FOX Lucifer - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa o da yoktu maze yi göremedimde diğer bölümde nasıl olsa çıkar diye hiç dikkatimide çekmedi :)
aslında chloe ya aşığım ya diğerlerinin yokluğu pekde etkili olmuyor bende :)
Sen okadar saat sadece 1 bölümmü izleyebildin insan 2 bölüm izler gelir :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B09

Sinnerman aslında @Çiğdem-
Sıradan bi insnmış bee :T: Yine fantastik bi özelliği yok. Yeni gelen polisde dematah bişey yok. Chole adama aşık olmuş:T: Lucifer gibi biri varken hemde :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B09

Sinnerman aslında @Çiğdem-
Sıradan bi insnmış bee :T: Yine fantastik bi özelliği yok. Yeni gelen polisde dematah bişey yok. Chole adama aşık olmuş:T: Lucifer gibi biri varken hemde :eek:
9.Bölüm acaba bu mini sezon arasımı sen bilirsin :A
Bence bu işin arkasında başka birisi var sinerman gözünü bunu öğrenmesin diye çıkarttı Lucifer :A

Normal bir insan Lucifere kanatlarını nasıl geri verir ve şeytan yüzünü çalar bunu yapan çok güçlü birisi olmalı , Lucifer Tanrı dan şüpheleniyordu zaten , kesin başka biri var bunun arkasında :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
9.Bölüm acaba bu mini sezon arasımı sen bilirsin :A
Bence bu işin arkasında başka birisi var sinerman gözünü bunu öğrenmesin diye çıkarttı Lucifer :A

Normal bir insan Lucifere kanatlarını nasıl geri verir ve şeytan yüzünü çalar bunu yapan çok güçlü birisi olmalı , Lucifer Tanrı dan şüpheleniyordu zaten , kesin başka biri var bunun arkasında :A
Bu haftada varmiş şimdi baktım :X Bence ara verseydi iyiydi. Bölüm güzel bittiydi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

lucifer ın kestiği kanatların ateşe verildiği çıkan kanatların habire kesildiği idare eder bir bölümdü maze yi bekliyorum :) maze diziye hareket getiriyor maze yi bekliyorum :)

3x3. Bölüm

ve işte maze :) bölüm çok iyiydi mazeyle ben denen adamın diyaloğları olsun lucifer ın maze yi ekranda yastık düzeltirken gördüğünde şaşırıp kıskançlık krizine girdiği sahne olsun hareketli ve güzel bir bölümdü maze nin tekrar ev gelmiş olmasıda ayrıca harikaydı :)
trixi yi bile özlemişim tıfıl kız arada bir hep çıksın çok sempatik bişey :)

kalan bölümleri iki güne yorumlarım artık @Çiğdem- @Forumdash :)

Bu haftada varmiş şimdi baktım :X Bence ara verseydi iyiydi. Bölüm güzel bittiydi.
ara vermesin böyle daha iyi :)

3.sezon 3.bölüm bu bölüm hoşuma gitmedi @destere nin gidecektir ama :A
iblis kadın yine çıktı ortaya :( meğerse bebeği olmuş oyüzden izinliymiş bende çıktı diye seviniyordum :A

iblis kadının yaklaştığı adam baya iyiydi ilerde yine görürüz inş :A son sahnede luciferde dahil herkesin dosyası vardı günahkar olabilir o :A
bende o ben kazmasını sevmedim maze onunla gidecek diye büyük panik yaşadım ama neyseki aramıza döndü :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x2. Bölüm

lucifer ın kestiği kanatların ateşe verildiği çıkan kanatların habire kesildiği idare eder bir bölümdü maze yi bekliyorum :) maze diziye hareket getiriyor maze yi bekliyorum :)

3x3. Bölüm

ve işte maze :) bölüm çok iyiydi mazeyle ben denen adamın diyaloğları olsun lucifer ın maze yi ekranda yastık düzeltirken gördüğünde şaşırıp kıskançlık krizine girdiği sahne olsun hareketli ve güzel bir bölümdü maze nin tekrar ev gelmiş olmasıda ayrıca harikaydı :)
trixi yi bile özlemişim tıfıl kız arada bir hep çıksın çok sempatik bişey :)

kalan bölümleri iki güne yorumlarım artık @Çiğdem- @Forumdash :)

ara vermesin böyle daha iyi :)

bende o ben kazmasını sevmedim maze onunla gidecek diye büyük panik yaşadım ama neyseki aramıza döndü :)
Bebek doğurmuş oyüzden bu sezon konuk oyuncu gibi takılıyor iblis kadın bence isabet olmuş :A :A :A @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bebek doğurmuş oyüzden bu sezon konuk oyuncu gibi takılıyor iblis kadın bence isabet olmuş :A :A :A @Forumdash
Arkadaşlarını kesin senden çirkin olanları seçiyorsundur:F

hiçde bebek doğurmuş gbi durmuyor kız 90 - 60- 90 bedeniyle salınıp duruyor kesin bebeği doğurması için başka bir kadın kiralamıştır :) maze bu yaparmı yapar bence :)
Bence de doğurmuş gibi değil. Çok emzirmiştir :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hiçde bebek doğurmuş gbi durmuyor kız 90 - 60- 90 bedeniyle salınıp duruyor kesin bebeği doğurması için başka bir kadın kiralamıştır :) maze bu yaparmı yapar bence :)
Bu sezon ecünnüler az olunca dizinin tadı daha güzel olmuş :Z:Z:Z

Şu yeni gelen polis iyi geniş omuzlu :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ikinci bölümde harbiden sıkılmıştım maze bayağı hareket getirdi ama ben hala charlotte u özlüyorum tanrıça bir an önce aramıza dönmeli :) lanet olasıca lucifer öyle anneye kıyılırmı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ikinci bölümde harbiden sıkılmıştım maze bayağı hareket getirdi ama ben hala charlotte u özlüyorum tanrıça bir an önce aramıza dönmeli :) lanet olasıca lucifer öyle anneye kıyılırmı :)
Spoi vermim ama sevineceğin bölümlere az kaldı :X

Spoi vermim ama sevineceğin bölümlere az kaldı :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
annesinden bahsediyorum zaten:) o dizinin neşe kaynağıydı özellikle psikoloğ lindayla diyaloğları harikaydı :)

çabuk yetişirim zaman bulamıyorum yoksa biliyorsun günde 5 bölümü süpürüyordum :)
Geçen sezon bitmişti onun konusu bu sezon bekleme ayoll :Z:Z:Z

Haftaya 10.bölüme kadar yetişirsin aslında 6 bölümcük neyki senin için ,sabaha kadar uyumuyorsun :F @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.Bölüm Gerçekten muazzam bir bölümdü sezon arasına girdi sanırım @Forumdash izle @destere yetiş dizinin boyutu değişti ayoll :Z:Z:Z
İlzmeyen bakmasın spoiye :A
Biliyordum o arap adamdan sinerman olmayacağını :A Bu sezon diziye kaıtlan yeni polis Kabir çıktı :eek: Fantastik güçlere sahip birisi çıktı sonunda :Z