Devam Filmleri

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Genellikle fiyasko olan filmlerdir. Eğer önceden planlanmamışsa efsane filmler tek kalmalı. Seriye gerek yok.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Harry Potter ve Ölümcül Deney istisna olarak devam ettikçe güzelleşiyor. :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kelebek Etkisi serisi devam filmlerinin aslında nasıl batırılır bir iş olduğunun en büyük göstergesidir sanırım. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ona devam filmi denmez. Yüzüklerin Efendisi'ne de keza. Onlar bir hikayenin uzatılması değil, var olan hikayenin parçalara bölünmesi oluyor aslında :D
Yanlış bir değerlendirme olur bu dediğin bölmek değil sonuçta Harry kitap uyarlaması, diğeri oyun uyarlaması. İlla elde belli bir senaryo varsa hepsi iyi olacak diye bir şey yok önemli olan sinemaya başarılı bir şekilde uyarlamak. Sanmıyorum ben kitapla filmin birebir olduğunu ayrıca. :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Kelebek Etkisi serisi devam filmlerinin aslında nasıl batırılır bir iş olduğunun en büyük göstergesidir sanırım. :(
Rezalett. Yapımcı olsam diğer 2 filmin ismini değiştiririm. Zaten o yapımcının mal olması filmin sonuna 4 ayrı son koyma fikrine bir şey dememesinden belli.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yanlış bir değerlendirme olur bu dediğin bölmek değil sonuçta Harry kitap uyarlaması, diğeri oyun uyarlaması. İlla elde belli bir senaryo varsa hepsi iyi olacak diye bir şey yok önemli olan sinemaya başarılı bir şekilde uyarlamak. Sanmıyorum ben kitapla filmin birebir olduğunu ayrıca. :D
Oyun uyarlaması??? (b)
Ama burada anlatılmak istenen tutan bir işin sonradan ikincisinin üçüncüsünün yapılması. Neyse, sen benim demek istediğimi anladın zaten. Ne desem kabul etmeyeceksin :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Oyun uyarlaması??? (b)
Ama burada anlatılmak istenen tutan bir işin sonradan ikincisinin üçüncüsünün yapılması. Neyse, sen benim demek istediğimi anladın zaten. Ne desem kabul etmeyeceksin :A
Ölümcül Deney'in önce oyunu çıkıyor sonra filmi. :A

Yatacağım şimdi uykum olmasa seni ikna edebilirdim. :p

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Benim onu kast ettiğimi nasıl düşünürsün o kadar cahil miyim? :eek:

Fark ettim. .ss (Aslında uykum yok enerjin düşük diye öyle dedim. :oops: )
O kadar da değildir diye sordum işte, yoksa direk gömerdim seni, biliyosun :A:A:A
Benim yüzümden mi yani? :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Rezalett. Yapımcı olsam diğer 2 filmin ismini değiştiririm. Zaten o yapımcının mal olması filmin sonuna 4 ayrı son koyma fikrine bir şey dememesinden belli.
İlk filmi küçükken izlemiştim o halimle bile bayılmıştım. Sonra 2 filmi çıkınca koşa koşa cd'sini almıştım hevesle meğersem film olmuş sana erotik film. :A :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Aaa ben 2.Filmini nedense daha çok seviyorum Doktor Ahtapot olan seriyi :F 2-1-3 Şeklinde beğenme sıralamam :A

Hala bıkmadan izlerim o seriyi Atv de her yıl verir reytingleri hala iyi geliyor :A
Kaç kez baksam da hala televizyonda gördüğümde öyle açıp bön bön bakıyorum. :A