Teknoloji OnePlus

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Dilencilerin ve simitçilerin işleri çok iyi sanırım. Hepsi iPhone kullanıyor, bu iki sektör gelişmekte ülkemizde. :A
Saflıkta baya gelişiyor ya dilencinin elinde o telefonu gördüğü halde para atanlar var :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Almanyada Iphone 7, 600-650 €.
Kendim Samsung Galaxy S7 Edge kullanıyorum ipone çabuk bozulan ve tamiri çok pahalı bir telefon. Diğer markaları tercih etmiyorum.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet bu yönleri iyi ama sıfırını almak sıkıntı oluyor çoğu insan için ama yine de alıyorlar tabi kaçırmıyorlar :A o değilde bak bu iPhone konusuna girince aklıma geldi geçenlerde bir dilenci görmüştüm oturmuş bir yerde para istiyordu neyse sonra bir baktım çıkardı telefonla konuşmaya başladı elinde iPhone vardı işleri baya iyi gidiyor galiba :A :A

Dilencilerin ve simitçilerin işleri çok iyi sanırım. Hepsi iPhone kullanıyor, bu iki sektör gelişmekte ülkemizde. :A
Tatile gittiğimde sözde "durumu iyi olmayan" kişilerin lüx hayatını görünce kendime acıyorum :A
Daha 3 senemi ne oldu akıllı telefon alalı. Baya alay edenler oluyordu benle :F
ama en sonki telefonum 5 sene tıkır tıkır çalıştı. Hiç hatası olmadığı sürece ben nasıl yeni telefon alabilirimki :bilmem:
Yeni model çıktıkça saldıranlardan değilim :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bunu yazdığın iyi olmuş yanlışlıkla oldu aslında harikaydı:(

Uyarmasa anlamayacaktım hiç tabiki yanlışlıkla oldu ama artık harikaya dönüştü:A
Bir üst mesajımda güldürü vardı uçmuş :A
Hadi iyisin @eskici kaptın harikayı sayemde :bhr: :A şu 1500 olan boş etiketi telafi ettim umarım :A

@gözlemci demekki sende navigasyon isteyenlerdensin :A
Konu burda :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Mobilde butonlara daha dikkat etmeliyiz bunu fark etmedim hiç uyarmasaydın:A
Insan atarken 2 saniye bekler ne oldu diye :A
Tuhaf olan şey ben bazen misal harika atacam ama güldürüye basılıyor fakat yinede harika olunuyor. Düşüncelerimin yönettiğine inanacam nerdeyse :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Insan atarken 2 saniye bekler ne oldu diye :A
Tuhaf olan şey ben bazen misal harika atacam ama güldürüye basılıyor fakat yinede harika olunuyor. Düşüncelerimin yönettiğine inanacam nerdeyse :F
Aslında butona bakıyorum ama sanırım bu defa fark etmedim durumu:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Xiomia ve OnePlus gerçekten piyasada yukselen cihazlar olmaya başladılar. TR'ye gelseler alınırlar. Bişey oldugu takdirde garanti için düzgün bi muhatap kimseyi bulamazsın.

İphone kendi işletim sistemini yapıyor tabi pahalı olur. İşletim sistemi de satımiş oluyoorlar. @eskici Mesela Windows piyasada kaç para? 500TL civarı diyelim. İşletim sistemsiz bir pc fiyatlarına bak bir de işletim sistemlilere:X Android bir çok markaya hizmet ettiği için ucuz. Bence google androidi diğer akalara yasaklayıp kendi telefonunu çıkarsın:A Pixel telefonu mesela:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tatile gittiğimde sözde "durumu iyi olmayan" kişilerin lüx hayatını görünce kendime acıyorum :A
ama en sonki telefonum 5 sene tıkır tıkır çalıştı. Hiç hatası olmadığı sürece ben nasıl yeni telefon alabilirimki :bilmem:
Bakma Türkiye’de ağlayıp fakir edebiyatı yapanlara. Alayının elinde son model telefon, araba vardır hâlâ bulundukları konumdan rahatsızdırlar.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bakma Türkiye’de ağlayıp fakir edebiyatı yapanlara. Alayının elinde son model telefon, araba vardır hâlâ bulundukları konumdan rahatsızdırlar.
Gerçekten öyle.
Bir akrabamız var sözde eli sıkışık hep, 5-6 sene önce kimselerin evinde bilgisayar yokken onlar aldılar. Benim telefonumla en çok alay edenlerde onlardı:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
O kitleyi hiç anlamıyorum zaten, o telefonu görmediklerine at para atacaksan. :A
Sözde iyilik yaptıklarını sanıyorlar da işte gerçekten ihtiyacı olanlara gelince hiç ortada yoklar :A
Telefonu bilerek bozabilirsin ben öyle yapardım önceden :A :F
Bunu yazdığın iyi olmuş yanlışlıkla oldu aslında harikaydı:(

