MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
8x10

Güzel bölümdü. Sezonun en iyi bölümü olabilir.

Simon eceline susamış. Lucille'in tadına bakmak istiyor anlaşılan :A Sondaki Rick-Negan konuşması da iyiydi. Seni öldüreceğim demeye doyamadı Rick, Negan da verdi ayarı yine :A

8x11
Bu bölümde eh işte fena değildi. Çok daha kötülerini gördük buna da şükür :A
11. bölümde de Gabriel doktor sahnelerini fazla uzatmasalar iyiydi. Neyse doktor da öldü bir gereksiz gitti, diğeri de kör kalacak galiba :A

Tara Dwight'a niye bu kadar öfkeli diyordum izlerken, meğerse o şişman doktor yüzündenmiş. Neyse anladı şimdi Dwight'ın onların tarafında olduğunu. Ama yine Negan'ların yanına düştü Dwight tabi o ayrı mesele.

Şu Hilltop'daki esirler de illa başlarına bela olacak yani bir öldüremediler. Orası iyice kalabalıklaştı erzak yetmiyor diyorlar, hala onları besleme peşindeler.

S08B11

Şu rahip bi ölemedi hay anasını...
Rahip artık bir üst boyuta geçti, kör kalıp oturduğu yerden vaazlar verecek :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
8x10

Güzel bölümdü. Sezonun en iyi bölümü olabilir.

Simon eceline susamış. Lucille'in tadına bakmak istiyor anlaşılan :A Sondaki Rick-Negan konuşması da iyiydi. Seni öldüreceğim demeye doyamadı Rick, Negan da verdi ayarı yine :A

8x11
Bu bölümde eh işte fena değildi. Çok daha kötülerini gördük buna da şükür :A
11. bölümde de Gabriel doktor sahnelerini fazla uzatmasalar iyiydi. Neyse doktor da öldü bir gereksiz gitti, diğeri de kör kalacak galiba :A

Tara Dwight'a niye bu kadar öfkeli diyordum izlerken, meğerse o şişman doktor yüzündenmiş. Neyse anladı şimdi Dwight'ın onların tarafında olduğunu. Ama yine Negan'ların yanına düştü Dwight tabi o ayrı mesele.

Şu Hilltop'daki esirler de illa başlarına bela olacak yani bir öldüremediler. Orası iyice kalabalıklaştı erzak yetmiyor diyorlar, hala onları besleme peşindeler.

Rahip artık bir üst boyuta geçti, kör kalıp oturduğu yerden vaazlar verecek :A
son 5 bölümde yaptı yapıcağini. Ben bırakacam seneye :F Final sezonunda izlerim ancak:A O da nasıl kurtuldular acaba diye :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aradan beri cidden bir artış var bölümlerin kalitesinde ya, hiç mi dokunmadı sana :D
Yok valla sıkılıyorum ben nedense:/ Artık ego savaşları bitsin de hastalığa çare bulunsa bilime yönelseler. Ben hala ilk sezon finalindeki bilim adamının söylediği fısıltıdayım:X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok valla sıkılıyorum ben nedense:/ Artık ego savaşları bitsin de hastalığa çare bulunsa bilime yönelseler. Ben hala ilk sezon finalindeki bilim adamının söylediği fısıltıdayım:X
images

Dizi grupların savaşlarıyla devam edecek, hastalığa çare falan olmaz. Zaten çizgi romanı da bu şekilde ilerlemeye devam ediyormuş yeni yeni gruplarla :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Boşuna fısıldadı kulağina? O zaman niye izliyoruz? İstila olacak da hayatta kalma sırlarını mı öğreniyoruz sanki:A
Ya bir tane adam o, ne olacak ondan öldü gitti zaten Rick bile hatırlamıyordur ne dediğini onlar canının derdine düşmüş artık onu mu düşünecekler :A Sınırsız post apokaliptik dünya işte daha ne olsun :D Tamam bazen baya rezil zamanları da oluyor dizinin ama artık ben survivor gibi izliyorum, belli gruplarımız bölgelerimiz var işte onların birbirine hakimiyet kurması hayatta kalmak için savaşması falan güzel yani, tabiki harika bir dizi değil ama izletiyor yani bana kendini :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya bir tane adam o, ne olacak ondan öldü gitti zaten Rick bile hatırlamıyordur ne dediğini onlar canının derdine düşmüş artık onu mu düşünecekler :A Sınırsız post apokaliptik dünya işte daha ne olsun :D Tamam bazen baya rezil zamanları da oluyor dizinin ama artık ben survivor gibi izliyorum, belli gruplarımız bölgelerimiz var işte onların birbirine hakimiyet kurması hayatta kalmak için savaşması falan güzel yani, tabiki harika bir dizi değil ama izletiyor yani bana kendini :D
NAsıl böyle heycanlı anlatabildin alkışlıyorum:clapping::clapping::clapping: :X Eskiden ölüm sahnelerinde gözlerim dolardı. Gözümüzün önünde büyüyen çocuga zere duygu kırıntısı kıpırdamadı bende:X Survivor modundan çok drama olarak daha çok seviyordum:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S08B12
En azından sona doğru iyiydi @MasacRE- Belki s.finaline kadar düzeltilir?
Bi grup geldi yardım edecekmiş bizimkilere... Tam da geçen @MasacRE- sıkıldıgım şeyi anlatmiştim. Bi umut ışığı olsun artık diye isyan etmiştim ki bu hafta bi mum yaktılar bakalım.

Negan ve Rick'in kapışmasahneleri güzeldi de Rick onca zombonin arasında kaldın figuran biri olsaydın çoktan ölmüştü :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S08B16 izledim

Artık bırakıyorum. @Çiğdem- @MasacRE- siz neden final bölüm yorumu yapmadınız? :A Ben de yorumlamaktan vazgeçiyorum.
Rick karakteri çok değiştiği için seneye izlemicem. Size kolay gelsin:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S08B16 izledim

Artık bırakıyorum. @Çiğdem- @MasacRE- siz neden final bölüm yorumu yapmadınız? :A Ben de yorumlamaktan vazgeçiyorum.
Rick karakteri çok değiştiği için seneye izlemicem. Size kolay gelsin:X
Aaa izlemem lazım önce ayoll yorum yapabilmek için :F

Kaçıncı bölümde kaldım ben ayoll :A 10.bölümden gerisi yoktu sanırım demek bitti :A Sitelerden kaldırılmadan hemen bir çırpıda izlemem lazım :A @MasacRE-

@Harunnn60 @destere de devamı getirememişlerdi :A