''Geleceğin Starı'' Sunucusu Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
b4b4af79-5478-4a58-af68-f4eea347df0d.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni ve iddialı yarışması ''Geleceğin Starı'' için hazırlıklar sürüyor!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, jüri koltuğunda Fırat Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı, oyuncu koçluğunu Gülhan Tekin, Bülent Emrah Parlak, Ferit Aktuğ ve Beste Bereket'in yapacağı programın elemeleri başladı.

Haziran ayında izleyiciyle buluşacak programın sunucusu ise Müjde Uzman oldu.

Rekor başvurunun yapıldığı yarışma da her hafta bir de konuk jüri üyesi görev alacak. 13 haftanın sonunda iki yeni ekran yüzü seçilecek. Seçilen bu iki isim Star TV'nin dizilerinde rol alacak.
m%C3%BCjde-uzman.jpg

Kaynak: Medyatava

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Proje baya kapsamlı olmuş. Ben beğendim. Müjdede sanırım görsel boşluğu doldurmak için geliyor:A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bu programdan çok umutluyum. Yazın tutacağını ve seneye de devam edeceğini düşünğyorum

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuk jüriler arasında Beren Saat'in de olacağı söyleniyor, inşallah olursa izlerim o bölümü. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
b4b4af79-5478-4a58-af68-f4eea347df0d.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni ve iddialı yarışması ''Geleceğin Starı'' için hazırlıklar sürüyor!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, jüri koltuğunda Fırat Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı, oyuncu koçluğunu Gülhan Tekin, Bülent Emrah Parlak, Ferit Aktuğ ve Beste Bereket'in yapacağı programın elemeleri başladı.

Haziran ayında izleyiciyle buluşacak programın sunucusu ise Müjde Uzman oldu.

Rekor başvurunun yapıldığı yarışma da her hafta bir de konuk jüri üyesi görev alacak. 13 haftanın sonunda iki yeni ekran yüzü seçilecek. Seçilen bu iki isim Star TV'nin dizilerinde rol alacak.
m%C3%BCjde-uzman.jpg

Kaynak: Medyatava

Canım seni dizilerde görsek artık

Proje baya kapsamlı olmuş. Ben beğendim. Müjdede sanırım görsel boşluğu doldurmak için geliyor:A

Benzemez Kimse Sana'nın ilk sezonu gibi etki yapacak mı bakalım yazın..

Aaa Eşkiyada beddua ediyordum bu ecünnüye ben :A :A :A @serhatt

Yüzü bir tuhaf ecünnünün vucut bulmuş hali gibi :A :A :A

Bende hiç sevmiyordum :A

Konuk jüriler arasında Beren Saat'in de olacağı söyleniyor, inşallah olursa izlerim o bölümü. :Z
simdi bu kadın 40 kusur yasinda ama @Çiğdem- 26 @Dosi 28 @vadikızı 33 yaşında öyle mi :eek:
DexBahIXkAEZQZz.jpeg
images (19).jpeg

@MasacRE- @mrt-06 @Harunnn60 @cookies @kerem @Ahmed @xBUGRAx @Aserat @S.G.A.T. @DarkLegenD

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060