriyede bu koşu saati daha da erkendi sanırım.

Bizim buralarda bu tür rahat ve uzun sahil kenarı yok kireçburnu gibi fakat olsaydı da asla uykuya tercih etmezdim. Uyumak gibisi yoktur sabahın altısında. Fakat diyelim ki erken uyuyup uyanmaya alıştık, bu durumda da sabah yürüyüşü yapmayı koşmaya yine tercih ederdim. Hayata bir kere geliyorsak koşturup terlemenin lüzumu pek yok.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Askeriye düzeninin entel düzeni olduğunu gösteren olaydır, ki askeriyede bu koşu saati daha da erkendi sanırım.

Bizim buralarda bu tür rahat ve uzun sahil kenarı yok kireçburnu gibi fakat olsaydı da asla uykuya tercih etmezdim. Uyumak gibisi yoktur sabahın altısında. Fakat diyelim ki erken uyuyup uyanmaya alıştık, bu durumda da sabah yürüyüşü yapmayı koşmaya yine tercih ederdim. Hayata bir kere geliyorsak koşturup terlemenin lüzumu pek yok.
Diğer entel-dantel üyemiz @MEnes 'e danışalım bir de.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Her gun 6'da kalkıp işe koşturuyorum sayılmaz mı? :(

Uygun, güzel alan olsa koşu yapmak isterdim ama sabah 6'da? Hiç sanmıyorum. :):)
Peki mesela üst akıl seni buldu dedi ki Ozan her sabah saat 5.30'da koşuya çıkacaksın ve bunu yaptıkça yatağına her gün bir adet Laviva bırakacağız dese. Koşar mıydın?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Diğer entel-dantel üyemiz @MEnes 'e danışalım bir de.
Şimdi efenim söyleyecek fazla bir şey yok. Ben zaten her sabah otobüse yetişmek için koşuyorum. :A Ama sabah 6'da kalkıp koşma işi bulunduğum konumda pek mümkün gözükmüyor. Ve öyle bir uyku düzeni daha icat edilmedi, benim nezlimde en azından. :A 9'da iş başı yapan ve işe çoğunlukla geç kalıp ortalama 10'da giden birinin 6'da koşuya hazır hale gelmesi imkansızdır. :A Yürüyüş yapmayı koşmayı sevsem de olmaz arkadaş geçelim o işi. Benim elitliğim burda tıkanır maalesef. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şimdi efenim söyleyecek fazla bir şey yok. Ben zaten her sabah otobüse yetişmek için koşuyorum. :A Ama sabah 6'da kalkıp koşma işi bulunduğum konumda pek mümkün gözükmüyor. Ve öyle bir uyku düzeni daha icat edilmedi, benim nezlimde en azından. :A 9'da iş başı yapan ve işe çoğunlukla geç kalıp ortalama 10'da giden birinin 6'da koşuya hazır hale gelmesi imkansızdır. :A Yürüyüş yapmayı koşmayı sevsem de olmaz arkadaş geçelim o işi. Benim elitliğim burda tıkanır maalesef. :A
İşe 1saat geç başlayan birinin çoktan kovulmuş olması lazımdır. Yani sen patronsun, öyle mi?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşe 1saat geç başlayan birinin çoktan kovulmuş olması lazımdır. Yani sen patronsun, öyle mi?
Yoo değilim, biraz ortamımız rahat. Bir de benim arabam olmadığı için 3 vesait kullandığım için ve her sabah eziyetli bir yolculuk çektiğim için fazla şaapmıyorlar. :A Bir de bizde asıl ofis Anadolu yakasında patron buraya fazla uğramıyor. Şef de fazla laf etmiyor o yüzden şimdiye kadar kovulmadım. İlerde ne olur bilemiyorum. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yoo değilim, biraz ortamımız rahat. Bir de benim arabam olmadığı için 3 vesait kullandığım için ve her sabah eziyetli bir yolculuk çektiğim için fazla şaapmıyorlar. :A Bir de bizde asıl ofis Anadolu yakasında patron buraya fazla uğramıyor. Şef de fazla laf etmiyor o yüzden şimdiye kadar kovulmadım. İlerde ne olur bilemiyorum. :A
Sırf entelsin diye tekmeyi atmamışlardır o zaman.