Çukur-u Tespit

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
cukur_dizisi_oyuncu_kadrosu_kimlerdir_1508828744_3959.jpg

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur hakkında yapılan videoları derledim. YouTube kanalları Çukur ile ilgili ilginç ve ilgi çekici tespitlere yer verdiler.

İlk video ViBio'dan. Pelin Olgun'un anlatımıyla Kasım ayında yayınlanan videoda ilginç ve ilgi çekici tespitlere yer veriliyor. Dizinin nerelerden esinlendiği ve bazı yapılan hatalar belirtiliyor.

Aynı kanal, Selen Korku'nun anlatımıyla Vartolu'yu anlattı.

İçerde ile iligli parodi videolar çeken Halil İbrhim Göker, bu kez Çukur ile ilgili parodi videolar çekti ve videolarında dikkat çektiği tespitlere yer verdi.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şu baştakı ecünnüye gıcık oluyorum bazen karşıma çıkıyor youtubede izlemicem ama diğerlerine göz atarım :A :A :A
Kanal, sunan kişiyi değiştirdi zaten ve bahsettiğin kişi çok daha iyiydi. Hemen altındaki de yeni sunucusu kanalın. Metin yazarı yazdığına göre, bu iki kadın yazmadığına göre bu metni, bir bakabilirsin. Her iki videoda da çok yerinde tespitler var. :)

Halil İbrahim Göker'in parodi videoları çok iyi zaten, ona muhakkak bak. İçerde'de çok başarılı videolar yapıyordu, bunda da öyle. Hem güldürüyor, hem de eleştiri yapıyor inceden. Oyuncu olsa dizide, başarıyla üstesinden gelebilir ya da en azından bu videolarda bu izlenimi veriyor. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kanal, sunan kişiyi değiştirdi zaten ve bahsettiğin kişi çok daha iyiydi. Hemen altındaki de yeni sunucusu kanalın. Metin yazarı yazdığına göre, bu iki kadın yazmadığına göre bu metni, bir bakabilirsin. Her iki videoda da çok yerinde tespitler var. :)

Halil İbrahim Göker'in parodi videoları çok iyi zaten, ona muhakkak bak. İçerde'de çok başarılı videolar yapıyordu, bunda da öyle. Hem güldürüyor, hem de eleştiri yapıyor inceden. Oyuncu olsa dizide, başarıyla üstesinden gelebilir ya da en azından bu videolarda bu izlenimi veriyor. :)
Youtubelerin ünlü sayılmasına aşırı gıcık oluyorum hele youtubelerler kadınsa 2 kat gıcık oluyorum oyüzden erkeklerin anlattıklarına bakmak daha mantıklı :A :A :A

Rtük evlilik programları gibi şu youtuberleride yasaklasa :A @Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Youtuelerin ünlü sayılmasına aşırı gıcık oluyorum hele youtubelerler kadınsa 2 kat gıcık oluyorum oyüzden erkeklerin anlattıklarına bakmak daha mantıklı :A :A :A

Şu malları izlemeyin diyordun ya youtuber kızları için :A Aklıma o geldi. :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Vibio'yu ilk çıktığı zamanlarda takip ediyordum. Sporla ilgili isimleri anlatan bir sunucu daha vardı. Bir çok youtube kanalı gibi bir kaç ay sonra bozdu onlar da.
Diğer arkadaşla da pek işim olmaz. :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Youtubelerin ünlü sayılmasına aşırı gıcık oluyorum hele youtubelerler kadınsa 2 kat gıcık oluyorum oyüzden erkeklerin anlattıklarına bakmak daha mantıklı :A :A :A

Seninkisi kıskançlık bence, yoksa kadının youtuber olmasında bu kadar sorun yok. Gerçi kadınların çektiği youtube videolarını ben de fazla izlemiyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seninkisi kıskançlık bence, yoksa kadının youtuber olmasında bu kadar sorun yok. Gerçi kadınların çektiği youtube videolarını ben de fazla izlemiyorum. :D
Youtuberlerin ünlü konumuna olmasını kabullenedim henüz hele çoğu youtuber bugün evde şunu yaptım diye video atıp ünlü oluyor banane senin ne yaptından :A :A :A

Emek verenlere saygım olur ama çoğunun emek verdiği yok evde şunu yapıyormuş :F

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Youtuberlerin ünlü konumuna olmasını kabullenedim henüz hele çoğu youtuber bugün evde şunu yaptım diye video atıp ünlü oluyor banane senin ne yaptından :A :A :A

Emek verenlere saygım olur ama çoğunun emek verdiği yok evde şunu yapıyormuş :F
İyi izleniyorsa, iyi izlendiği gibi tanınıyorsa, youtuber bile olsun, ünlüdür. Ünlü olmanın tanımı, tanınması. Gerçi konumuz youtuber kesiminin ünlü olup olmaması değildi ama konuyu başka yere taşıdın. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi izleniyorsa, iyi izlendiği gibi tanınıyorsa, youtuber bile olsun, ünlüdür. Ünlü olmanın tanımı, tanınması. Gerçi konumuz youtuber kesiminin ünlü olup olmaması değildi ama konuyu başka yere taşıdın. :D
Hiç konuyla alakalı konuşmuyoruz ki zaten :A :A :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hiç konuyla alakalı konuşmuyoruz ki zaten :A :A :A
Konuşsaydık eğer, şu anda videoları izleyip, videoyla ilgili yorum yapıyor olurdun. :A

Videolarda mesela Çukur'un nerelerden esinlendiği, nerelerde hata yapıldığı gibi sorulara cevap veriliyor. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Videoları anca izleyebildim de canlandırma çok güzel olmuş yaa:F