La Casa De Papel 3. Sezon Onayını Aldı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nerelerdesin sen ya, @destere de sen de kayıpsınız, ne işler çeviriyorsunuz :A @Çiğdem-

Büyük soygun da işte dizi tuttu ya bir şeyler daha çıkardılar, normalde dizinin bittiği çok belli yani :A

Bence yanlış yapıyorlar eski tadını olmaz bu dizinin :A

@Çiğdem- bacıma demiştim bu aralar olmayacaığımı tabi laf sokmaktan doğru düzgün söylememiştir:X
Acaba en büyük soygun halkı dolandırmak mı:A Çiftlik Bank gibi (zengin iş adamaları ama) :F
@destere Bu aralar @Forumdash ile aldatıyor bizi @eskici ile okavaları kapıp baskın yapacaz :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oooo süper en hayırlı haberin oldu Kütük bey :A :A :A @Forumdash @sokak sanati @destere @eskici :Z:Z:Z
@Çiğdem- bacıma demiştim bu aralar olmayacaığımı tabi laf sokmaktan doğru düzgün söylememiştir:X
Acaba en büyük soygun halkı dolandırmak mı:A Çiftlik Bank gibi (zengin iş adamaları ama) :F

@MasacRE- yi bu yüzden tam dışlayamıyorum :) ne kadar işe yaramaz bir sıvacı olsada arada bir muhteşem haberler verip sevinçten gözlerimizi yaşartmayı başarıyor :)
tokyoya tekrar kavuşacak olmak harika bir haber :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O ecünnüyü @sokak sanati ile senden başka seven yok :A @eskici de nefret ediyordu :Z
@sokak sanati ile rihannadan dolayı yollarımız kesişmişti bir kırk yılda birde olsa doğru yolu buluyor :)
@eskici diziyi 6 ayda izleyebildi o kadar süreye yayarsan bölümleri tokyoyu japonyanın başkenti olarak düşünmüş olma ihtimali daha yüksek? sanmıyorum dizideki karakteri hatırladığını :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati ile rihannadan dolayı yollarımız kesişmişti bir kırk yılda birde olsa doğru yolu buluyor :)
@eskici diziyi 6 ayda izleyebildi o kadar süreye yayarsan bölümleri tokyoyu japonyanın başkenti olarak düşünmüş olma ihtimali daha yüksek? sanmıyorum dizideki karakteri hatırladığını :)
Hahaha @eskici hakkında haklı olabilirsin :F

Malum kişi olmadan eksik olacak ama bakalım yeni soygunmu olur :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha @eskici hakkında haklı olabilirsin :F

Malum kişi olmadan eksik olacak ama bakalım yeni soygunmu olur :A
malum kişinin olmaması önemli değil önemli olan mantıklı bir senaryo senaryo saçmalamasa yeni gelen karakterler gidenlerini yerini doldurur bir tokyonun yeri dolmaz sadece o da kesin vardır yok derseniz isyan çıkar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
malum kişinin olmaması önemli değil önemli olan mantıklı bir senaryo senaryo saçmalamasa yeni gelen karakterler gidenlerini yerini doldurur bir tokyonun yeri dolmaz sadece o da kesin vardır yok derseniz isyan çıkar :)
Aaa asıl o olmaması lazımdı :A Ama 2019 da olucakmıs ozamana biz olucakmıyız bakalım
:A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 59173
la-casa-de-papel-in-3-sezon-tarihi-netflix-tarafindan-duyuruldu-1524049271-jpg.59172

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan La Casa De Papel 3. sezon onayını aldı.

Netflix tarafından oyuncuların da katıldığı bir video ile duyurusu yapılan dizinin yeni sezonunun 2019'da yayınlanacağı açıklandı.

Oooo süper en hayırlı haberin oldu Kütük bey :A :A :A @Forumdash @sokak sanati @destere @eskici :Z:Z:Z
Umarım 3. sezonda adam akıllı bir şeyler hazırlarsınız.
Ben de sevindim ama pek umutlu değilim açıkçası yeni sezondan, biraz zorlama bir iş olacak gibi geliyor bana :A

Bak bir de bunu paylaşmışlar. Çağatay Ulusoy Dünya'ya açılıyor derken boşa konuşmuyorduk biz değil mi @Forumdash :A
Prison Break 5. sezona benzemez umarım. Tam ayarında bitiyordu. İyi konu bulacaklarsa tamam ama zorlama olma ihtimali de yüksek. :(
Çok güzel bir haber, büyük ihtimalle kaçış sezonu olacak fakat zaten kaçtılar. Belki karakterlerin önceki hayatı anlatılabilir.

Profesör gözlüksüz bildiğiniz Arka Sokaklar Ali, hatta belki de Netflix bizi kekliyordur Ali ile Çağatay'ın fotoğrafını çekerek.
Sırf hayranlar istiyorlar diye çekmiyorlardır umarım. Saçmalarlarsa izlenmez hele bir de Berlin reis olmazsa dizinin yüzüne bile bakılmaz.
Bana çılgın bir Fan Service olacakmış gibi geliyor. Zaten hikaye bitmiş gitmiş en büyük soygun yapılmış, neden yeni bir sezon çekersin ki? Yine izlerim o ayrı bir şey ama büyük beklentilerim yok. İyi olursa sevinirim elbette, keşke olsa. :)
Dizi bitmişti nasıl devam edecek bence yanlış karar :A
Harika bir haber:Z:Z:Z Daha büyük soygun nedir?

Dünyaya açılıyor bizim oğlan:A
03 bu diziyi de batırmaz inşallah @Çiğdem- :eek:
@MasacRE- yi bu yüzden tam dışlayamıyorum :) ne kadar işe yaramaz bir sıvacı olsada arada bir muhteşem haberler verip sevinçten gözlerimizi yaşartmayı başarıyor :)
tokyoya tekrar kavuşacak olmak harika bir haber :)
Kiz ay yapım diziyi uyarliyormuş ; show TV de 1 sezonluk olacakmış Uluç Bayraktar yonetecekmis ; ozan güven ve Aslıhan Gürbüz u başrol düşünüyormuş @Aserat @Yiğitt @Harunnn60 @kerem @Dosi @vadikızı @Sherlock @dreamy @Maskeli Fedai @turkuazz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kiz ay yapım diziyi uyarliyormuş ; show TV de 1 sezonluk olacakmış Uluç Bayraktar yonetecekmis ; ozan güven ve Aslıhan Gürbüz u başrol düşünüyormuş @Aserat @Yiğitt @Harunnn60 @kerem @Dosi @vadikızı @Sherlock @dreamy @Maskeli Fedai @turkuazz
@Forumdash doğru mu bu, yoksa Emre'nin matbaasından mı çıkma :A Ozan Güven'den profesör de olur Berlin de olur yalnız ha :A Ama Aslıhan'ı Tokya'ya veya Nairobi'ye pek yakıştıramadım :A @Sherlock @Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Forumdash doğru mu bu, yoksa Emre'nin matbaasından mı çıkma :A Ozan Güven'den profesör de olur Berlin de olur yalnız ha :A Ama Aslıhan'ı Tokya'ya veya Nairobi'ye pek yakıştıramadım :A @Sherlock @Çiğdem

Ozan Güven direkt profesör olur, Aslıhan Gürbüz onun sevgilisi olur. Tokyo’yu fiziği daha güzel birine oynatırlar. :A Berlin’i Şevket Çoruh oynasın, nedense cuk oturur gibi geldi şu an. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ozan Güven direkt profesör olur, Aslıhan Gürbüz onun sevgilisi olur. Tokyo’yu fiziği daha güzel birine oynatırlar. :A Berlin’i Şevket Çoruh oynasın, nedense cuk oturur gibi geldi şu an. :A
Ben direk soygun ekibini düşündüm, ama evet polis kadın olabilir kadroya bakınca en mantıklısı o Aslıhan için :A Arka Sokaklar'ın bitme gibi bir ihtimali olmadığından Şevket Çoruh işi yatar yalnız :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben direk soygun ekibini düşündüm, ama evet polis kadın olabilir kadroya bakınca en mantıklısı o Aslıhan için :A Arka Sokaklar'ın bitme gibi bir ihtimali olmadığından Şevket Çoruh işi yatar yalnız :A

Polis kadın zaten çok zayıf değildi fizik olarak, o yüzden Aslıhan kesinse olabilir o role. :A Orası öyle zaten ya, sadece güzel oynar gibi geldi. :A Ay Yapım böyle bir işe girişiyorsa, yönetmen de Uluç Bayraktar’sa sağlam bir kadro kurarlar zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de bir yerde Aslıhan Gürbüz'ü Doctor Foster uyarlaması için düşünüyorlarmış diye duydum eminim bunun gibi elli dizide daha adı geçiyordur. Kısacası balon haber olduğu belli. Zaten Ay Yapım da Çarpışma'nın hezimetinden ve Çukur'un son skandalından sonra aksiyon yapmaz uzun süre. :A

• Beğendim
Reactions: xemrexxx