14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Rakamların yüksekliği dikkat çekici. Bu devirde hala 3 kişiden 1'inin iki kanaldan birini izlediklerine inanmak zor. (Önemli maç vs durumları hariç tabii)

Popstar'ın tutmayacağı da barizdi. Aynı şeyi ısıtmaktan bıkmadılar. Bu format zamanında efsaneydi ama çağdışı kalalı yıllar oldu. O Ses Türkiye gibi çok daha eğlencelisi geldikten sonra millet niye tatsız tuzsuz bu formata baksın. Kaldı ki O Ses Türkiye bile tekrara düşmekten ve düşen yarışmacı kalitesinden zayıflamaya başladı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,549
Puanı
1,061
Aaa yok ama Konya dakı Sarayı gösteriyorlar Aladdinin karısı entrika çeviriyor Sultanı öldürüp oğlunu tahta çıkardı aslında tam @xemrexxx lik bölümler :A :A :A @Forumdash
AB dizisi diye övüneceğine total dizisi yapmaya çalişiyor:A
İyi korktular tabi Karadeniz'den :A :A
eee tabi nefes ten tokat yiyince biz safiye sultanın desteğini alarak tekrar öne geçmeye çalışıyor diriliş ama yemezler yani ben hayatta izlemem:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzle belki düşürürsün diziyi :A
eee tabi nefes ten tokat yiyince biz safiye sultanın desteğini alarak tekrar öne geçmeye çalışıyor diriliş ama yemezler yani ben hayatta izlemem:A
Aaa asıl şeyi söylemedim @xemrexxx in Kiralık Aşktan sevdiği Pis Yasemin oynuyor bu rolu :A :A :A @Forumdash
66.jpg