FOX Gotham - 4. Sezon Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İzleyeceğim zaten de keşke ilk duyduğumda izleseydim, şimdi o kadar çok yerde bahsedilip o kadar çok övüldü ki o yüzden beklentiyi arşa çıkardılar, o beklentiyi karşılayabilecek mi şüpheliyim :A
Bence o kadar büyük bir şey bekleme yani ben de hepsini izlemedim devamı nasıldır bilemem ama ilk 8 bölüm abartıldığı kadar değildi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence o kadar büyük bir şey bekleme yani ben de hepsini izlemedim devamı nasıldır bilemem ama ilk 8 bölüm abartıldığı kadar değildi :A
Evet beklentiyi düşürmekte fayda var, çok büyük beklentiyle izleyince hayal kırıklığı oluyor genelde :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Evet beklentiyi düşürmekte fayda var, çok büyük beklentiyle izleyince hayal kırıklığı oluyor genelde :A
Yani 40 dk lık dizi olmasına rağmen bazı bölümlerde boş sahneler var hele bazı kişiler var tam gereksiz neden bu dizide oynuyor dersin izleyince anlarsın :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
bir yere kaçacağım yok ama teklemeye devam edeceğim uzun süre :) bu arada forumdash hangi diziyi önerecekti bilmiyorum ama ben önce davranıp bir dizi önereyim netflix de kore veya japon yapımı bir dizi var Black konusu ilginç bir göz atalım bir ara:) hatta ben gothamdan sonra göz atayım diyorum :) @MasacRE- ve @Maskeli Fedai yi de diziye bekleriz:)
@Harunnn60 la @eskici ye dizi falan önermiyorum artık önce la casa pepel i bitirsinler:)
Tamam :A İkimiz başlayalım gelenler olur illa ki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x7. Bölüm

bruce barlarda pavyonlarda grace ile birlikte ergenliğin tadını çıkarıyor :)
polis fisoli kılığına giren domuzcuk pyg, harveyle penguenin adamlarını tuzağa düşürdü.. tabi gordonun kahramanlığı tutmasa güzel bir temizlik olacaktı :)
barbara, tabitha ve kedi kız selina muhteşem bir üçlü oldular umarım ayrılmazlar bir daha :)

4x8. Bölüm

ed salağı yine ölmedi senaristleri kazığa geçirmek lazım :)
güya bizim üçlü barb, selina tabita ed i yokedecekti gidip korumaya aldılar :) bu arada lee tommiks bedava kulüp sahibi oldu ..
butch solomon olunca yenilmez sanıyordumda ateşten çok korkuyor fil yavrusu :)
penguen gerzeğide çok geç kalmakla birlikte sofianın kendisi için kazdığı kuyunun farkına vardı gibi
harvey emekli oldu ..gordon artık yeni yüzbaşı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x9. Bölüm

bruce un ergenlik sahneleri dışında güzel bir bölümdü ..
pyg nin insan etini zenginlere yedirdiği sahne harikaydı, özellikle penguenin martin veledini korumak için sergilediği tavırlar kahkaha attırdı :)
sessiz çocuk martin casusluk işinde bayağı iyi... sofianın gordonla oynaşması devam ediyor :)

4x10. Bölüm

çatışmalarda kurşunlar yağmur gibide tek kişi ölmüyor bir gotham harikası :)
gordon sofiayla oynaştı ama ipini kadının eline vermedi ucuz kurtuldu gibi :)penguen ile sofia çekişmesi barbara , tabitha ve selina nın sofia tarafında yer almasıyla renklendi sessiz çocuk martinin patlamadan sağ kurtulduğu sahne güzeldi .
domuzcuk pyg lazlo adlı mahkummuş bu hikayede bıkkınlık derecesinde devam ediyor... tabi birde gereksiz ed salağı var :)

S04 - B07-08

Bruce için izleyeyim diyorum ama o da depresife bağladı. 7.bölümde kulubun sahibiyim havası güzeldi. Küçüçük çocukları öpüştürüyorlar yaa :T:
Buruceye daha gıcık olabilirsin ileride :A :A :A
bruce ergeninin olduğu sahneler benimde dizide en nefret ettiğim sahneler çıkınca ekranı kapatasım geliyor şu arapla oynaştığı bölümler güzeldi şimdi sümsük tamamen ergenliğe vurdu içine ediyor bölümlerin:) birde ed salağı ölse dizi mükemmel olacak :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x9. Bölüm

bruce un ergenlik sahneleri dışında güzel bir bölümdü ..
pyg nin insan etini zenginlere yedirdiği sahne harikaydı, özellikle penguenin martin veledini korumak için sergilediği tavırlar kahkaha attırdı :)
sessiz çocuk martin casusluk işinde bayağı iyi... sofianın gordonla oynaşması devam ediyor :)

