Yabancı Dizi Genel Sohbet Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sana yeni oklava buldum :F Her vuruşunda iz bırak :F
designcoholic-springerle-oklava-1-700x445.jpg
Yalnız bu hiç eskimedi mi ya? Son kullanma tarihi geçmiştir artık. Müzeye ver sen onu :A:A
Dene dene haketti artık :A
Büyük olanı sandığıma kaldırdım ama bunu kullanıyorum hem saçımı süpürge ettim mesajı veriyor :A :A :A
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Onu izlede bize yetiş birde yeni film istiyordun hazırını bitirdinmi :A

Önünde yemeğini yemeden başka yemek isteyen çocuk gibisin bende annen gibi konuştum :F
Annem de ilk corba koyar önume yemek istemyorum dedikçe :F Zola çorba içiriyorsunuz bana:( Ana yemeğe geçsem direkt? Kötüdür bu çorba kesin :F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
Absentia.

1.bölüm yorumu:

oyunculukları diziyi çok beğendim, gizem çok hoşuma gitti ayrıca nick, emily, flynn ve nick’in yeni eşine çok üzüldüm, hepsi için apayrı zorluklar içeren bi durum :( emily bir şeyler mi saklıyor acaba? @vadikızı öneririm süpermiş bu da..

absentia-is-the-perfect-tv-series-for-suspense-fans-1-lg-750x400.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
@vadikızı 2.bölümde bitti baş şüpheli harlow öldü !! kim öldürdü !! şok ben !! izle kesin..!! iyi ki başlamışım böylelikle 3 yabancı dizim var şu an 3 ü de çok iyi ne şanslıyım..:innocent::hearteyes::oley: 3 ' ü şunlar: This Is Us, 13 Reasons Why, Absentia ve (yakında PLL yan dizisi-yeni) ohoh

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,332
Puanı
1,060
ben normalde FBI dizilerini hiç sevmem ama konusu şöyle:

FBI ajanı Emily Byrne, Boston’da seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrne’nin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Durand da eşinden umudunu kesmiş, kendisine yeni bir hayat kurmuştur.

Emily’nin kayboluşunun ardından altı yıl geçmiştir. Nick Durand, bir gece vakti kendisine gelen telefon çağrısıyla birlikte ormanlık alana ekip arkadaşlarıyla birlikte gider. Bir kulübede bulunan sularla dolu cam kafesin içinde Emily vardır. Eşi adeta ölümden geri dönmüştür, ancak cevaplanması gereken birçok soru bulunmaktadır.
DİZİ ÇOK İYİ GİDİYOR !! FBI onunsayesinde seveceğim gibi yenilerden :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
ben normalde FBI dizilerini hiç sevmem ama konusu şöyle:

FBI ajanı Emily Byrne, Boston’da seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrne’nin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Durand da eşinden umudunu kesmiş, kendisine yeni bir hayat kurmuştur.

Emily’nin kayboluşunun ardından altı yıl geçmiştir. Nick Durand, bir gece vakti kendisine gelen telefon çağrısıyla birlikte ormanlık alana ekip arkadaşlarıyla birlikte gider. Bir kulübede bulunan sularla dolu cam kafesin içinde Emily vardır. Eşi adeta ölümden geri dönmüştür, ancak cevaplanması gereken birçok soru bulunmaktadır.
DİZİ ÇOK İYİ GİDİYOR !! FBI onunsayesinde seveceğim gibi yenilerden :D

Oo ben FBI dizilerini çok severim ya :D konusu çok güzelmiş