Uyarmasa anlamayacaktım hiç tabiki yanlışlıkla oldu ama artık harikaya dönüştü:A
Bir üst mesajımda güldürü vardı uçmuş :A
Hadi iyisin @eskici kaptın harikayı sayemde :bhr: :A şu 1500 olan boş etiketi telafi ettim umarım :A

@gözlemci demekki sende navigasyon isteyenlerdensin :A
Konu burda :D
Tahmin etmiştim zaten öyle olduğunu @turkuazz sorun yok sen adamsın :A
@Dosi evet telafi ettin sayılır hatanı teşekkürler:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sözde iyilik yaptıklarını sanıyorlar da işte gerçekten ihtiyacı olanlara gelince hiç ortada yoklar :A

Telefonu bilerek bozabilirsin ben öyle yapardım önceden :A :F

Tahmin etmiştim zaten öyle olduğunu @turkuazz sorun yok sen adamsın :A
@Dosi evet telafi ettin sayılır hatanı teşekkürler:A
Tam çıkıyordum geç gelseydinya :F 5 dakika oyaladın beni :F
İyi geceler :bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Gerçekten öyle.
Bir akrabamız var sözde eli sıkışık hep, 5-6 sene önce kimselerin evinde bilgisayar yokken onlar aldılar. Benim telefonumla en çok alay edenlerde onlardı:F
Bu tipler genelde sizin gibi gurbetçi kardeşlerimize “beğenmiyorsan ülkene dön” diyenlerdir. Keşke bunları gönderip sizi alsak :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yani şöyle aslında telefon iyi hoş durabilir ama İphone kıyaslanması için İos olması şart, ben sistemine alıştığim için İphone dan başkasına gitmez elim :D
Bilemem. Yapılan testlerde benzerlik çok görülmüş.
Ben sevmem iPhone, illerde kullanırsam belki severim ama alışmışım kendi telefonuma :)
Hem ne gerek var okadar paraya. Hepsinin ömrü birbirine yakın :A
iPhone'nin özelliği programlanıp yenileniyor oyüzden iyi ama hafıza kartı girmemesi bence bir eksiklik :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bilemem. Yapılan testlerde benzerlik çok görülmüş.
Ben sevmem iPhone, illerde kullanırsam belki severim ama alışmışım kendi telefonuma :)
Hem ne gerek var okadar paraya. Hepsinin ömrü birbirine yakın :A
iPhone'nin özelliği programlanıp yenileniyor oyüzden iyi ama hafıza kartı girmemesi bence bir eksiklik :D
Hafıza sorunu evet çok sıkıntı o yüzden her ay 3 tl karşlığı icloud saklama alanı alıyorum 50 Gb sonrası yetiyor bana :D Yani sağlam telefon ya daha önce çok marka kullandım ama İphone kadar memnun kaldığım olmadı :D Ama evet gereksiz pahalı verilmez yani hele ki Türkiye de asgari ücret yetmiyor diyenlerin elinde de gördükçe hayattan soğuyorum :(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hafıza sorunu evet çok sıkıntı o yüzden her ay 3 tl karşlığı icloud saklama alanı alıyorum 50 Gb sonrası yetiyor bana :D Yani sağlam telefon ya daha önce çok marka kullandım ama İphone kadar memnun kaldığım olmadı :D Ama evet gereksiz pahalı verilmez yani hele ki Türkiye de asgari ücret yetmiyor diyenlerin elinde de gördükçe hayattan soğuyorum :(
Türkiye'deki teknoloji çılgınlığını başka yerlerde görmesim henüz :S
Ben anroid ile memnunum. Kalsın iPhone :D
ekranıda küçük genelde :)