4x10. Bölüm

çatışmalarda kurşunlar yağmur gibide tek kişi ölmüyor bir gotham harikası :)
gordon sofiayla oynaştı ama ipini kadının eline vermedi ucuz kurtuldu gibi :)penguen ile sofia çekişmesi barbara , tabitha ve selina nın sofia tarafında yer almasıyla renklendi sessiz çocuk martinin patlamadan sağ kurtulduğu sahne güzeldi .
domuzcuk pyg lazlo adlı mahkummuş bu hikayede bıkkınlık derecesinde devam ediyor... tabi birde gereksiz ed salağı var :)

bruce ergeninin olduğu sahneler benimde dizide en nefret ettiğim sahneler çıkınca ekranı kapatasım geliyor şu arapla oynaştığı bölümler güzeldi şimdi sümsük tamamen ergenliğe vurdu içine ediyor bölümlerin:) birde ed salağı ölse dizi mükemmel olacak :)
1 Bölümün kalmış onuda izlemiş olarak gelirsin şimdi kaldık yine dizisisz gerçi 5 gün sonra Gotham yeni b ölüm sonra Jessica falan başlayacak Lucifer falan :F @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x11. Bölüm

bu bölüm güzeldi,, sofia sen ne cin bir kadınmışsın öyle gordonu parmağında oynattı olan penguene oldu :)
domuzcuk lazlo sofia nın adamıymış sonuda sofianın elinden oldu :) penguen kötü tuzağa düştü ama asıl tuzağın büyüğüne gordon düştü gibi ipler artık sofianın elinde ,
baba falcone u imha etti kızı, helal olsun sofiaya hedefe ulaşmak için her yol mübahtır diyor :)
penguen kendisinden daha kafadan sıyrık jerome la karşılaştı ordan kaçacaklardır :)
tabitha da butch devesini eşek sudan gelinceye kadar dövdü ama devenin hafızası yerinede geldi dayak işe yaradı gibi
ergen bruce tam yollu oldu birde alfredi kovduki bundan sonra tecavüz etseler velede kimsenin umrunda olmaz :)

bu gece darkest hour izleyeceğim @Forumdash @Çiğdem- sizide bekleriz filme :)

1 Bölümün kalmış onuda izlemiş olarak gelirsin şimdi kaldık yine dizisisz gerçi 5 gün sonra Gotham yeni b ölüm sonra Jessica falan başlayacak Lucifer falan :F @Forumdash
luciferında yeni bölümü bu hafta sanırım gelecek gibi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x11. Bölüm

bu bölüm güzeldi,, sofia sen ne cin bir kadınmışsın öyle gordonu parmağında oynattı olan penguene oldu :)
domuzcuk lazlo sofia nın adamıymış sonuda sofianın elinden oldu :) penguen kötü tuzağa düştü ama asıl tuzağın büyüğüne gordon düştü gibi ipler artık sofianın elinde ,
baba falcone u imha etti kızı, helal olsun sofiaya hedefe ulaşmak için her yol mübahtır diyor :)
penguen kendisinden daha kafadan sıyrık jerome la karşılaştı ordan kaçacaklardır :)
tabitha da butch devesini eşek sudan gelinceye kadar dövdü ama devenin hafızası yerinede geldi dayak işe yaradı gibi
ergen bruce tam yollu oldu birde alfredi kovduki bundan sonra tecavüz etseler velede kimsenin umrunda olmaz :)

Tam karar veremedim ama aklımda film :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tam karar veremedim ama aklımda film :X
4x11. Bölüm

Önce şu Postu izleyeyimde cnm bakarım onada :A :A :A

Jokeri çok iyi canlandırıyor ve artık tamamen joker modunda olacak ve Penguen şu Ed malından kurtulup Joker ile iş birliği yapması süper olur :A

Buruce ise Altfred umarım o velede daha olduğu yere varmaz Batmandan soğuyacaz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Önce şu Postu izleyeyimde cnm bakarım onada :A :A :A

Jokeri çok iyi canlandırıyor ve artık tamamen joker modunda olacak ve Penguen şu Ed malından kurtulup Joker ile iş birliği yapması süper olur :A

Buruce ise Altfred umarım o velede daha olduğu yere varmaz Batmandan soğuyacaz :A
Joker sezon sonuna kadar kalir :X Shameless sezon arası verdi zaten :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kalan bölümler daha iyi olacaktır cnm :A

Bu arada bu ara veren diziler döndümü yoksa haftayamı :A
Martta başlayacaklar ama tam tarih bilmiyorum. @destere dizi önermiş ne diyorsun :A
bir yere kaçacağım yok ama teklemeye devam edeceğim uzun süre :) bu arada forumdash hangi diziyi önerecekti bilmiyorum ama ben önce davranıp bir dizi önereyim netflix de kore veya japon yapımı bir dizi var Black konusu ilginç bir göz atalım bir ara:) hatta ben gothamdan sonra göz atayım diyorum :) @MasacRE- ve @Maskeli Fedai yi de diziye bekleriz:)
@Harunnn60 la @eskici ye dizi falan önermiyorum artık önce la casa pepel i bitirsinler:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cw dizileri Lucifer falan yarından sonra olsa keşke :(

Black dediği şey değilmi sonradan ben tek başıma izlerim forumda izleyen olmaz diyordu yoksa farklı dizimi :A
Ben tek izlerim dediği dizi western dizisi. Kovboy türü bişey :X Evet Black dizisini diyorum. Kore dizisi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059