Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI NAGİHAN KAZANDI...

Cumali, İpek ve Birsen çıkar tahminim potaya.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hafif sempatim var ona. O şuan belli etmesede haksızlığa gelemeyen biri. Sonra darbeyi vurur ötekilere :A
Hiç sevmem Turabi'yi biraz ısınmıştım ona bu aralar ama böyle saçma hareketler yaptıkça uyuz oluyorum yine :A
Turabi herkesi rakip görüyor. All stardakiler halen takim takim derdindeyken Turabi tek basina rakiplerini seciyor. Yakinda eger All star dokunulmazlik kaybederse hic beklenmedik isimleri yazar turabi. :D
Bireysel oyunları daha çok önemsemesinden de belli zaten bu :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konseyi izleyemem yarın iş güç var malum, All Star kaybetseydi izlerdim. Potaya çıkanlar belli olunca beni etiketleyin de aşkcanlarım, etiketten direk bakayım. :bhr: @eskici @MasacRE-

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anıl çok boş konuştun ilk kez. Sema ile Fundayı niye kıyaslıyosun, Sema ful fark atıyor zaten. Performans tablosu ortada. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Turabi muhtemelen halkın bu konuda Funda'yı destekleyeceğini düşündü ve halka oynuyor :A
Sen geçen sene fazla izleyememiştin Survivor'u. Adem'in bu kadar sevilmesinin baş sebebi çirkeflik abidesi Sema ve tayfası zaten. Furkan, Serhat, İlhan falan. Şimdi kaybetmeye başladıkça yine o çirkin yüzünü ortaya çıkarmaya başladı :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sen geçen sene fazla izleyememiştin Survivor'u. Adem'in bu kadar sevilmesinin baş sebebi çirkeflik abidesi Sema ve tayfası zaten. Furkan, Serhat, İlhan falan. Şimdi kaybetmeye başladıkça yine o çirkin yüzünü ortaya çıkarmaya başladı :A
Sema haklı demiyorum ama Turabi halka oynuyor kesinlikle :A konsey baya hareketli geçecek gibi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen sene sana karşı savunuyordum Sema'yı :F
Hakikatten sinsiymiş yaw :F