Fenerbahçe - Galatasaray | STSL 26. Hafta Derbi Maçı | Haber & Yorumlar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
elbY8J.jpg

Süper Lig’in 26. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray bu akşam karşı karşıya gelecek. Dev derbide Fenerbahçe zirve yarışından kopmama hedefindeyken, Galatasaray zirvedeki avantajını pekiştirmek istiyor.

İlk 11'ler:

Fenerbahçe:
Volkan, Şener, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Dirar, Mehmet Ekici, Giuliano, Soldado. (Teknik Direktör: Aykut Kocaman)

Galatasaray: Muslera, Linnes, Maicon, Serdar, Nagatomo, Fernando, Selçuk, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis. (Teknik Direktör: Fatih Terim)

Stadyum: Şükrü Saracoğlu Stadyumu
Saat: 19:00
Hakem: Bülent Yıldırım
Yayın: Bein Sports 1

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yorum konuları 18.00'de açılıyor yalnız? :)

Maç konularının hiçbirini şuana kadar 18:00'da açmadım. İlk maç konumu açtığım zaman @sürgünüm yöneticiydi, ona sormuştum açabilirsin istediğin saatte demişti. O günden beri 18:00'i beklemeden açıyorum. Böyle bir kural vardıysa bile haberim yoktu yani.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Maç konularının hiçbirini şuana kadar 18:00'da açmadım. İlk maç konumu açtığım zaman @sürgünüm yöneticiydi, ona sormuştum açabilirsin istediğin saatte demişti. O günden beri 18:00'i beklemeden açıyorum. Böyle bir kural vardıysa bile haberim yoktu yani.
Yorum konuları 18.00'de açılıyor yalnız? :)
cok eskiden vardi, sonra spor yorum konulari dizidekiler kadar ilgi gormediginden kural da kayboldu, zaten acan yok kim kacta acarsa acsin durumuna döndük :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
cok eskiden vardi, sonra spor yorum konulari dizidekiler kadar ilgi gormediginden kural da kayboldu, zaten acan yok kim kacta acarsa acsin durumuna döndük :D

Ben çok eskiden buralarda olmadığım için haberim yok öyle bir kural olduğundan. :A Bilsem beklerdim 18:00'i zaten. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben çok eskiden buralarda olmadığım için haberim yok öyle bir kural olduğundan. :A Bilsem beklerdim 18:00'i zaten. :)
Beşiktaşlı kalmadı diye forumda bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş maçlarının konusunu açan bendim MANİSA BEŞİKTAŞ maçını açan bendim Konyaspor Beşiktaş maçınıda

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben açmıyorum zaten maç konularını ama kural eskide kalmadı, sen bilmiyormuşsun anladığım kadarıyla. Sorun yok o halde, ama 18.00 kuralı devam ediyor tabi ki. Bundan sonra dikkat edelim, belki favori üyelerden birisi de açabilir yani. Haksız rekabet olmasın. :D

Fenerbahçe 2-1 kazanır, atın fava bekleyin. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu sene o sene demekten kendimizi alamadığımız o büyülü stattaki dev maça sadece ve sadece 2 saat 16 dakika kaldı... Geçmiyor saatler dakikalar saniyeler... Yenelim be!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fener yine rahat kazanır en kötü beraberlik. Deplasman fobimiz bir yana, 19 yıllık bir gelenek söz konusu. Zaten bu sezon sahiden de büyük takımlarla ya da zorlu takımlarla oynadığımız her maç tökezledik Sivas, Konya bile malum. O yüzden gerçekçi olmak gerekirse ms2 büyük sürpriz olur. Eğer Galatasaray kazanırsa profil resmimi 3 günlüğüne Fenerbahçe logosu yaparım, o kadar eminim.

Gerçekçi tahmin:

2-0
1-1
3-1

Kalplerden geçen

1-3

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İki takımın ilk 11'leri konuya eklendi.

Fenerbahçe XI:
Volkan, Şener, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Dirar, Mehmet Ekici, Giuliano, Soldado.

Galatasaray XI: Muslera, Linnes, Maicon, Serdar, Nagatomo, Fernando, Selçuk, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis.