FF Sorgu Odası-Hafta 65-Sorgudaki İsim: Menes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben de o insan evladının adını duyduğuma ve aynı isme sahip olmaya üzüldüm ama duygularımı tekrar yansıttığım için rahatladım. :A
Acun'u sever misin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Becerememişsin etiketi :A ay nerde virgül noktalar :eek: nefes alamadım okurken :F
@MEnes alıntılayınca gelen bildirimle gördüm konuyu :A
MEnes sana gelince, Doğu ve Tols'a yaptığım gibi sanada hakkımda ne düşündüğünü sormayacağım çünkü biliyorum :D
Başka sorularımda yok:) Seninle zaten sohbetimiz sene devirmiş vaziyette ve seni yeterince tanıyorum yani yeterli bu bilgiler :A :D Merak ettiğim birşeyler olursada soruyorum zaten:D
Sana sorulan soruların cevaplarını yolculuk esnasında okurum.Vakit geçmiş olur :A Kolay gelsin ve iyi geceler :D
Yani absürd ve değişik bir soru sormadıkça gerek yok dediğin gibi, düşüncelerimiz belli birbirimiz hakkında. O yüzden mantıklı olanı yaptın şuan. :A Ha felsefik ve derin bir soru sorabilirsin ama aklına gelirse. Paragraflar süren uzunca bir cevap vermeyi istiyorum konu içinde. Hala öyle bir soru gelmedi henüz. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
Becerememişsin etiketi :A ay nerde virgül noktalar :eek: nefes alamadım okurken :F
@MEnes alıntılayınca gelen bildirimle gördüm konuyu :A
MEnes sana gelince, Doğu ve Tols'a yaptığım gibi sanada hakkımda ne düşündüğünü sormayacağım çünkü biliyorum :D
Başka sorularımda yok:) Seninle zaten sohbetimiz sene devirmiş vaziyette ve seni yeterince tanıyorum yani yeterli bu bilgiler :A :D Merak ettiğim birşeyler olursada soruyorum zaten:D
Sana sorulan soruların cevaplarını yolculuk esnasında okurum.Vakit geçmiş olur :A Kolay gelsin ve iyi geceler :D

:F:FHee uyaa üff beceremedim valla öyle bir yazmışım ki unutmuşum noktayı vürgülü yaw

