YS Korku Kayıtları 1.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
Aslında bu hikayelere benzeyen bir sürü olay var , bir çoğunu sizlere aktaracağım, bunun daha korkuncu ve garipleri de var

Ben yaşamadım şu sebeple ben oldum olası çok korkmam bu tarz şeylerden tabi ki inancım oldukça yüksek ama korkmam gibi birşey, ben de şöyle bir etki bıraktı tek kalamam evde veya asansörde direkt aklıma arkadaşım gelir , yoksa başka bir sıkıntısı olmadı, diğer arkadaşım tedavi gördü çünkü o çok etkilenmişti. Gerçi benim daha çok etkilenmem gerekirken. Zaten arkadaşlarımda o bahsettiğim yerden taşındı ve tabi bizde.

@destere @Halef @serhatt @Thequeer @Yiğitt @yigit_00 @vadikızı @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60 @MEnes @Forumdash @Aserat @pompy @Dosi @papuleo @xemrexxx etiket gelmedi sanırım :D
Geldi de elim değmedi okumaya en kısa zamanda okuycam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060
Gerçekten çok ürkünç,iyi bile ayaktasın ya ben olsam şuan Bakırköydeydim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Aslında bu hikayelere benzeyen bir sürü olay var , bir çoğunu sizlere aktaracağım, bunun daha korkuncu ve garipleri de var

Ben yaşamadım şu sebeple ben oldum olası çok korkmam bu tarz şeylerden tabi ki inancım oldukça yüksek ama korkmam gibi birşey, ben de şöyle bir etki bıraktı tek kalamam evde veya asansörde direkt aklıma arkadaşım gelir , yoksa başka bir sıkıntısı olmadı, diğer arkadaşım tedavi gördü çünkü o çok etkilenmişti. Gerçi benim daha çok etkilenmem gerekirken. Zaten arkadaşlarımda o bahsettiğim yerden taşındı ve tabi bizde.

@destere @Halef @serhatt @Thequeer @Yiğitt @yigit_00 @vadikızı @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60 @MEnes @Forumdash @Aserat @pompy @Dosi @papuleo @xemrexxx etiket gelmedi sanırım :D

Bir çoğuda yaşanmış ölümler olacak değilmi yani bu anlattığın çok korkutucu birşey
ya)::

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben film izlemeye hatırlatma yap yine @gözlemci şimdi okuyamıcam:(
Tekrar hatırlatalım o zaman, okuyup desteklerinizi bekliyorum :)
Aaaa gece gece tam isteyebileceğim konuyu buldum bu saatde iyi çıktı karşıma
:A :A :A @Forumdash @Harunnn60
gözlemcinin senaryosunu oscar etkinliklerinden sonra izleyelim şimdi bırakalım patlasın yalnızlıktan :)

Harikamı attım akşama okurum :bhr: @gözlemci
:bhr::bhr::Z:Z
Gerçekten çok ürkünç,iyi bile ayaktasın ya ben olsam şuan Bakırköydeydim
Arkadaşım mesela baya zor toparlandı dediğin gibi uzun süre görüşmemiştik en son 2 sene önce görüştüm ve kötü anıları hatırlamak istemiyor halen baya baya etkisi altında olayın. Direkt beni görünce ağlamaya başladı, bir erkek kolayına ağlamaz ama işte, Allah'a şükür bende çok fazla birşey olmadı tabiki küçükken baya aklıma geldikçe üzülüyor ağlıyordum ama zamanla toparladım .

Bir çoğuda yaşanmış ölümler olacak değilmi yani bu anlattığın çok korkutucu birşey ya)::
Aynen çok korkutucu ölümler var, Cidden okudukça neler neler olduğunu görüyorum bir yandan da korkmuyor değilim :X

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060

Arkadaşım mesela baya zor toparlandı dediğin gibi uzun süre görüşmemiştik en son 2 sene önce görüştüm ve kötü anıları hatırlamak istemiyor halen baya baya etkisi altında olayın. Direkt beni görünce ağlamaya başladı, bir erkek kolayına ağlamaz ama işte, Allah'a şükür bende çok fazla birşey olmadı tabiki küçükken baya aklıma geldikçe üzülüyor ağlıyordum ama zamanla toparladım .

Aynen çok korkutucu ölümler var, Cidden okudukça neler neler olduğunu görüyorum bir yandan da korkmuyor değilim :X
haklı arkadaşın ne kadar zaman geçsede unutulmaz ,asla hatırlanmak istemez

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Ayy kıyamam seni gördükçe ağlıyordu demek o bayağı etkilenmiş demek ki etkilenilmeyecekde değil yani

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
haklı arkadaşın ne kadar zaman geçsede unutulmaz ,asla hatırlanmak istemez
Uzun zamandır yaklaşık 2 senedir benimde aklımda yoktu böyle bir yaparken yazacağım aklıma bile gelmedi, ancak birde şöyle durum var paylaştıkça insan hafifliyor, cidden Allah kimsenin başına vermesin büyük şok

Ayy kıyamam seni gördükçe ağlıyordu demek o bayağı etkilenmiş demek ki etkilenilmeyecekde değil yani
O aşırı etkilendi birde onlar akraba sayılır biraz daha haşır neşir olduğu için unutamıyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Rüyamıza giricek çocuk nasıl okusun korkuyorum demiş :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Uzun zamandır yaklaşık 2 senedir benimde aklımda yoktu böyle bir yaparken yazacağım aklıma bile gelmedi, ancak birde şöyle durum var paylaştıkça insan hafifliyor, cidden Allah kimsenin başına vermesin büyük şok

O aşırı etkilendi birde onlar akraba sayılır biraz daha haşır neşir olduğu için unutamıyor

Hee ondan doğal olarak çok etkilenmiş kıyamam ona ya umarım daha iyi olur arkadaşın ablam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,547
Puanı
1,060

çok haklısın,amin