Yıldızlı Şarkılar Vol. 1 Albümünde Hangi Sanatçılar Yer Alacak?

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
images.jpeg

Yıldız Tilbe'nin sürekli ertelendiği "Yıldızlı Şarkılar" albümünden yeni bir haber var!

Albümün henüz çıkış tarihi netleşmiş değil ancak albümde yeni gelişmeler yaşandı. Daha önce 2 cd olarak çıkarılması planlanan albüm, bölünerek çıkarılmasına karar verildi. Toplam 40 şarkıdan oluşacak olan albümün Vol 1 cd'sin de olacak isimler şimdilik şöyle;

• Gülşen -Delikanlım
  • Röya - Ummadığım Anda
  • Simge - Zaten Aşığım
  • Serdar Ortaç - Haberin Olsun
  • İrem Derici - Bin Dereden.
  • Merve Özbey - Vuracak
  • Elif Kaya - Yar
  • Hakan Altun - Dayan Yüreyim
  • Zerrin Özer - Ama Evlisin

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Burada 9 isim var toplam 40 şarkıysa kaç vol olacak böyle

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Burada 9 isim var toplam 40 şarkıysa kaç vol olacak böyle
10 şarkı 1.2.3.4.Vol şeklinde olacak büyük ihtimal. Listede bu 9 ismin yanı sıra Yıldız Tilbe'nin kendi ismide geçiyordu sanırım yeni bir şarkı yayınlıcak. Her vol belirli zaman aralıklarla yayınlancakmış yani hepsi bir arada çıkmayacak.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neye gülüyon acaba? :F 40 şarkıdan 9u burda:A Bilmiyorum okuyacaktı guya ama haber çıkmıyor daha(b) Bence El Adam'ı filan okusun yada yepyeni yıldız şarkısı :A
Aaa Tilki Kıza yer verilmemesi şimdirik iyi :A

Yeni şarkıyı Tarkan okuyacak diye biliyorum diğerleri eski söyleyecekmiş :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bazıları tek tek single şekilde olucak denmiş Hande, Demet Tarkan öyle olur sanırım :F

Tilki Kız da öyle olur kesin :(
Sanmam(b) Klip gelir belki ama single olarak çıkmaz. Kliplenirse single denmez heralde:F Neyse ben uyucam. Yarın gotham ve arrowu hızlandırılmış tura bindircem:F İyi geceler bacım :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanmam(b) Klip gelir belki ama single olarak çıkmaz. Kliplenirse single denmez heralde:F Neyse ben uyucam. Yarın gotham ve arrowu hızlandırılmış tura bindircem:F İyi geceler bacım :bhr:
Aaa işte single dediğim albümden ayrı tek tek geleilirmiş diğerleri bir çatı altında bulusmadan :A

Cicili bicili rüyalar :bhr:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
10 şarkı 1.2.3.4.Vol şeklinde olacak büyük ihtimal. Listede bu 9 ismin yanı sıra Yıldız Tilbe'nin kendi ismide geçiyordu sanırım yeni bir şarkı yayınlıcak. Her vol belirli zaman aralıklarla yayınlancakmış yani hepsi bir arada çıkmayacak.

Gereksiz olmuş 2 vol olsa güzel olabilirdi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gülşen ve Merve Özbey'i merak ettim, güzel olma ihtimali yüksek.

Serdar Ortaç'ınki kesin albümün en kötülerinden olacak. :A