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yaptığı, yapıyor oldukları ve yapacaklarından dolayı sevmem. :A İlerde yapıyor olma olasılığı olan sporla ilgili olaylardan ötürü ise muallaktayım. :A Zaman olgusuyla değişebilir göreceğiz. :A
Survivor hakkında kötü bir yorumunu görmüştüm sanki neden sevmiyorsun :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Siyasi kafa yapım biraz farklı benim. Net bir tarafım bile yok diyebilirim. Ülkenin durumundan da çok rahatsız olduğumu sürekli belirtirim, burada olmasa bile yakın çevremde. Senin için gereksiz dediğim kısım mesajın gereksiz olması değil sertliğin gereksiz olmasıydı. Yoksa ben ne düşünceler gördüm neler duydum işittim asla saygısızlık etmedim. Saygı kesinlikle temel esastır. Senin düşüncelerin de senin şimdiye kadarki yaşadıkların sonucunda oluştu bunun bilincindeyim. Yani düşüncelerini yargılama gibi bir derdim yok, fazla agresif olunca bana biraz garip gelmişti o dönem için. Dediğim gibi hangi konuda olduğunu veya hangi mesaj olduğunu hatırlayamadım, keşke hatırlasaydım da üzerine konuşabilseydik. Son kısma da katılıyorum aksini söylemem zaten. :D
Agresif olmamın sebebi bazılarının görüşüme inatla saygı duymayıp kendince laf sokma çabalarında olmalarıydı. Bir ara 9 ceza puanına yükseldim de dikkat etmiştim. Herkese sakin ve üsluplu konuşurum ama damarıma basarlarsa da kimse beni durduramaz. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Yani absürd ve değişik bir soru sormadıkça gerek yok dediğin gibi, düşüncelerimiz belli birbirimiz hakkında. O yüzden mantıklı olanı yaptın şuan. :A Ha felsefik ve derin bir soru sorabilirsin ama aklına gelirse. Paragraflar süren uzunca bir cevap vermeyi istiyorum konu içinde. Hala öyle bir soru gelmedi henüz. :A
İşin boyutunu değiştirdin bak, cumartesi gecesine kadar beklentin karşılanmazsa bakarım duruma :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Agresif olmamın sebebi bazılarının görüşüme saygı duymayıp kendince laf sokma çabalarında olmalarıydı. Bir ara 9 ceza puanına yükseldim de dikkat etmiştim. Herkese sakin vu üsluplu konuşurum ama damarıma basarlarsa da kimse beni durduramaz. :A
Hiç öyle gözükmüyor aslında. :D Net şekilde karşılıklı laf atışı oluyor yer aldığın tartışmalarda. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Survivor hakkında kötü bir yorumunu görmüştüm sanki neden sevmiyorsun :A
Survivor'ı gördükçe kanım donuyor. Bana zaman kaybı geliyor. Klişe yetmezliğinden olacak o programın ölümü. Sürekli aynı şeyleri izlemekten sıkılmıyor insanlar sanırım. Ben onların adına sıkılıyorum o derece. :A
Agresif olmamın sebebi bazılarının görüşüme saygı duymayıp kendince laf sokma çabalarında olmalarıydı. Bir ara 9 ceza puanına yükseldim de dikkat etmiştim. Herkese sakin vu üsluplu konuşurum ama damarıma basarlarsa da kimse beni durduramaz. :A
Evet fark etmiştim o zamanlar. Biraz öyle olmuş son anda frenlemişsin kendini. :A Ben ise tam tersi umursamam pek, çok ters fikirler de söyleseler, damarıma da bassalar burda genelde o tarz bir duruma geçmiyorum. :A Gerçekte aynı şeyi diyemem tabi. :A
İşin boyutunu değiştirdin bak, cumartesi gecesine kadar beklentin karşılanmazsa bakarım duruma :A
Hadi bakalım duruma göre ayar çekeriz. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Survivor'ı gördükçe kanım donuyor. Bana zaman kaybı geliyor. Klişe yetmezliğinden olacak o programın ölümü. Sürekli aynı şeyleri izlemekten sıkılmıyor insanlar sanırım. Ben onların adına sıkılıyorum o derece. :A

Evet fark etmiştim o zamanlar. Biraz öyle olmuş son anda frenlemişsin kendini. :A Ben ise tam tersi umursamam pek, çok ters fikirler de söyleseler, damarıma da bassalar burda genelde o tarz bir duruma geçmiyorum. :A Gerçekte aynı şeyi diyemem tabi. :A

Önceden izlemişliğin oldu mu yoksa izlemeden mi bu kanıya kapıldın :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Hiç öyle gözükmüyor aslında. :D Net şekilde karşılıklı laf atışı oluyor yer aldığın tartışmalarda. :A
Ben görüş kısmında kimsenin yorumunu alıntılayıp laf sokar gibi cevap vermedim çünkü onların görüşü beni ilgilendirmez, her tartışmamda karşıdaki kişi bunu başlatmıştır, konuyuda onlar kişiselleştiriyor. Tabi bazı sözde yöneticiler de uyarı almam için elinden geleni yapıyor. Oda ayrı bir mesele :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Önceden izlemişliğin oldu mu yoksa izlemeden mi bu kanıya kapıldın :A :A
Sanırım 3 4 yıl önce 1 sezon tüm bölümler olmasa bile bir şekilde takip etmiştim. Turabi'nin ilk olduğu sene olabilir. Yarışmacılar hakkında falan fikirlere sahiptim. Ama finali falan izlememiştim öyle tam net takip ettiğim söylenemez. :A Sonrasında ise iyice soğudum gördükçe tiksindim. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sanırım 3 4 yıl önce 1 sezon tüm bölümler olmasa bile bir şekilde takip etmiştim. Turabi'nin ilk olduğu sene olabilir. Yarışmacılar hakkında falan fikirlere sahiptim. Ama finali falan izlememiştim öyle tam net takip ettiğim söylenemez. :A Sonrasında ise iyice soğudum gördükçe tiksindim. :A
Turabi'yi izlersen tabi öyle olur öncesinde izleseydin beğenirdin :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060

Uyarı almam için bazıları sözde modaratörler extra çaba sarf etti de amaçlarına ulaşamadılar işte..

Senin onlarla fikirlerin benimki kadar zıt kutuplu değil, fazla umursamama özelliği bende olmalıydı. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaaa :hosgeldin::hosgeldin::hosgeldin: @MEnes

Hakkımda düşüncelerini alayım ve eski aktif sohbet eden halini özlüyormusun malum kabuğuna fazla çekildin iş güç derken :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Turabi'yi izlersen tabi öyle olur öncesinde izleseydin beğenirdin :A
Herhangi bir şekilde beğenme ihtimalim yoktu. :A Haftada 5 gün hatta finale doğru 7 gün yayınlanan ve günün 3 3.5 saatini senden çalan bir işi asla ve kat a beğenmem mümkün değildir. :A

Uyarı almam için bazıları sözde modaratörler extra çaba sarf etti de amaçlarına ulaşamadılar işte..

Senin onlarla fikirlerin benimki kadar zıt kutuplu değil, fazla umursamama özelliği bende olmalıydı. :A
Bilmiyorum konulara pek vakıf olmadığım için bir şey diyemem. :A Benim fikirlerim tamamıyla bilinçli bir şekilde karışık. Yani aslında net ama şuan yer alan herhangi bir kesimden olamıyorum. Beni çekmiyor hiç biri. Forumda da o yüzden hiç birini savunmadığım için umursamıyorum tartışmalarla işim olmuyor. :A

Şimdiden 4 sayfa olmuş. Kıskanmam hakkında ne düşünüyorsun? :A
Valla ben bir şey yapmadım gördün. :A Konuyu gören damladı ve sordu, sonrası da goy goy uzadı gitti. :A Kıskanman için ise çok da mühim değil beee. Sayfanın ne önemi var keyfine bak takıl kafana göre. :A
Aaaa :hosgeldin::hosgeldin::hosgeldin: @MEnes

Hakkımda düşüncelerini alayım ve eski aktif sohbet eden halini özlüyormusun malum kabuğuna fazla çekildin iş güç derken :A :A :A
Hoşbulduk, senin hakkında değişik fikirlerim var. :A Aslında bu cümleden sonra goygoyuna bir şeyler diyecektim ama neyse karar değiştirdim. Burası ciddi bir müessese. :A Buraya gelme amacına çok uyan şekilde devam ediyorsun. Çok fazla aktif değilim hangi konuda bu kadar yazıyorsun bilmiyorum ama haftalık 1000 mesaj falan yazıyorsun, yani çenen baya açılmış durumda. :A Yine de eğlenmesini bilen, saygıda kusur etmeyen, ama sinemayı pek bilmeyen, güzel kız düşmanı bir arkadaşımızsın. :A Goygoylarını severim dahil olmaya çalışırım genelde, o yüzden pek kötü düşüncem yok sana karşı. :A

Eski halimi özlüyorum, özlemiyorum desem yalan olur. :A Son zamanlarda bolca kullandım bu cümleyi, 1 gündeki 24 saat bana yetmiyor. Çok yoğun yapacaklar listem var ama bir çoğuna sıra gelmiyor. :A Foruma da her gün girmeye çalışıyorum ama kısıtlı zaman yüzünden saatlerce kalıp goy goy yapamıyorum. :A Öğrenci olduğum zamanları özlemedim desem yalan olur. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
İkinci ve merak ettiğim soruyla devam edeyim. Bur ara en sevdiğim anime karakterini avatarım yapmıştım, sende anime izliyorsan okey gibi bir yorum yapmıştın. :A Benim gibi anime izler misin? @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İkinci ve merak ettiğim soruyla devam edeyim. Bur ara en sevdiğim anime karakterini avatarım yapmıştım, sende anime izliyorsan okey gibi bir yorum yapmıştın. :A Benim gibi anime izler misin? @MEnes
Anime izlenmez mi beee. 2 3 yıl oldu başlayalı ama baya tükettim. Listem de baya geniş, çok izleyecek var. Şu an Hunter x Hunter izliyorum mesela. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...